reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anufifi .. noo szkoda na chlopca " przegiąc";-):tak: Dzielna dziewczynka:)))
Kochana a nie wiesz kiedy sie zaczyna wyprzedaz w Krakowskiej?? Chyba cos po Nowym Roku??;-)
A moze kawka w Krakowskiej???:-D:sorry:
Aga.. trzymamy kciuki wszystkie za Ciebie:))))
 
reklama
Kobitki...tak sobie uświadomilam ze w tym tygodniu rozłozyłam nogi przd 4 facetami...i dobrze ze to koniec w tym cyklu bo wiecej bym juz nie zniosła...:-D;-):-D;-)
tak więc cierpliwość cierpliwościom przy planowaniu dziewczynki , ale ile poświęcenia !!!!! mam nadzieje , że nie na darmo :tak::-):-D.
Ale żeby w razie czego ( gdyby kolejny był chłopiec) miał kiedys znaleźć to forum to chciałabym żeby wiedział ze się również z niego będę bardzo bardzo cieszyć i kochac całym serduszkim i nawet mam dla niego imię :)a nawet dwa :tak::-):-D


A tak sie rozpisałam bo wy nic nie piszecie:)
 
hej wam

Pozdrawiam na poczatku

Wpadam obadac co z Anka,,czy juz am coreczke przy spbie,,,ale widze,ze jeszcze nie,,no malej u mamy jest za dobrze widze...

a u was widze planowanka itp


Ja to oalłam,moje podejcie jak beci,,,,,i tak nigdy nie mamy dobrych dni,,,,

milego weekendu bo dopiero w sobote bede,,a od jutra weekenddd
 
Anufifi ....BRAWO....tak trzymac....
Aga myslisz że jej się cykl rozregulował? Ja się nie znam jak szybko rośnie pęcherzyk ale tak sobie myslę że może gdyby wszystki trzy monitoringi robiła u tego samego gina na tym samym sprzęcie to wynik by był inny. Mozliw eto ze gin niedokładnie okreslił wielkośc pęcherzyka, tak jak na USG każdy lekarz inaczej określa wagę dzidzi?
Sama jestem ciekawa jak będzie wyglądał następny cykl,..

Ewcia... Ty to b iedna jestes bo ten Twój m ciagle gdzieś w świecie.....ale nie martw sie kochana.....przyjdzie i na Ciebie czas...
 
Anufifi... to jestesmy umowione :-D;-):)))
Mama65 .. Kazda ma swoje zdanie na ten temat..:sorry: Ty masz takie .. ok.. szanujemy to :-).. Ale nie zniechecaj Nas do probowania:)))

Milej nocki Dziewczynki.. Dobranoc:))
 
Ja też nie do końca wierzę że można zaplanować płeć. Mam dwie koleżanki, które są zaprzeczeniem teorii o planowaniu płci. Jedna zaszła w ciążę w 28 dc (!) i ma córcię a druga w 10 dc i ma synka. Jak to wytłumaczyć? A są pewne że to było właśnie w tym dniu ponieważ serduszkowały tylko raz w jednym cyklu.
Ale cóż, sama próbuję metody na dziewczynkę bo kto wie....
Moja teściowa ma działkę na wsi i sąsiad "zza płotu" ciągle głosi swoją teorię, że aby była dziewczynka to trzeba ją robić pod brzeziną a chłopaka pod dębiną i mówi to całkiem serio.:-D
 
reklama
Indygo.. teoretycznie niby nie mozna..ale jak mozna troszeczke temu pomoc to dlaczego nie:-) z nóż się uda;-)...
A co do koleżanki co zaszła w 28dc.. to istnieje metoda tak zwana Australijska "0+12" przy czym 0 to dzien owulki.. odliczasz 12 dni i w tym dniu serduszkujesz i ponoc wychodzi dziewczynka:-) Wiec moze wlasnie mamy i "nasz" namacalny dowód na te metode??:sorry:
A proby nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodzily wiec dziewczynki... probujmy to sama przyjemnosc;-):-D:-p
Milego dnia..Pozdrawiam:)))
 
Do góry