reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzien doberrek

Piranju
ich moze pobierz sobie przeciwciala p/ borreliozoe IgG,IgM, ale jak sama wiesz nie za szybko po ukaszeniu ok 4-6 tyg
dzieki za rade z Encortonem. Pojadedo mojej kliniki na wizyte w listopadzie i bede cisnac na encorton. A jak sie nie zgodza bede brac sama Calcort, tylko nie wiem w jakich dawkach, czy 5mg bedzie ok?

nuska
sliczne kociaste:-), moja niechciana @27.9

maleliski
trzymam mocno kciuki za fasolke, ja bym poszla na bete, ale ja z tych co panikuja, w zeszlej ciazy latalam co chwile na bete, summa summarum nic to nie zmienilo, wiec nie wiem czy bym teraz znow tak latala co chwile na bete....

airfix
no te klucia w szyjce pasuja do implantacji
 
reklama
Dziewczyny niestety u mnie znów to samo :-( załamana jestem i straciłam już chęci i wiarę, że kiedykolwiek się uda... w niedzielę- 10dpo był cień na teście ciążowym ale nic nie pisałam bo nie chciałam zapeszać, a dzisiaj niestety ni, no może cień cienia jak się dobrze przyjrzę, czyli fasolka nie dała rady :-( już nie wiem co robić.. w ciążę mogę zajść ale co dalej. biorę dupka 2x1 i luteinę dopochwowo 2x1 i nic nie pomogło. mój m już nie chce słyszeć o kolejnych staraniach (diecie i suplementach) bo zaczął brać swoje leki i antybiotyk co będzie brał przez kolejne 12 dni. ja z kolei zaczęłam brać castagnus i nie chcę przekładać staranek :baffled: czuję się dziś strasznie, muszę ochłonąć i wszystko przemyśleć :-(
Kevinka cieszę się, że z maleństwem wszystko dobrze bo to najważniejsze :tak:
Male liski na pewno będzie wszystko dobrze z dzidzią i akurat ja mocno wierzę że to Agniesia :tak: ja bym poczekała do usg chyba...
Airfix to teraz czas na Ciebie :tak: mocno trzymam kciuki, żeby jutrzejszy test pokazał II kreseczki ale czuję że tak będzie bo masz śliczny wykres ;-)
 
Małe Liski, z przyrostami bety jest różnie, nie ma reguły jeśli chodzi o korelacje z płcią, sama wiesz bo w ciąży z synkiem przyrastała Ci bardzo szybko. Decyzję czy pójść na koleją betę zostawiam Tobie :tak: ale jeśli miałaby Cię choć trochę uspokoić....

Airfix, &&&&& taki wykres nie może nic nie oznaczać :-D

Piranju, dziewczyny mają rację, pędź do lekarza to nie są żarty :tak:

Macy, &&&&&& za badania.
 
Elle A testy robisz tej samej firmy?? Kochana wiesz że póki @ nie przylazła to nie wszystko stracone...jeszcze nie myśl że wszystko stracone, bardzo dobrze masz ustawione leki, może jednak się udało, cień cienia jest - a to już coś, czekamy do terminu @ i niech sie nie waży przyłazić.
Mój M. tez juz zaprostestował, suplementy bierze jak mu przypominam-czyli co rano i wieczorem, ale na diete nie chce juz za nic sie zgodzić..choć i tak nie dawał z siebie tyle co ja tą dietą, wielkie mi rzeczy- ziemniakow nie jesc ;) a ten się o to tak rzuca ;) Ja ostatnio jadłam je 2 razy- wcale mi nie smakowały, ale za to ryżu mi sie tak chciało że nie wiem kiedy go z talerza zjadłam ;) Wczoraj kupiłam dobre ziemniaki, to nie powiem bo zjadłam- ale żebym nie mogła się bez nich obejść to nie. Wykres niby mój ładny, ale tak przegladnełam moje poprzednie wykresy i znalazłam 3 identyczne jak ten, za jakies 2 dni jesli sie temperatura utrzyma to bedzie dobrze, bo u mnie spadek jest 2 dni przed @, a prawdopodobnie przyjdzie jednak w piątek 13-tego, a nie 15-tego. Zostaje mi czekać:) Jutro chyba będę musiała zatestować, choć nie chciałam, ale musze od jutra odstawic luteine/duphaston bo to 10 dni mija i musze być pewna czy odstawic czy nie.
 
