reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

oj Ania tyle sie napisalam i mój mały szkrab skasował mi calego posta:rofl2:
no nic napisze w jednym zdaniu jestem pod wrazeniem tego co czytam, caly czas się jednak człowiek ksztalci, pomieszalo mnie się to to jak Tobie najwazniejsze to trzymac sie tych 72h bo wiecej to marne szanse by plemniki przezyly:sorry2:
pozdawiam cieplutko

ps. dawaj więcej takich wiadomosci uwielbiam wiedzieć wszystko hehe:-)
 
reklama
Hej kochane dziewuszki

Przeżyam dzisiaj husstawkę emocji , ale na szczeście dobrze sie skończyło.
Byłam u mojego gina , według niego mam sie nie martwic i zachodzić sobie spokojnie w ciaże , bo mięsniak nie jest znow taki wielki i w takim miejscu że nie powinno sie nic złego dziać ;-). Więc mam działać ,
jesli chodzi o planowanie płci to tak jak myslałam , jego zdaniem nie ma co planować bo według niego nie ma takiej recepty , ale ja tam sobie wiem swoje i próbowac będę , zwłaszcza że ten cykl dał mi dokładny obraz mojego cyklu. Czułam już od jakiegos czasu i wynikało to z moich obserwacji głównie sluzu , że owulke bede miec w środę czyli jutro...nawet pisałam do Agi że obawiam sie ze znów ciut za wczesnie skończę serduch***, to sie całkowicie pokrywa ze sluzem . jesli jutro będzie owulka a według gina i mnie tak wlasnie będzie to jest to 3,5 dnia od serduch*** więc ten cykl raczej odpada , ale dzieki tym wszystkim perypetiom jestem pewna że w przyszłym cyklu trafie między 2,5 a 3 dni ;-):tak::-).

Bardzo wam dziekuje za miłe słowa ...to bardzo pomaga w ciężkich chwilach a dzisiaj mi ich nie brakowało :tak::-);-):tak:

w końcu sie uda !!!!!!!! :-)
 
anufifi- ciesze sie ze Twoj gin cie uspokoil. A to co mysli odnosnie planowania płci to niech mysli dalej a Ty i tak Rób swoje:tak::tak::tak: I MY WIEMY CO :)
A czemu sądzisz ze jak serduszkowaliscie 3,5 dnia przed owu to nie zajdziesz?.
Aniu, Agnieszko dobrze ze jestescie z nami...nasze "doradczynie"
Buziaki
 
anuffi przepraszam ze zniklam na tak długo z gg bo tak jak Ci pisałam mój mały pospał poprzedniej nocy 16godzin i lezałam z nim do teraz i dalej niespi:rofl2:, chyba nadrobił tą noc poprzednią:-D:-D:-D
no dziewczyny zuch z tej Anuffi optymistycznie skonczyła dzień:-) a kto wie może uda sie jej zaciązyc 3,5 dnia przed owulka przeciez pamietacie jest nie tak dawno po porodzie więc wszystko mozliwe ja jej z Całego serca tego zycze;-)
Czarodziejka nawet niewiesz jak ja lubie pomagać innym, strasznie mnie to cieszy;-), jednej kolezance wyliczlam jak ma sie kochac ( rok probowali miec dziecko i nic, wyliczylam im w ktorym dniu maja serduchowac i zapytalam a co byście woleli, a oni chłopca) i miesiac temu byla na usg 3D bedzie chłopczyk :) ale akurat chlopca zaplanowac to nieproblem gorzej z tą corunią;-)...
dobranoc:happy2:
 
