reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nie miałam jeszcze okazji Was poczytać :-( Daję znać w imieniu naszej Dorci, że w niedzielę wylądowała w szpitalu z kolką nerkową, pisze, że już ją nie boli i jest szansa, że jutro wróci do domu, pisze też, że niedługo pojawi się na BB i dziękuje macy za wywołanie :-), pisze również, że bardzo jej przykro z powodu straty Annette i pozdrawia Was wszystkie.

Próbowałam się dziś też dowiedzieć co u Antosia, podobno więcej już je i raz ruszył ręką, pielęgniarki jednak mówią, że raz na jakiś czas ma drgawki :-(, dziś Antoś ma mieć USG narządów wewnętrznych więc koleżanka zestresowana, trzymajcie kciuki za małego bojownika o życie.
 
Ostatnia edycja:
Serce mi do gardla podchodzi na sama mysl...jak do was pisze..przed chwila zaczelam plamic na różowo :-( nie chce nawet myśleć... jadę właśnie do szpitala :( trzymajcie kciuki PROSZE :( :( :(
 
Trzymam mocno kciuki Vivienko bedzie dobrze Musi byc &&&&&& pisz koniecznie czego sie dowiesz &&&

Piraniu za Antosia rownie mocno trzymam kciuki kochana Antos to maly bojownik niech przezwyciezy wszystko i da wiele radosci rodzicom
 
Ostatnia edycja:
&&&&
Kira ja nie bylam na takim zjezdzie a pewnie jest to fajna sprawa :-D

Skad taki pomysl ?

Dorciu dobrze ze juz lepiej i bedziesz mogla wrocic z panem kropkiem pod serduszkiem do domu
 
Ostatnia edycja:
Vivienka, mocno trzymam kciuki. Na pewno wszystko będzie dobrze. Musi. Napisz, jak tylko cos będziesz wiedziała.
Piranhu, dziękuję za przekazanie wieści od Dorci. A Ty Dorcia co za przygody masz? Hm?
Piranhu, trzymał kciuki za Antosia. Da chłopak rade. Ile ma teraz? 27 tygodni? Przybiera cos na wadze?

Więcej nie napisze. Poklocilam się tak z dziadem, ze się do końca życia nie odezwę do niego. Po tym wszystkim złapał mnie jakiś bol z prawej strony ciała, ze nie mogłam oddechu złapać. Jestem wykończona.
 
Vivienka trzymam &&&&&&&&&&&& , jestem z Tobą myślami
Piraniu również za Antosia, niech malutki dzielnie walczy dalej
Dorcia bidulko na pewno się wycierpiałaś z tą kolką, teraz będzie juz tylko dobrze
 
Hej Dziewczyny

Vivienka
trzymam mocno kciuki kochana Bedzie dobrze Musi :* daj znac

Piranhu synus kopie Wdzoraj na ktg wszystko ok :-) wieczorem delikatnie pobolewal mnie brzuch jak na okres a pozniej mialam delikatne skurcze Wzielam nospe i przeszlo Dzisiaj ok Ale torbe dzisiaj spakuje chyba :)

Kirusia &&&&& :*

Dorcia zdrowka kochana :)

Nuuska co u Ciebie?:)
 
reklama
Vivienka, napisz koniecznie jak sprawy się mają! Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku.
Piraniu, kciuki za Antosia i twoją koleżankę. Musi być teraz bardzo silna :(
Jak mogę szybko obniżyć poziom estradiolu? Mimo stosowania diety dziewczynkowej, i to dość rygorystycznie podskoczył mi z 40 do 80 :szok::no:. Nie wiem co jest grane.... może te moje dziwne krwawienie to nie @ a coś w środku cyklu? I przez to wyniki są zaburzone. Przecież to niemożliwe żeby aż tyle podskoczyło ;(
 
Do góry