Airfix tak to sa te same testy 10-tki z ebay. Dzis mija 10-ty dzien odkad biore dupka i luteine i teraz nie wiem czy brac dalej czy przestac. Moze Pirania zajrzy i cos doradzi... no niby szansa jeszcze jest ale w zeszlym cyklu bylo podobnie :sorry2: masz racje z tymi smakami bo ja tez teraz przez te 2tyg jadlam duzooo slodkiego a chyba czas diete I wprowadzac od nowa :baffled: mowisz ze termin @ masz na piatek? Ja tez... gdyby nie te staranka pod dana plec to tez inaczej a tak to czlowiek tylko czeka zeby sie udalo bo ile mozna tego wszystkiego pilnowac
 
Elle ściskam kochana :*** nie rezygnuj z leków - pamiętasz jak się zdenerwowałam jak po teście z 25tka zrobiłam następnego dnia test 10tkę? na 25tce kreska pojawiła się od razu, a następnego dnia na 10tce przez 5 minut nie było żadnej krechy, potem powoli pojawiła się bladziocha, a powinno być odwrotnie. Nie wszystko stracone. Nie dziwię się mężowi i tobie - te nasze starania sa mega wykańczające

dzięki dziewczyny za podpowiedzi.
 
Piranho jak tam dzis zdrówko bylas u lekarza?

elle trzymam kciuki aby kropeczka z toba zistala i ta paskudna dieta dobuegka konca!!!

kate ciesze sie ze synusi sie juz lepiej czuje ;-)

airfix kciukasy i za ciebie i jutrzejsze testowanko

male liski ja bym poszla na bete ale ja raczej z tych niecierpliwych jestem...
a co do niskiej bety i plci!! ja mialam wysoka co by zwiastowalo dziewuszke ale ja i tak nadzieji nie trace.... wkoncu nadzieja umiera ostatnia :* Daj znac jak bedziesz coś wiedziala
 
Witajcie,

małe liski nie trać wiary w marzenia:tak: - nie chcę Ci mieszać w głowie bo doskonale wiem jak to jest się rozczarować, ale w większości przypadków jak się ja na coś nastawiam to rzeczywistość okazuje się inna i Tobie tez tego z całego serducha życzę i będę za tą Twoją Agniesię mocno trzymać &&&&&
Nie męczysz mnie kochana tym pytaniem;-) - chciałabym się przygotowywać do starań taką porą żeby nie było dobrych warzyw i owoców z działki tylko te ze sklepu bo wtedy łatwiej mi ich sobie odmówić - więc myślę że to będzie jesień/zima - na chwilę obecną próbuję odstawić pomidory, słodycze mnie mało interesują, piję herbatki z żurawiny i maliny, wodę muszyniankę tylko ten nabiał ...ciężko mi go na stałe wprowadzić:-(, wszystko wydaje mi się za słodkie albo za słone więc myślę że idę w dobrym kierunku ale moja wiedza nadal kiepska
Zapomniałam Ci napisać - piękne te Twoje banerki:tak:

Nuusiu śliczne koty - naprawdę robią wrażenie:tak: dziękuję za obszerną odpowiedź co do kotów
Mój M jak kiedyś pokazałam mu zdjęcia to zakochał się w kotach Piranhii i jak wcześniej chciał Brytyjczyka tak teraz tylko Ragdolle mu w głowie;-) i szuka ich na wszystkie możliwe sposoby ...i za każdym razem już po nie jedziemy;-)


Piranhiu
ja też podpisuje się rękami i nogami pod tym co piszą dziewczyny - zmykaj szybko do lekarza i pokaż mu koniecznie to ugryzienie bo te objawy są naprawdę niepokojące
Kaja ślicznie rysuje - naprawdę - mój młodszy synek też ostatnio wziął się za rysowanie - rozkłada kartkę na ścianie i pisze mazakami ale ten mazak zawsze tak mu powędruje że kartka jest czysta a wokół niej mnóstwo śladów od mazaka:tak:...więc może ma zadatki na malarza pokojowego;-)
Dziękuję za odpowiedź co do kotów - ja nie wiem czemu ale też intuicja od samego początku podpowiada mi że to ma być jednak kot a nie kotka

macy
&&&& za wyniki

kate fajnie że z synkiem już lepiej

Życzę wszystkim miłego dnia
 
reklama
Male liski dziękuje kochana :* gdyby nie to forum i Wy to nie dałabym rady dalej tego ciągnąć ale nie można się poddać po tak długim czasie. pamiętam jak to było u Ciebie z tymi testami więc może jeszcze zrobię 25-tkę za 2 dni i jak na niej nic nie będzie to wtedy odstawię leki. jutro idę do ginka po receptę na dupka bo zostały mi 2 tabletki ale chyba usg i tak nic nie da bo to za wcześnie...
Vivienka ja tam myślę, że chyba nie ma co się sugerować betą i na pewno u Ciebie mieszka synuś a u Male liski córcia :tak: trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :-)
 
Do góry