reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anufifi .. uffff milo przeczytac ze wsiooo ok:tak: ... Widzisz jaka dzielna dziewczynka z Ciebie??;-)
Czarodziejka..Aga.. Jarzebinka.. Trzymam kciuki za dzialania Wasze:tak::-)
Ania.. Trzymaj sie Kochana:)))))
Buziaczki i Pozdrawiam:)
PS.. ja mam w planach isc na wizite to gina teraz w grudniu.. i dowiedziec sie wsioo co do tego monitroringu i pojsc w styczniu na niego .. moze i potem jeszcze raz w lutym.. bo do kwietnia mam czas;):))) A potme zostanie tylko dzialac:)

No ...kochana z takim podejściem to na pewno Ci się uda. Teraz własnie jest czas na teorię a jak M przyjedzie to tylko praktyka. Trzymam kciuki i powodzenia.
 
reklama
Sylwia , Ania ma racje jak tak sie przygotujesz to napewno sie uda , po dwóch monitorowanych cyklach , (jesli masz regularne) to kolejny cykl z mężem będzie na 100% udany. Ja juz trzymam kciuki :)

Anuś u Ciebie nadal nic?....oj cos córci za dobrze u Ciebie :)
 
No widze że Wy bardziej czekacie niż ja:-):-):-). Ale ja sie nastawiam na grudzień, czyli tak jak pokazało pierwsze USG. A jak się zacznie wcześnie to ok. W każdym razie najpóźniej we wtorek jade do szpitala i wtedy już będą musieli mnie ciąć.
Anufifi i ja chcę koniecznie od Ciebie dzis raport jak sie śluz zachowywał w ciągu dnia i jak oceniasz kiedy była owulka.
 
Aniu ...wczoraj to ja wiedzialam ze mam śluz , dzisiaj nawet jak go próbuje gdzieś znaleźć to mam wrazenie ze jest białawy i mniej ciagnący a bardziej lepki , ale w tym cyklu trudno mi sie wyznać z tym sluzem ...poza wczorajszym dniem jest go zdecydowanie mniej .....myśle ze owulka juz była i to własnie w nocy, ale głowy nie dam :no::no::no:

Aniu a czy temp mierzona teraz o tej godzinie to jest wiarygodna???
 
Ostatnia edycja:
Jarzebinka a jaki ty masz plan na ten cykl? czy może całkowity spontan ?

w tym cyklu mój M wziął na swoje barki przyjemności i ja mam mało do gadania :tak: twierdzi,że jak staraliśmy sie o małego to było wiecej przytulanek i juz w 3 cyklu sie udało, a teraz rzadziej jest serduszkowanie i dlatego taki efekt czyli jedna kreska :tak: więc teraz on sie zabiera do roboty czyli nie przepuści pewnikiem,żadnej okazji na przyjemności .......

.....myśle ze owulka juz była i to własnie w nocy, ale głowy nie dam :no::no::no:

wiec chyba wszystko na dobrej drodze i te 72 godziny zostaną zachowane, tak jak wyliczyła Agnieszka :tak: wiec jest szansa i na II kreseczki bedziemy czekać z niecierpliwością :tak::-D:tak:
 
Aniu ...wczoraj to ja wiedzialam ze mam śluz , dzisiaj nawet jak go próbuje gdzieś znaleźć to mam wrazenie ze jest białawy i mniej ciagnący a bardziej lepki , ale w tym cyklu trudno mi sie wyznać z tym sluzem ...poza wczorajszym dniem jest go zdecydowanie mniej .....myśle ze owulka juz była i to własnie w nocy, ale głowy nie dam :no::no::no:

Aniu a czy temp mierzona teraz o tej godzinie to jest wiarygodna???

N ie... teraz to juz bez znaczenia. Tempka powinna byc mierzona rano zawsze o tej samej godzinie i po przynajmniej 5 godzinach nieprzerwanego snu. Choć ja czsem wstawałam na siusiu i tez mierszyłam.
A co do cyklu to dobrze że się nie nastawiasz....a może własnie będzie miła niespodzianka. No i z tego co piszesz to wychodzi na to że ta owulka jednak w nocy była.....ale obserwuj jeszcze ten śuz....moze cos tam wygrzebiesz.....:-):-):-):-):-)
 
Aneczko powiem ci ze mam juz dosć tego grzebania :tak::tak:;-):-D.
Jeszcze sprawdze wieczorem i jutro zmierze temp z samego rana ....i juz nic nie sprawdzam i nie mierze do nastepnego cyklu !!!!:-)
 
reklama
Do góry