reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Vivienka rozumiem cię - uwierzysz jak zobaczysz synka po porodzie, bo pewnie w ciąży to na 100% jeszcze "nie dojdzie" do ciebie ta wiadomość :)) tak jak dziewczyny właśnie piszą. Udanej imprezki. My dziś świętujemy 3 rok młodszego synka.

Macy czekamy na info &&&&&

Piranha jak Antoś dziś? jak rozmowa o prace poszła?
 
Hejka!

Dorcia, podziękuj ode mnie córci, kochana jest. Gronkowiec może się zlokalizować w różnych miejscach, chyba w ciąży jest niebezpieczny gronkowiec w pochwie czy szyjce macicy i zdaje się, że wykrywa się go przez wymaz. Zaczęłam się wczytywać w temat i gronkowiec właśnie często powoduje odejście wód w okolicy 20 tc i poronienie, to takie smutne, że gdyby zdiagnozowano to wcześniej to koleżanka mogłaby wciąż w brzuchu mieć zdrową córeczkę i synka, Antoś stracił siostrę Anię a koleżanka straciła już czwarte dziecko. Przeciwciała na boreliozę mogę sprawdzić dopiero po 6-8 tygodniach od ugryzienia (wychodzi koniec października) ale niestety badanie krwi często nie wykrywa tych przeciwciał.

Kiraa, mi się ten kalendarz zgodził w przypadku Kai i wyszła dziewczynka, niestety przy Krzysiu nie znam dnia zapłodnienia bo wtedy tego nie analizowałam :-), pewnie części się zgodzi a części nie, ot 50% skuteczności. Bardzo ładny wykres! :tak:

elisse, odstęp od owulki to raczej mało skuteczna metoda na zaplanowanie płci, masz jakiś wykres? W ciemno to bym zrobiła tak jak napisała maran-atha czyli działania np. 16h po piku LH, jednak może to być tylko podejście do owulacji (9 dc to jednak dość wcześnie) a pęcherzyk pęknie dopiero za kilka dni po kolejnym piku LH.

Vivienka, na rozmowie poszło M podobno fatalnie. Na pewno wszystko jest w porządku a w Twoim brzuchu rośnie mały mężczyzna :tak:

macy, tak, podobno nie jest łatwo wytłuc tego gronkowca :-(

małe liski, jeszcze nie mam dziś wieści, koleżanka wczoraj mówiła, że już łatwiej jej psychicznie było przyjąć defekt genetyczny czy obecność przeciwciała jak gronkowca, którego przecież można było zdiagnozować i podać antybiotyki :-( M podobno na rozmowie poszło fatalnie, podpytywano go o sprawy, których sobie nie poprzypominał (do 4 nad ranem pisał zlecenie dla jednej firmy i był też bardzo zmęczony).
 
Ostatnia edycja:
Witam
Piranhiu jak po rozmowie o prace?
Antos da rade zaciskam kciuki.

Co do kalendarza chinskiego Matik to ja mialam jak u ciebie z chlopakami sprawdzilo sie a teraz nie.pokazywalo ze bedzie dziewczynka zreszta wszystkie testy kalendarze mi dziewczynke pokazywaly i maz byl bardzo pewny ze tak bedzie zawsze mowil jsk mala sie urodzi ;p

Mam do was pytanie moj starszy syn byl na wycieczce na ktorej osa lub pszczola go ugryzla w ucho ma csle spuchniete i czerwone :(
Co moge zrobic?
Martwi mnie to bardzo bo on mial juz dwie operacje bo mial odstajace uszy.i teraz mu te jedna odstaje i niewiem czy znow mu sciegna sie poluzowaly czy odstaje przez opuchlizne :(

A ostatnio wam pisalam ze mamy niespodziankę dla dzieciaków i nawet nie wiecie jaki szok mialam, bo niepisalam od czwartku a wy akutat ten temat ruszylyscie :D
A oto nasza nowa 8 tygodniowa labradorka biszkoptowa Luna ;)
Wkoncu jakaś dziewczyna w domu :)
 

Załączniki

  • 1411203859032.jpg
    1411203859032.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 39
  • 1411203881059.jpg
    1411203881059.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 43
  • 1411203914672.jpg
    1411203914672.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 41
Kewinka nigdy tych kalendarzy nie biorę do siebie :)

Mdłości mam coraz większe piersi i nadęty brzuszek :)
Mam ochotę jeść pizzę nektarynki i gruszki :)
Waga sie trzyma mimo ze czuję sie większa
Jak ten czas leci szok 8 tydzień mi juz pokazuje szok
Oby wszystko było dobrze

Niuśka kciuki za Ciebie &&&

I miłego dnia życzę
 
Male liski, jestem już po wizycie. Chociaż ciężko to nazwać wizyta. Lekarka powiedziała, ze ona moje ciąży nie poprowadzi i do widzenia. Mam sobie znaleźć kogoś innego. Wizytę u innej mam w poniedziałek. Ehhh jestem zła jak nie wiem. :-(
Verita, testuj!
Piranha, a może jednak się uda mężowi?
 
reklama
Kevinka śliczna labradorka, ja mam taką tylko czekoladową, ja strasznie chciałam czekoladowy kolor
jechaliśmy po nią 300 km, bo to dosyć rzadki kolor
 
Ostatnia edycja:
Do góry