Anufifi no to super wieści. I z tego kochana wynika że owulka w 17 dc i jak Ty kończyłas na 12dc serducha to było 5 dni ( no troszkę za dużo) Ja uważam że te 3,5 dnia to wcale nie jest tak źle i może się udać, a jak chcesz sie przesuwac w strone owulki już w następnym cyklu to ja jednak bym obstawała o pół dnia, bo niech ta owulka się o dzień przesunie do przodu to z trzech dni zrobi sie dwa, albo nawet 1,5. Niech sie jeszcze Aga wypowie, ale szkoda by było tych twoich starań, kiedy juz kilka cykli jechałas grzecznie na 12 dniu i teraz miałabys takie szybkie kroki dawać.
A gin cóż....to tez człowiek i jak każdy ma swoje zdanie, a do każdej teori sa zwolennicy i przeciwnicy, a może się w nią nigdy nie zagłębiał. Ja sie jednak u moich ginów spotkałam z aprobata tej metody. To teraz moja droga głowa do góry i czekamy na testowanko.

Choc tak sobie jeszcze myśle o tym Twoim serduchu...bo jeśli ono było w niedziele rano a owulka jutro rano to bedą to 3 dni a nie 3,5.
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane , jeszcze raz dziękuje za wsparcie .
Aniu masz racje w razie czego przesunę się o pół dnia.
Myśle , że może nie wyjść teraz bo u mnie wtedy gdy ostatni raz serduch*** było mało ...bardzo mało śluzu...ale czas pokaże .
Mam wrażenie że w nocy jakoś miałam owulke bo strasznie mnie bolał lewy jajnik i krzyż , a teraz się uspokoiło , ale to mi sie potwierdzi dzisiaj przez dzień .:tak:;-)

Dzisiaj siedze z Tomciem w domu bo wczorajszy dzien mnie troche sponiewierał .
Zapomniałam wam wczoraj napisać , że żeby zroobić ten monitorin przeszłam na nogach cały Kraków , bo u nas samochodem sie poruszać po centrum to masakra. chodziłm dwie godziny i wszyscy robia w środy ....w końcu udało mjie się znaleźć pod samą moja pracą jak już całkiem niemal zrezygnowałam.
Szkoda gadać ...dobrze , że po wszystkim i mogę wrócić do planowania ....
Bo mimo słów gina o planowaniu płci ja tam robie swoje ;-):tak::-).

Buziaczki kochane miłego dnia ....ja sobie tu będe na bieżąco zaglądać

Aneczko , nic Cię nie bierze???? a i zerknęłam na nowe wiadomości które nam tu pisałaś ....DZIĘKUJĘ :-D:-)

Aguś Tobie tez musze tu na Forum podziękować za nieustanne wyciąganie z opresji
BUZIAK WIELKI

Ciesze się , że tu trafiłam ...
 
Przeżyam dzisiaj husstawkę emocji , ale na szczeście dobrze sie skończyło.Byłam u mojego gina , według niego mam sie nie martwic i zachodzić sobie spokojnie w ciaże ,

w końcu sie uda !!!!!!!! :-)

jak ja lubię czytać od rana takie dobre wiadomości :tak::-D:tak: poprostu kamień serca :tak: i w końcu napewno sie uda, a może i już w tym cyklu, kto wie ??? :tak::-D:tak:

miłego :rofl2:
 
Dzien Dobry Dziewczynki
anufifi, jarzębinko to co po kwace? :)
Ja sie dziś wyslapam jak niedzwiadek w Zime...dziecko calunia nockę nawet nie kwęknelo :)

Buziaki Skarby i milegod nia


 
reklama
Witam,:happy:
no co do anuffi to dobrze by bylo jakby przesuwała sie dokładnie o te pól dnia, tak jest najlepiej,ale teoria teoria w prakryce wychodzi inaczej ja juz na te 2,5 dnia poluje 3 miesiac.... jak widac ciezko bylo uchwycic ale cierpliwosc sie oplaca.....bo w koncu sie udalo a co z tego bedzie to sie okaze ja mam swiadomosc ze sprobowalam a o to mi chodzilo jak niewyjdzie to sie przesune o jakies 5godzin i tak powoooolutku bede sie przyblizac do owulki wiem jestem straszna ale skoro tyle wytrzymalam anigdzie mi sie niespieszy to bede probowac:-):-D

buziaki dla wszystkich dziewczynek:happy:;-)
 
Do góry