reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranhiu trzymam kciuki, żeby u ciebie wszystko wyprostowało się i żeby już same dobre dni były. Czekam cały czas na wynik. Ostatnio był około 16tej, max do wieczora powinni zamieścić go w systemie.... Zrobiłam betę i progesteron.

Matik :) kciuki zaciśnięte. bardzo bym chciała żeby badania nie były ci już potrzebne
 
reklama
Piranhu Na szczęscie robię testy LH :) Ale trochę zła jestem...ostatnio sie nagimnastykowal żeby usg wsadzić na prawą stronę do podgladania- ale się dało, pecherzyki 7mm zobaczył ostatnio, a dziś jakby miał na prawym tyle samo ok te 11-12 to dziwne że nawet nie próbował, sekunde doslownie wsadził i zrezygnował bo że na pewno będzie z lewego jajnika, a ja mowie-ale na pewno nic nie ma na prawym.. to mowi- ze nie ma technicznej możliwosci podejrzenia i ze z prawą strona tak jest. Nie wierze w to..bo w tym cyklu powinnam miec owulacje z lewego jajnika ktory wczesniej zadko owulował i niby po stymulacji tylko 1 pecherzyk z jajnika ktory i tak by dał odpowiedz w tym miesiacu...no musi byc cos jeszcze na prawym...w tamtym cyklu owulacja powinna byc z prawej strony i po stymulacji było z prawej i lewy się ruszył nawet.... Nie wiem, musze gdzies isc na usg, najgorsze jest to ze nie ma kompletnie gdzie, bo terminy sa na kilka tyg do przodu, a jedynie w czwartek taka pijaczka lekarka przyjmuje, ale kase zdziera, choroby mi wymysla- nie chce isc do niej bo raz sie z nia poklocilam i zaczelam chodzic do innego ginka..Albo w niewiedzy poczekać do peknięcia.

male liski Trzymam kciuki &&&&&& Będę miec chwilke to zajrzę wieczorkiem co z twoją betką.

iweet Ja nie wiem co z tymi wynikami , bo u mnie tez nie za ciekawie z minerałam ie podziało po 4 misiacach diety i, sód nie spadł tyle ile chciałam, a potas wywaliło mi, choc nie tykam niczego z potasem, jedynie co to serki lub mleko-zamiennie. Na diecie nie byłam, jadłam wszystko a wyniki były idealne, super na dziewczynke i bardzo niskie, a tu po diecie takie cuda. To samo z hormonami u mnie. Także iweet głowa do góry..

Dziewczyny za Was wszystkie równiez trzymam kciuki &&&&
 
Piranhiu zgadłaś :))) 93,68 U/l teraz prosze mi napisz czy mogę się chociaż troche cieszyć, dziś jest równo - jesli dobrze liczę - 4 tc

normy
3 tydzień ciąży: 5.8 - 71.2
4 tydzień ciąży: 9.5 - 750

wyniku progesteronu jeszcze nie mam

biorę cały czas 2 razy dziennie 1 tabletkę duphastonu i czasem widzę śluz bardzo delikatnie zabarwiony (bardzo jasny brązowy kolor). A czasem ten śluz jest w porządku. Wczoraj poprosiłam internistę o luteinę 50 mg - aplikować sobie dodatkowo? i dlaczego w takim razie test 10tka ledwo dziś wyszedł? to był bobotest, w niebieskim opakowaniu....


uff :) progesteron 38,94 ng/ml
I trymestr ciąży 16,3 - 48,4 ng/ml

i progesteron (s) 124 nmol/l
I trymestr ciąży 52 - 154nmol/l
 
Ostatnia edycja:
małe liski uważam że wszystko jest ok . Tak jak Ci pisałam z Basia w 14dfl miałam 103,5 więc bardzo blisko . Potem robiłam 16dfl i było już chyba 277.
Będziesz robiła jeszcze za kilka dni?
 
nullka oczywiście - jutro rano robię dokładnie ten sam, od którego zaczęłam i widziałam po tych testach że beta przyrasta - 25tka z "laboratorium domowe". I pojutrze zrobię powtórkę bety. Mąż o niczym jeszcze nie wie - w czwartek są moje imieniny, mamy zaplanowane wyjście wieczorem, babcia obiecała zająć sie chłopcami...wtedy zrobiłabym mężusiowi niespodziankę :))

dziewczyny proszę was jeszcze o kciuki, nie puszczajcie - niech beta ładnie przyrasta!
 
Ja trzymam bardzo mocno. Ehhh pamiętam jak ja męża informowałam też szykowałam odpowiednią oprawę. A potem jak się udało jak mu wręczyłam paczkę z różowymi ubrankami podczas kolacji we dwoje. Takich chwil się nie zapomina.
 
reklama
male liski to chyba o mnie piranha pisała. Ja robilam test 25 i 10 prawie jednocześnie. 25 wyszła super wyraźna a 10 ledwo-ledwo co.Takze nie ma co sie testami sugerować ;)
Ciesze sie BARDZO ze betka i progesteron w normach a nawet w wyższych normach ;)
Teraz tylko czekamy na powtorke bety ;)

maran glowa do gory będzie dobrze i ty sie doczekasz owu, bierzesz może dhea? on mi namoncil w cyklu ze mialam plamienia i pecherzyk byl na dwa podejscia....
Moze sprawdz hormony, zeby byc pewnym na czym stoisz?

piranho ponawiam pytanko: co myślisz o dopllerze do słuchania bicia serduszka dzidzi? Szkodliwe to jest czy nie? Czuje sie jakoś spokojniej jak raz na tydzien usłyszę moj skarb jak serduszko bije ♡
 
Do góry