reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

nullka ja już mam przygotowane małe białe buciki, opakowanko eleganckie brakuje tylko testu z wyraźnymi krechami, które mogłabym włożyć do pudełeczka ;)

aljul teraz mam najniższą betę w całej historii :)) - przy chłopcach była wyższa, z pierwszym synkiem w dniu terminu, czyli tak jak dziś 14 dpo - około 200, z drugim synkiem 300-400 ale to mogło być w dzień terminu lub 1,2 dni później. To Maleństwo które mam nadzieje, dobrze się ma i ładnie się rozwija, poczęte zostało w samą pełnie :-Dtak więc chyba...Krzyś :-D
 
reklama
Małe liski a nie mówiłam !??? Ciotki Dorci trza słuchać !!! Oczywiście kciuki nadal zaciśnięte &&& rośnij zdrowo kruszynko !!!
A nie lepiej żebyś pojutrze zrobiła kolejną betkę a nie sikacza jutro ? Bo jak sama widzisz te sikacze to jakieś takie ...niepewne są ! A betka pokaże od razu przyrost i będziesz mogła spokojnie odetchnąć !

Vivienka ja tez myślę o podsłuchiwaniu serdunia dzidzi ... ale słyszałam że często ciężko złapać tętno co sprawia że mamuśka niepotrzebnie się denerwuje. Takie urządzonko jakie polecała moja położna kosztuje ponad 400 zł ... ale są tez sporo tańsze - ale czy dobre ???
 
Ostatnia edycja:
małe liski wszystko się zgadza ta niższa beta niż przy chłopcach to taka "dziewczynkowa" ;-) U mnie to samo co u Ciebie w 15dfl z synem miałam bete 247,80 .
Ja przed Basią miałam jeszcze cykl w którym poroniłam - zarodek nie chciał się prawidłowo rozwijać od samego początku . Wtedy bete w 14dfl miałam 12,8 a w 16dfl tylko 20,6 czyli już ta pierwsza była dużo za niska a przyrost można powiedzieć żaden

U Ciebie wszystko będzie ok - jest tak jak powinno być na tym etapie a test testowi nierówny i już. Jutro będziesz miała dwie widoczne krechy - tak czuję :)
 
małe liski, piękna beta i progesteron, na pewno dzidzia rośnie zdrowo :tak: Dziś masz zaczęty 4t+0d a norma na tym etapie to 50-100 mIU/ml. Dla spokoju sprawdź sobie przyrost w czwartek.

Vivienka, co do Dopplera to zdania są podzielone, jedni uważają, że w pierwszym trymestrze należy stosować to badanie tylko z konkretnych wskazań medycznych a drudzy, że nie ma większego ryzyka, ja osobiście myślę, że raz na tydzień nie zaszkodzi :-)

nullka, nie mam pojęcia czemu te testy zniknęły z Allegro, ja kupowałam je od jednej babeczki ale potem zaczęły się kłopoty z zakupami u niej i posypały się negatywne komentarze. Polecam zakup tutaj 50X Ovulation Pregnancy Fertility 3 5mm Width DIP Strips Test Tests FP Chart | eBay, wychodzi taniej pomimo że to z UK a babeczka szybciutko wysyła, już kilka razy u niej kupowałam. Należy przyjmować w diecie 1200-1800 mg Ca, ja łykałam 600 mg Ca w Calcium Citrate. Żurawinę należy przyjmować w dawce dającej ekwiwalent 1500-10000 mg owoców żurawiny. B6 w B-Complex należy przyjmować w dawce 100 mg.

iweet, można zakupić sam Calcium Citrate bez Mg, myślę, że warto taki zakupić :tak:

Airfix, rób po prostu testy LH a owulki nie przegapisz :-), trzymam kochana mocno kciuki!

Verita, test szybki i mocny to nie chłopak a szybka implantacja zarodka :-), ja przy Kai w 12 dpo miałam cień cienia ale Kaja zagnieździła się dopiero w 9 dpo. Ważny jest przyrost bo podobno u dziewczynek jest on o 20% wyższy ...ale trzeba mieć punkt odniesienia ;-)
 
Piranha dzięki za odpowiedź
Właśnie widziałam że na jej koncie negatywy były i ich już nie ma , a na e-bayu nie mam konta niestety :( Chciałam kupić dla siebie i dla koleżanki która 3 lata nie może zajść w ciążę i idą jej te testy jak woda. A ja kupuję bo gdy czuję ból owu to sprawdzam czy są dwie krechy i zawsze się potwierdza.
 
nullka, napisz na PW ile chcesz testów i jaką czułość to mogę zakupić Ci te testy podając Twój adres do wysyłki, już kilku dziewczynom z BB kupowałam :-)
 
A wiesz ile wychodzi cena za test już z przesyłką? Dla informacji bo musze zadzwonić do koleżanki i zapytać ile ona by chciała. A oni na sztuki sprzedają czy jakieś pakiety?
 
reklama
Małe liski cudna beta !!!!
Gratuluje
Ale super niespodziankę mężowi zrobisz
Jak macie możliwość posłuchajcie piosenki, tutaj bardzo popularna
Carlo Baute " En el Buzon de tu corazon "
Uwielbiam ją ;) super poprawia humor
 
Do góry