reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

małe liski nie wiem co mam napisać bo nadal nie jestem określona co do terminu starań, nadal nie trzymam 100% diety, nie biorę suplementów, nie mierze temperatur i jestem w ciemnej d..... z tym wszystkim - to chyba dlatego że troszkę się boję a z drugiej strony chce mi się już takiego maleństwa.
Wczoraj byłam u koleżanki co ma te bliźniaczki i znowu trochę się rozkojarzyłam i poprzytulałam do nich ....są takie słodkie i całkiem nie podobne do siebie i maja też inne zainteresowania. Siedziałam bawiłam się z nimi a koleżanka do mnie że przydałby mi się jeszcze 1 synek z taką niedużą różnicą wieku - serce mnie trochę zakuło bo poczułam jakbym już z góry była skazana na to że będę miała kolejnego synka (ona nic nie wie ani o forum, ani o tym że mam kiedyś zamiar podjąć starania o nasze marzenie), ale odpowiedziałam jej że fajnie by było i że nie widzę się już raczej w roli mamy córki i się z niej wyleczyłam:tak:
Mam tylko nadzieję że jak już podejmę 100% wyzwanie to nadal tu będziesz z nami i olśnisz mnie troszkę swoją wiedzą - bo ja z pewnością będę jej potrzebowała:tak:

Czekam na Twoje wyniki i nic się nie martw wszystko będzie dobrze.
Ja robiłam testy z moimi synkami po terminie spodziewanej @ i ta 2 kreseczka była już wtedy wyraźna
 
Ostatnia edycja:
reklama
aljul moj wynik to byl 12,6 ona mowi ze rewelacji nie ma ale se miesci w normie , nawet blennik mi sprawdzili ;/ i nic .. zaraz zadzwonie do meza czy dzwonil o ta ukryta anamie ..

zapomnialam powiedziec moj natan mowi tata i maz dumny jak paw :-D bo nadia i colin mowili mama a tata dlugo nie :) wiec bedzie jeszcze corka :)

aljul ale ta twoja kolezanka ci powiedziala masakra ;/ czemu akurat syn;/ zawsze sie mowi ze do pary to corka a ona synek ;/
 
Aljul ja pomyślałam, że koleżanka marzyła chyba o drugim synku ( to ta dziewczyna, prawda?) i stąd może wystrzeliła z kolejnym chłopcem? albo rzeczywiście z góry założyła, że będzie chłopiec. Ludzie czasem szybciej mówią niż pomyślą. Ja ostatnio też coś palnęłam nie na miejscu - na spotkaniu, znajomi pokazywali nam na kompie zdjęcia ich dziecka z usg z 13 tc. Wiedziałam że ta dziewczyna, która jest w ciąży, chciałaby dziewczynkę, a jej mąż - bardzo chciałby chłopca. Ale jak zobaczyłam na zdjęciu pięknego dziewczyńskiego nuba wykrzyknęłam z radością "będzie dziewczynka! na pewno będzie dziewczynka". Kolega straciła humor, minę miał średnią, a ja na to nie zwróciłam uwagi, zaczęłam im opowiadać o teorii nubowej i z przejęciem im o wszystkim opowiadałam...bez względu na to, czy miałam rację, to mogłam sie pohamować. Tym bardziej że kolega naprawdę wierzył i wierzy że będzie chłopiec - bardzo chciałby mieć syna.

...jeszcze mam małą nadzieję, że jest wszystko w porządku, a przyrost bety nie jest wielki, ale wystarczający

nullka wczoraj z porannego, dziś po laboratorium, o jedno siknięcie później :) oglądałam wczoraj twoje zdjęcia testów pod wykresem zamieszczone, w komentarzach, pieknie widać jak beta ładnie przyrastała...ehhh zaczynam się trochę denerwować
 
Ostatnia edycja:
Male liski dziekuje... jestes kochana :* z Maja mialam wlasnie taki test jak ten Twoj u dolu i bladzioch wyszedl mi w 12 dpo. Ja mysle, ze testy roznych firm moga roznie wychodzic a dzis beta bedzie wysoka i bedzie pieknie przyrastac :) za co trzymam mocno kciuki &&&&

Aljul jak tam u Ciebie z przygotowaniami? Kiedy startujecie?

Male liski moze i to prolaktyna mi skoczyla a moze i inne cholerstwo, mam nadzieje ze sie dzis cos dowiem u gina... owulacj nie bylo u mnie i nie wiem czy bedzie, robie testy i albo bladziochy albo w ogole nic nie ma... nie mam nadziei na ten cykl juz...
 
Maran-atha zobacz Vivienka też miała szalony cykl a za chwile biegnie na genetyczne usg. Ja wierzę że będzie dobrze u ciebi. Dziękuję za pocieszenie :) najważniejsze że za kilka godzin będzie wiadomo
 
Ostatnia edycja:
Małe liski poczekaj spokojnie na wynik bety. Który dziś masz dzień fazy lutealnej?? Ja w 9dfl betę miałam poniżej 1,2 więc myślałam że nic z tego , testy w 11 i 12dfl wątpliwe jakiś cień cienia a w 13 dniu już ładna kreska a 14dfl beta 103,5 . Wszystkie wyniki masz u mnie nad tym wykresem :-)
 
I też test czułość 10 z porannego moczu w 12dfl wątpliwy a na następny dzień test czułość 25 z południowego moczu ładna kreska. Może te testy 10 są jakieś dziwne?
Najlepiej robić zawsze taki sam test chyba
 
nullka też pomyślałam że te testy 10tki są dziwne=bo bardzo bym chciała żeby się udało :) ale testy są raczej w porządku. Mi test 25tka pokazał w 11dpo ledwo ledwo widoczną druga kreskę, w 13dpo już był jasna blada ale widoczna, i pojawiła się w pierwszych minutach od zrobienia testu, a dziś mam 14 dpo i zatestowałam tą 10tką. no nic czekamy
 
reklama
Do góry