reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Afrix ja w takich wypadkach tez zapisywalam ale pod uwagę nigdy nie bralam bo u mnie wtedy leci wykres na leb i patrzyłam tylko na śluz. Ale jak następny dzień byl przespany tp temp juz mi wychodzila prawidłowa.
&&&&& za monitorning
 
reklama
Airfix kciki zaciskam &&&&&

Malelistki szlas dzis na bete?

Moja maszyna do kawy ozyla :) :) :)
Tylko siteczko przez ktore leci kawa bylo zapchane :/
Naszczescie sami do tego doszlismy :)

U mnie dzis piekna pogoda :)
Sloneczko i dosc cieplutko no tak na bluzę ;)
Trzeba sie ogarnac i potem z chlopakami w plener wyskoczyc :)

&&&&&&&&&&&&
 
Witajcie kochane,
U mnie cały czas brak czasu na wszystko

Małe liski nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę. Mocno wierzę w to że to Agniesia wije sobie teraz piękne gniazdko w Twoim brzuszku. Byłaś super przygotowana więc nie może być inaczej. &&&&& cały czas zaciskam za spełnienie Twoich różowych marzeń.

maran mocno wierzę że będziesz następna w kolejce po małe liski a tymczasem trzymam mocno &&&& za wizytę

Kiruś
witaj kochana! Fajnie że jesteś:tak:

Verita to Ty odważna kobieta jesteś:tak: - ja miałam pierwszy poród naturalny i dziecko ważyło 3750kg a drugie cc i waga dziecka 5100kg i anestezjolog powiedział że nie powinnam się już starać o więcej dzieci "bo ile ono teraz będzie ważyło...ponad 7kg" a mi łzy napłynęły do oczu i mówię że jak to nie przecież jeszcze córka musi być! A lekarz mówi " a to już na Pani odpowiedzialność":tak:

mamakaja to już tylko 3 tyg i będziesz tulić swojego okruszka....o matko ale ten czas zasuwa - SZOK!!!

Zakręciu ale miałaś nosa z ta kontrolą z ZUS-u - mojego męża siostra miała też kontrolę i nie zastali jej w domu a teściowa powiedziała im że córka pojechała do innego miasta na studia i taka jej tą prawdomównością zrobiła przysługę że ta straciła świadczenia:-(, ale moja teściowa tak potrafi:tak: - robi to może nieświadomie ale trochę za dużo czasami mówi innym

Airfix &&&& mocno zaciśnięte

nulka
witaj i zaglądaj tu do nas bo Twoja wiedza z pewnością nam staraczkom dziewczynkowym się przyda:tak:. Ja Ciebie pamiętam bo troszkę czytałam forum a i dziewczyny o Tobie wspominały.

Miłego dnia życzę wszystkim
 
Juz jestem po...nie jestem zadowolona z wizyty...:-( nie przyłozył sie ginek z tym cyklu...lewy jajnik pecherzyk 1 - 11,6 mm...na prawym nawet nie chciało mu się szukac- bo mowi ze nie ma fizycznej mozliwości podejrzenia, że owulacja bedzie z lewego....nie wiem o co biega... wiem ze sie spieszył bo przyjmuje 3 godziny i ma dziś 50 pacjentek, a przede mna wlazła kobieta i siedziała najpierw 15min, a potem weszla jedna i znow ta sama weszła na 40 min, wiec jednej pacjentce poswiecił 55min co sie odbiło na mnie, bo musiał szybko, szybko wszystko.... Powiedział tyko żeby wspołzyc 3 dni przed owulacja i 3 dni po peknięciu pęcherzyka, i mam sie na kontrole zgłosić 2 września, jakby nie pękł..wiec z moich wyliczen wynika ze jesli dzis w 11dc pecherzyk ma 11,6 to w 16dc pecherzyk bedzie miał ok 27mm czyli pęknie raczej w ten dzień....ostatnio w 12dc miały po 7mm i tez pekły z 16 na 17dc w nocy....wiec zeby sie nie okazało że z tego obecnego pecherzyka zrobi sie jakas torbiel-dlatego sie kazał zgłosić, bo tak po clo miałam. Nie wiem czy wierzyć mu w ten 1 pecherzyk bo z prawej strony tez czuje kłucia, zobacze blizej owulacji co sie bedzie działo...
 
dorcia igo mi sie podobal bardzo na zdjeciach w realu nie bardzo ;/ moj maz powiedzial ze jest okropny i go nie kupi :-D no ale coz :) ten przod jest troszke dluzszy niz ja mam w exo i to tak jak z kosmosu wyglada;p

mamakaja mi robili wszystkie badania bo mam zawroty glowy , codziennie bole glowy slabo mi itp ;/ ale wszystkie wyniki idealne a w recepcji baba powiedziala ze dwa sa bardzo zle ;/ jakas glupia;/ tylko bilirubina jest troszeczke ponad norme ale mowi to powtorzymy w pazdzierniku jeszcze raz i sie okaze . a dzis jeszcze mama odebrac wyniki czy nie ma utajnionej anemii bo nie wiedza od czego mam te bole glowy ,awroty itp ;/

ja wczoraj dostalam baby compa i od jutra beda bo testowac jako antykoncepcje :)

verita dajesz mi nadzieje ze moja siostra jeszcze bedzie mila dzieci ;p ona ma 35 lat a jej maz 38 i sie doczekac nie mozemy a druga sie stara i nie moze zajsc /;/ jakas masakra
 
