reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No to chyba w koncu i Nuśka musi wrocic nie ???? :-):-) HEJ KOCHANE MOJE !!

Co moge powiedziec na swoje usprawiedliwienie...musialam odpoczac. Od wszystkiego. Z wiekszoscia z Was mam kontakt na FB, reszte przepraszam za cisze, mam nadzieje, ze dziewczyny choc troche pomogly mnie usprawiedliwic :zawstydzona/y:
Jutro wracam do pracy po prawie miesiecznym L4....koszmar !! :eek: Deprecha mnie lapie juz od paru dni jak pomysle o powrocie do tego calego syfu...ale co zrobic. Praca to praca, powinnam sie cieszyc ze mam taka a nie inna i ze w ogole jakas mam nie ?????
13-go grudnia mialam zabieg kolana, wyszlo mase rzeczy ktore wyjsc nie powinny bo przeciez mialo byc dobrze....a wyszlo jak zawsze - do du**. Okazalo sie po krotku ze chrzastka ktora powinna byc pod rzepka w kolanie jest tak zniszczona ze nie ma jej tam praktycznie w ogole, do tego w kłykciu kosci udowej jest dzura 1-2cm z widocznymi szczelinami. Co to znaczy ? sama jeszcze do konca nie wiem, lekarz mowi zeby ta dziura az tak zbytnio sie nie przejmowac, ale chrzastka niestety to problem ktory z wiekiem bedzie narastal i to bardzo. Do wyboru mam dwie opcje - albo zabieg operacyjny niestety bardzo czasochlonny i skomplikowany ( sama rehabilitacja po Nim moze trwac okolo 6 msc), albo matoda mniej inwazyjna - zastrzyki w kolano z kwasu hialuronowego. Ta druga na pewno bezpieczniejsza ale tez cholernie droga bo koszt kuracji na jedno kolano to okolo 500zł a ja do bani mam przeciez obydwa. No wiec jestem obecnie na etapie myslenia co lepsze a co gorsze, operacji na pewno na razie sie nie poddam, ale koszt zastrzykow przerasta mnie na ta chwile i podejrzewam ze zaczne od KH w tabletkach.
Olusia w szkole coraz lepiej sobie radzi, o dziwo na pierwszy semestr oceny calkiem calkiem :D tylko jedna troja :-p i to z historii :-p z uszkami mamy na razie spokoj, w lutym ide z Nia do ortopedy, musze znowu zaczac dzialac z rehabilitacja,ma tak pokrzywione plecki ze glowa mala, chce to skontrolowac, jak i to, ze niestety jej zaczyna cos przeskakiwac w kolanach ( a mnie doktor powiedzial ze takie rzeczy moga byc niestety dziedziczone, bo u mnie nie ma zadnego konkretnego powodu pojawienia sie tak duzych obciazen w nogach :-(). Jednym slowem jak nie urok to wiadomo co. Ale kto jak nie Nuśka musi myslec pozytywnie nie ?????? Przeciez sama Wam to zawsze powtarzam :-)

Teraz pisac mi prosze Drogie Moje co u Was, czy komus udalo sie zafasolkowac ??

Airfix ja Ci przypominam o zaleglej wiadomosci na FB :p masz cos chyba do nadrobienia :p

Piranha kochana Ty mi eska napisalas w Swieta z nowego numeru a mnie sie skichał stary telefon i prosilabym o jeszcze jednego sms-ka z nowym numerem :*

matik co u Ciebie ??? jak dzidziolek ?? Czy wiadomo juz kogo nosisz pod serduchem? pewnie tak ale ze ja teraz zacofana to wiesz....:sorry:

w ogole czy ktos zajal sie lista pod moja nieobecnosc ?? a jesli nie, czy ktoras z Was pomogla by mi w odszukaniu jej ??:happy:

edit.
ok znalazlam liste :D Ale teraz kobitki od poczatku, prosze o wiadomosci najlepiej na priv z datami kolejnych niechcianych @ i ew. jesli sa jakies nowe osoby to rowniez prosze o date najblizszej @, o informacje o jaka plec sie staracie i ktory to cykl. Na razie wpisze wszystko bez terminow :* JESLI KTOS NAS OPUSCIL TO ROWNIEZ PROSZE O INFORMACJE - USUNE Z LISTY.

attachment.php


Starających się : 11
Oczekujących na staranka : 4



STYCZEŃ 2015 :

iweet84 - termin @ 15.01 ( cykl starań )
igusia82 - termin @ 26.01 ( 1 cykl starań )

maran-atha - termin @ 27.01 ( 7 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 29.01 ( 21 cykl starań )

Kiraa - termin @ .01 ( cykl starań )

elisse - termin @ .01 ( cykl starań )
Verita - termin @ .01 ( cykl starań )

kate.. - termin @ .01 ( cykl starań )
gdusia_- termin @ .01 ( cykl starań )
Roszpunka - termin @ .01 ( cykl starań )
anufifi - termin @ .01 ( cykl starań )



