reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czarodziejko no dokładnie jezeli serduchowalas codziennie to pierwsze po mimo tego ze mogą tam być plemniki żenskie to i tak szybsze sa meskie i jezeli peknie pecherzyk to pierwszy szybszy wskoczy męski, tak to podobno wygląda.... ale są rózne przypadki.....;-):-)
 
reklama
ja załozycielka watku:-D..zarcik- mam pytanie
podobnie jak Gracjaske mnie zastanawia- czy jak codziennie przytulanko raz...bo np ktos lubi:-D i w owulacje konkretnie jak Gracjaska conajmniej 2:-D- to sa szanse na synka?

Witaj nasza kochana Matko Założycielko:tak::tak::tak::tak:
Jak miło Cie gościć wśród nas.W końcu bez Ciebie nie było by tu niejednaj córki czy synka. Chyba czas do nas dołaczyc co nie?

Co do pytania to nie stawiałabym tego za regułę ale ja też nalezę do tych co spłodzili synów kochając się co dzień nawet w owulkę.

Dziewczyny naprawde się tu miło zrobiło no i wreszcie na temat....hihihi:-):-):-):-);-);-);-);-):-D:-D:-D:-D:-D
 
No więc będziemy mieć barbórkę.......właśnie wróciłam od ordynatora.....cesarka jutro ok 10-11. Niestey...nie chce wyjśc sama.....trzeba ją wyciągnąć.....

o ho ho, to sie narobiło,tak jej dobrze u mamusi,że sie zapomniała, a mamusia już czeka ( zreszta my wszystkie też), więc czekamy ........ :tak::-D:tak:

a ja z mezem strzelałam na chłopca- tym razem...duzo kombinacji..jak dla mnie prosciej zmajstrowac dziewczynke:-D

a mi sie zawsze wydawało,że dziewczynke trudniej :tak::-D:tak: witam nową "planowaczkę" a odpowiedzi na Twoje pytanie dziewczyny juz udzieliły to nie będę sie powielała, życzę tylko strzału w owulke i chłopca :tak:

ale nic nie rozumiem- wczesniejprzytulansko było dokładnie w dniu owulki...i nic..i kolejny cykl nic...i tak 3 cykle- zwiekszajac dzien przed..Tj. najpierw w dzien owu..nic, kolejny cykl dzien przed owul..nic...dwa dni przed nic...no to teraz 3 dni...dlaczeo wczesniej nic nie wychodziło(no nie wiem jak jest teraz..:baffled:

a może maja na to wpływ inne czynniki : może źle obliczyłaś sobie termin owulki, albo za dużo stresu ogólnego i tego związanego z zajściem w ciąże........

Gracjaska, Rusałka, Was też witam serdecznie i życze aby sie udało najpierw ujrzec te upragnione II kreseczki a potem aby okazało się, że to ta wymarzona płeć maleństwa :tak::-D:tak:

a ja mam zagwozdkę:szok: pisałam,że wieczorem we wtorek zaczął mnie boleć jajnik, pomalutku i się rozkręcał i czułam go aż do rana, potem jakby wcale, ale wieczorem ponownie czułam kłucie czyli wyszedł mi ból przez 24 h czy to normalne .......( ból z tej samej strony)
 
Jarzębinko ja mam podobnie!!!
I wiesz co sie okazalo jak poszlam na Monitorin ze jak peka pechęrzyk to jeszcze po pęknieciu moze pobolewac!!!
Ja tak mialam. Balam sie ze to torbiel a gin zrobil usg i pokazal pekniety pęcherzyk i powiedzial ze to od tego mnie boli,,,Bylam w szoku ale tak sie podobno zdarza
A tak w ogole TO DZIEN DOBRY BABY:-D
Anusia trzymamy za ciebie kciuki i za Aniczkę...Szczesliwego porodu.
Calusy Aniu
kotmyj.gif
 
Jarzebinka może ja monotematyczna jestem ale moim zdaniem ból sam w sobie trudno nazwać owulacją . Monitoring , monitoring i jaszcze raz monitoring . Nie wiem czy pamiętasz jak ja się starałam i miałam straszny ból prawego jajnika a gin mówił : jeszcze nie ! czekać ! Zła byłam na niego bo byłam pewna że przez niego zaczniemy starania za późno , a jednak okazało się że to on miał rację . Czyli czasami ból się odczuwa a owulacja jest dopiero po nim , wtedy kiedy ból już minie . Strasznie wzbraniasz się przed tym monitoringiem , ale uwież mi naprawdę warto , inaczej zagubisz się w domysłach . Trzymaj się i mimo wszystko mam nadzieję że to już TEN cykl .
Aniu powodzenia . I jako żywo zainteresowana tematem CC czekam niecierpliwie na Twoją relację .
 
Witam dziewczynki;-)
Ania z niecierpliwością czekam na pierwszą Twoją wiadomosc juz z Córcią u boku:tak:;-) trzymaj się dzielnie.....

A ja wczoraj zapomnialam dodać że też mam synka z kochania sie codziennie przed i w owulke:tak:;-) ale jezeli chciałabym planowac teraz synka to napewno kochałabym się tylko w owulke chodząc oczywiscie na monitoring bo tylko on jest 100% towy:tak:, wg mnie nie kochajac sie przez 7dni przed owulka, a potem wstrzelić sie dokładnie w owulke ( przy monitoringu) to 90% chłopak:-)

Pozdrawiam wszystkich, buziaki:-)
 
reklama
Hej dziewczyny ,
Miło czytać tyle nowych postów :):):)

ANiu .....czekamy gryząc pazury :):):)

A tak z innej beczki ...mnie odwiedza dzisiaj koleżnka z którą rok temu leżałam na porodówce ...cieszę sie ze mamy kontakt bo to miłe wspomnienia i że może za kilka lat będziemy mogły powiedzieć chłopakóm że znaja się od urodzenia :-):-):-)

Pozdrawiam

Niemoge sie doczekac wieści od ANi :):):)
 
Do góry