Daria ja miałam właśnie bóle i zawroty głowy jak miałam anemię - co najlepsze to lekarz ogólny powiedział że jest dobrze a endokrynolog złapała się za głowę jak zobaczyła wyniki. Nie wiem czemu i czy mogę jedno z drugim wiązać ale u mnie jak są obfite @ to znaczy że jest i anemia na 100%
 
dziewczyny ja zrobiłam dziś minerały i sód nawet nie drgnął w dól, kurcze nie wiem jakim cudem bo praktycznie soli nie używam :no: potas trochę spadł ale i wapń bardzo poleciał w dół :wściekła/y:za to magnez ponad normę. ech. czy mam przez 2 tygodnie szybko podnieść poziom wapnia? i dlaczego tak drastycznie mógł mi spaść poziom wapnia? wcześniej jadłam dużo sera żółtego teraz prawie w ogóle żeby ten sód mi spadł.

Wyniki z dziś
sód 143 (132-145) było 143
potas 4,6 (3,7-5,1) było 4,79
wapń 8,65 (8,5-10,5) było 9,54 :-(
magnez 2,52 (1,8-2,5) było 2,17

 
Ostatnia edycja:
Moja kolezanka tez taka pewna ze dziecko sobie zrobia drugie,z pierwszym udalo sie za pierwszym strzalem.
A wczoraj z nia rozmawialam i zalamana ze nieumie z tym drugim w ciaze zajść. Tak to wlasnie jest jak sie chce to idze ale bardzo ciężko a jak nie to cak i juz jesteś.
Druga kolezanka tez sie stara narazie luźno bo drugi miesiac ma 42 lata.
Ja to podziwiam bo ma syna 23 lata i córkę 10 lat do tego z nieudanych zwiazkow teraz ma nowego faceta i wsumie biedosc ze taka roznica wiekowa to kazde z innym ;/
 
reklama
cześć dziewczyny,

Matik absolutnie - nie wolno ci siedzieć cicho :)!, masz nam tutaj szybko opowiedzieć, coś jest na rzeczy :)? &&&&&&&&&&&&&&&&&

Aljul miałam cie już wywoływać :) kiedy wasze staranka? wrzesień zbliża się już wielkimi krokami :)

Maran-atha kochana a sio od wyszukiwarki i tak masz już trochę stresów związanych z przygotowaniami i staraniami, a wiadomo co można się dowiedzieć od wujka google, wpisując hasło "plamienia". Mi się wydaje że jest to sprawka hormonów, pomyślałam może o prolaktynie? (owulki jeszcze nie było...) ale wszystko ładnie się ureguluje, tylko może trzeba się czymś wspomóc...czekamy na wieści po lekarzu. Ja wierzę że szybciutko zajdziesz w ciąże. Te 4 godziny wolnego - jak na wagę złota :) moi zaczynają obydwaj przedszkole od 1 września, ale nie będę miała dużej laby, czekają nas wizyty u logopedy, terapia SI, a panie do których będziemy jeździć, wolne terminy mają w okolicach południa. Tak więc jak jeden będzie w przedszkolu, drugi synek będzie za mną na zajęciach.

Airfix mógł się lekarz trochę bardziej przyłożyć dziś do monitoringu, ehhh. Myślę, że będąc na tym leku i w tym cyklu najprawdopodobniej masz dwa pęcherzyki. Sporo masz na głowie! oby było za chwile lżej. Kiedyś czytałam, że niewysypianie się, przepracowanie, obniża poziom testosteronu - więc niech chociaż tyle tego dobrego z tego młynu będzie :)

Kevinka skoczyłam z rana do laboratorium - zrobiłam betę i progesteron, wyniki będą najpóźniej wieczorem

Piranhiu co u ciebie? jak się czujesz...?

...wracając dzisiaj z laboratorium, kupiłam test 10tkę...i jeszcze bardziej zestresowałam się - spodziewałam sie ładnej różowej kreski (skoro test 10tka), a tutaj kreska nie chciała się w ogóle pojawić, a jak się pojawiła, to wyszedł mega bladzioch. Myślicie, że beta spada? już panikuję trochę....test z góry, to jest test wczorajszy (25tka, kreska zdążyła już zblaknąć), mam wrażenie ża to dzisiejsza 10tka wygląda jak ta wczorajsza kreska.

test.jpg
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 60
Ostatnia edycja:
Do góry