W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

ania_g21 ( wiosna 2015 )

Airfix ( wiosna 2015 )
Elle87 ( wiosna 2015 )
Justi ( wiosna 2015 )
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuusiu kochana witaj :-):-):-) ...fajnie że jesteś - smutno tu bez Ciebie - listą nikt się podczas Twojej nieobecności nie zajął:-(
Naprawdę nieciekawie z tymi Twoimi kolanami:-(
Jeśli przeoczyłaś to napiszę Ci że Matik i Małe liski będą miały córeczki:tak:
 
Hej dziewczynki,
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich i spełnienia marzeń i tych różowych i niebieskich !!!
Też mnie troszkę nie było, strasznie dużo pracy w pracy teraz taki okres ..
Chciałam się pochwalić że Nowy Rok przywitał mnie dwoma kreseczkami na teście, ktoś we mnie zamieszkał :-)
Nie ukrywam że było dla mnie to zaskoczenie ogromne, bo ten cykl zupełnie odpuściłam :-)
Wizyta serduszkowa dopiero za około dwa tygodnie i wtedy mam nadzieję że będą dobre wieści tym razem :-)
Nuusia oby Ci się wszystko ze zdrówkiem poukładało.
Maran czy Ty pisałaś coś o histeroskopii, trzymam kciuki za Ciebie oby Ci się także ułożyło
 
Ostatnia edycja:
Maggie serdecznie gratuluje, super wiadomosc :)
Nuska bidulko.... oby jakos sie ulozylo i byla poprawa z kolanami... u mnie termin @ ma byc ok 27 stycznia i to jest moj 7 cykl staran....
 
Maggie2205 GRATULUJĘ! taka wspaniała dla Ciebie wiadomość na Nowy Rok!:-) Możesz opisać swoje starania ja zaczynam starania za miesiąc i dlatego podpytuję
 
Niuśka kochana witaj
Czasem każdy musi odpocząć

A ja kochana noszę dziewczynke moja wymarzona Oliwię ImageUploadedByForum BabyBoom1420583871.511595.jpg

Wszystkiego naj naj najlepszego kochana
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1420583871.511595.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1420583871.511595.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
Maggie gratulacje kochana :)

Nuuska no nareszcie:-* dobrze ze chociaż jest fb :-) powodzenia w pracy i dużo zdrowka Musi byc dobrze :-*

Przepraszam ze tak w skrócie ale szykuje sie z mlodym bo jedziemy na caly dzień do mojej siostry Postaram sie jutro nadrobić Buziaki
 
Nuuuśka - jak miło, że jesteś znowu z nami :-D:tak: ale miałaś przejścia z tymi kolanami - współczuję :no: co do zastrzyków w kolano z kwasu hialuronowego, to faktycznie koszt jest dość znaczny. Ja też mam problemy z jednym kolanem i w zasadzie nie wiadomo, co z nim jest - prawdopodobnie coś z chrząstką (podobnie jak u Ciebie). Miałam dwie serie zastrzyków z kwasem hialuronowym - jedna seria dawała efekt na około 6 miesięcy. Od 3 lat w zasadzie nic z tym nie robię, bo przecież nie będę ciągle chodziła na te zastrzyki (nie dość, że drogie, to i średnio przyjemne ;-) Był moment, że samo jakoś ustąpiło, ale niestety przy każdym większym obciążeniu (czyt. np. wyjście po schodach) - ból wraca. Chyba już się przyzwyczaiłam do tego bólu .... Cieszę się, że z uszkami Olusi już jest dobrze :-)

Mici - gratuluję zdrowego synusia :tak:

Roszpunka - ja też jestem na etapie budowy (tylko nieco w tyle w stosunku do Ciebie), więc mam pytanie do Ciebie jako do nieco bardziej doświadczonej w tym temacie osoby - czy będziesz mieć ogrzewanie podłogowe? a jeśli tak, to czy w całym domu? i co dajesz na to ogrzewanie, tzn. płytki, deskę czy panele?

Elle - witaj ponownie :-)

Airfix - ale Ci się rozszalała ta tarczyca :no: ja też miałam problemy z sercem, ale jak endo w końcu dobrała mi odpowiednią dawkę euthyroxu, to serce się uspokoiło. W zeszłym miesiącu znowu miałam napady złości i wahania nastroju, więc podwyższyła mi dawkę i teraz biorę codziennie 50 mg, a w weekend 37,5 mg. Widzę, że z roku na rok, ta dawka jest coraz wyższa - masakra! 4 lata temu zaczynałam od 25 mg. W poniedziałek też miałam taki niesamowity ból głowy, że myślałam, że zejdę ..... Kochana nie możesz się poddawać! Zdrówka Ci życzę !!! :happy:
A jak kwestia budowy - udało się jakoś odkręcić sprawę z dachem? A jak synuś?

Maggie - GRATULACJE :tak: ale dostałaś piękny noworoczny prezent :-D

Udanego dnia! U nas dziś -10 stopi - brrrrr :rofl2:
 
reklama
Do góry