reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
No dziewczynki wesolutko tu :-):tak::-D Beatko tak pamiętam te wasze rozmowy cały czas Was podczytujac z ukrycia:zawstydzona/y:
i jak anuffi kiedy bedzie serducho?;-) jak tam jest juz cos sluziku?
a powiedz na monitoring to juz nieidziesz czy jak?
 
hej Aguś ...dzieciaki zasypiają więc zaraz jakiś miły klimat trzeba będzie stworzyć ...zeby nie było sztuki dla sztuki :-).

z tym śluzem to marnie , nie wiem ...już głupieje...
 
anuffi jak uwazam z monitoringgiem czy z kochaniem?
z monitoringiem to hm... ja tylko na tym jade bo uwazam za najbardziej wiarygodne;-)
co do kochania to czytam Twoje wczesniejsze posty i piszesz ze przez ostatnich 6 cykli mialas zawsze w 16dc a raz w 17 dc wiec hm jak niemasz dalej sluzu a najwczesniej bedziesz miec owulke w e wtorek to ja bym chyba kochala sie albo pozno w nocy kkolo 24 albo wczas rano zeby te plemniczki mogly przezyc;-) ale zas Ania mowi ze moze masz cos w srodku ale nie wiesz:-D wiec moze kochaj sie dzis a jak nic z tego niewyjdzie to w nastepnym cyklu przyblizysz o pol dnia i bedziesz sie kochac rano tak jak ja w tym cyklu mialam;-)
a powedz przez te 3cykle co teraz sie staralas to ile od owulki byłas?
 
reklama
Do góry