reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny Ja na moment bo wojtek mi zyc nie daje. ...
Po wizycie ok mamy zielone swiatlo i teraz moje pytanie dla bardziej doswiadczonyvh endometrium 12 mm pecherzyk na prawym jajkniku 20 mm sluz przezroczysty rozciagliwy ... Ginekolog powiedzial dzis owulka kiedy mam zadzialac o+12 p:O
 
reklama
Justi działajcie więc :) jeśli O+12 - 12 h po bólu owulacyjnym, ale jeśli chciałabyś zwiększyć szanse na ciąże, może spróbujecie 8-10 godzin po bólu owu?
Vivienka ufffff wyobrażam sobie co czułaś jadąc do szpitala. Jak dobrze że wszystko w porządku
Kiraa ja również nie tracę nadziei co do twojego cyklu ;))
powodzenia staraczki w tym cyklu &&&&&&&
 
Male liski problem w tym ze Ja nigdy nie czuje bolu owu...
:-(

Na dodatek m. Mnie tak wku.... ze tylko czekam az Wojtek zasnie i ide w dluga wiec pewnie se staran nici .


Ale mam nerwy.....
 
Justi, ale Ty miałaś już pik LH? Niekoniecznie owulka może być dziś, pęcherzyk często pęka przy 22-24 mm więc pik może być dziś a nawet dopiero jutro. Jeśli chcesz zaryzykować to po prostu odlicz 36h (albo tyci mniej, np. 32-34h jeśli chcesz troszkę zwiększyć szanse) po piku LH :-) (tylko musisz robić testy częściej, np. co 4h by wyłapać pik) ...macie szansę się do tego czasu pogodzić za co mocno trzymam kciuki :-)
 
Justi sex po kłótni jest jeszcze bardziej przyjemny :DDD a tak bez żartów - hmm, to może po prostu nie myśl o odstępie, postaw na zakwaszanie?
Piranhiu kciuki zaciśnięte za Antosia, czy wiadomo dziś co u niego?...dziewczyny pytają się o punktacje, czy obniżyłaś mi pół punkta za estradiol u m.? Ja mam cały czas przeczucie że to będzie chłopczyk i popsuje wam takie ładne statystyki. W rodzinie m. sami chłopcy - czasem rodziło się nawet po 5-6 braci. Czy może być tak, że w rodzinie m. u mężczyzn są np. słabe plemniki żeńskie i dlatego zawsze męskim tylko udawało się?
Elle co u ciebie - jak nastrój? jak przygotowania do starań? pytałaś się jak się czuję - wymiotuję już prawie codziennie, z pierwszym synkiem miałam 2 tygodniowe same mdłości, z drugim synkiem mdłości od samego początku ciąży, ale wymiotowałam może 2, 3 razy, a teraz - to już nawet nie liczę tych wymiotów :) za każdym razem kiedy biegnę do łazienki, myślę sobie, że może jednak dziewczynka będzie, ale potem przypominają mi się słowa teściowej "w naszej rodzinie rodzą się tylko chłopcy, dziewczynki nie będziesz raczej miała" i schodzę na ziemię :(
 
Piraniu, male liski dziekuje

Hmm Piraniu masz racje musze to na spokojnie przemyslec zrobie testy najwyzej sprobuje jutro moze humor bedzie lepszy wrrr

Male liski hmm w sumie nasza szefowa Pirania ma Kaje z owulki... eh mam milion mysli.....

Co do przytulania eh niestety nie potrafie sie przytulac gdy jestem wsciekla
.. wiem ze nie jedna para nawet kloci sie by pozniej atmosfera w sypialni bylo goraca Ja tak nie potrafie ::-(


ja mimo wszystko mysle ze Agniesi sie doczekasz kochana u mnie w rodzinie tez wiekszosv chlopcow ale np. JA JESTEM WYJATKIEM BO jestem dziewczyna :-D
 
Ostatnia edycja:
Airfix, Kiruniu, kochane, boję się trochę robić test, bo te moje temperatury takie niezdecydowane czy chcą spadać czy nie, jutro spróbuję rano zrobić no chyba że temperatura spadnie


Kira, no ale gdzie niby u Ciebie niska temperatura?? spojrzyj na mój wykres ;)) a jak coś to onie dorysujemy sobie różowym flamastrem drugą krechę ;)


Vivienko, super, że wszystko w porządku


Nusia, to Ty szalona cały tydzień świętowałaś urodziny? ;))
 
Wojtka kapie Tata a ja zrobilam test owu i odrazu wyszly dwie identyczne ciemne grube krechy hmm i co mam z tym zrobic ? Doliczyc do tego te 32-34 godziny i Probowac jutro ? Piraniu ratujjj
 
Ostatnia edycja:
Justi, jeśli nie robiłaś dziś wcześniej testów LH to tak naprawdę nie wiesz kiedy był pik (mógł być już rano albo nawet wczoraj czy w nocy z wczoraj na dziś), LH potrafi się długo utrzymywać na podwyższonym poziomie po piku ...no chyba, że u Ciebie wysokie LH po piku utrzymuje się tylko kilka godzin, sprawdzałaś to w poprzednich cyklach? Jeśli zatem pik był wcześniej to działania 34-36h od tego testu mogą być za późno.

małe liski, 0,5 punkta odjęte było za niesprzyjającą fazę Księżyca :-), 0,5 dodajemy za wspomagacze jonowe a kolejne 0,5 za sprzyjającą fazę Księżyca.

lilly78, kciuki zaciśnięte, bardzo ładny wykres :-)
 
reklama
Piranhiu a estradiol m. był dziewczynkowy? pomęczę cię jeszcze tym pytaniem - masz jakąś swoją teorie nt tego dlaczego w niektórych rodzinach jest tak mocna przewaga chłopców lub dziewczyn?
 
Do góry