reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kate gratuluje zdrowego synka .. jestem na tel i nie widze suwaczkow. To Twoj 2-3synek?
Nigdy nie mow nigdy. Ja mam 3 synkow i teraz podobno sie udalo i bedzie coreczka. Mam nadzieje ze na usg w pl potwierdza. Ale ja juz po 2 synku moqilam ze 3-go nie bedzie. Ale mi sie zachcialo i poczatkowo staralam sie na dana plec..ale nie udawalo sie rok wiwc odpuscilam plankwanie i dopiero po kolejnym roku sie udalo i urodzil sie synus ale wtedy bylo mi to calkowicie obojetne bo dlugie starania mnie umeczyly. .
Jak sie irodzil Emis i mial 3 miesiace zadecydowalismy by mial tak jak jego starsi bracia czyli rodzenstwo z mala roznica wieku i wlasnie z mysla ze jak bedziw chlopiec to fajnie bo Emis bedzie mial przyjaciela a jak dziewczynka to wiadomo suuper. Ale starania byly luzne bez spinania.. ida sie to sie ida a jak nie to nie. Udalo sie po 7 miesiacach.. no i wtedy zaczela sie jazda w mojej glowie.. te obsesyjne myslenie o plci dziecka..wszystkie plamy na twarzy, pryszcze itd laczylam z tym ze "napewno" dziewczynka... nie bede mowic jakbym sie czula jakby sie okazalo ze znowu chlopiec bo tego nie wiem..ale na pewno bylo by mi troche smutno.
W kazdym razie zycze Ci albo pomylki na usg albo zmiany decyzji kiedys i zebys mogla spelnoc swoje marzenie!
Bo wiem jakie to jest dla nas wazne..
Pozdrawiam.
 
Kate dodam ze moja kolezanka na kazdym usg na dobrym sprzecie byla informowana ze chlopiec! A w 26 tyg ze jednak dziewczynka.. jak to sie mowi nadzieja umiera ostatnia.. pamietam jak w 2 i 3 ciazy szukalam o pomylkach na usg.
A usg sie myli kiedy wargi sromowe dziewczynki sa spuchniete i wygladaja jak jajka. Ktory to tydzien u Ciebie ? I mialas oceniana plec wg nub ?
 
witam wszystkoe dziewczyny.
oczywiscie nie doczytalam wszystkiego moze wieczorem...

Kate gratuluje zdrowej dzidzi Rozumiem cie kochana Mnie tez forum nakrecilo i ciezko mi bylo jak sie dowiedzialam ze bedzie chlopiec i ze nie udalo mi sie zaplanowac Niestety tak bywa ze nie zawsze udaje sie zaplanowac Ja do dzis mam wyrzuty sumienia ze przeplakalam dZien w ktorym sie dowiedzialam Dzisiaj kocham szalenie mojego Igorka i niezamienilabym go na dziewczynke :) wiem ze u ciebie jest troche inna sytuacja niz umnie ale wiem ze oszalejsz na jego punkcie po pierwszym waszym spotkaniu Trzymaj sie slonce :*

male liski dziekuje :)

Matik sliczny kacik dla ksiezniczki :)
za wszystkie trzymam kciuki i goraco pozdrawiam
 
Kate masz racje rozum swoje a serce swoje. . Ja wlasnie mialam mwga wyrzuty sumienia ze tak myslalam o tej plci..ze myslalam jak sie bede cieszyc jak będzie dziewczynka.. a jak mi bedziw smutno jak okaze sie ze chlopiec. I to prawda kochamy tak samo njezaleznie od plci.. jedyne czego chcemy to spelnic swoje marzenie. I smutne jest to ze jak ktos ma dzieci tej samej plci tak jak Ty czy ja 3 synow.. to mi np duzo ludzi zamiast gratulowac 3syna to bardziej wspolczulo i mowilo..moze bedziesz miec wnuczke.. a jak zaszlam teraz w ciaze to wiekszosc byla pewn ze bedzie chlopiec..
To jak sie synus lasnie pokazal to faktycznie raczej nie ma opcji na pomylke.
A w jakim wieku masz dzieciaczki ?
Oj będziesz miala wesoło w domu z 4 :)
 
Kate kochana, zaczniesz się cieszyć, daj sobie czas. ja czułam to samo, zawsze na wszystko sama musiałam zapracować, żeby coś mieć, do starań też się przyłożyłam solidnie...jednak...natury nie przeskoczysz.
ja dopiero po usg w 25 tygodniu ciąży zaczęłam się cieszyć, doszło do mnie że jednak to na pewno 4 córeczka. bo jeszcze na połówkowym miałam nadzieję na pomyłkę, chciałam potwierdzenia, i jeszcze nie uwierzyłam, że jak to możliwe, że ciąża zupełnie inna, że to niemożliwe. jednak objawy, cera, kształt brzucha, zachcianki, wygląd główki brzuszka dziecka nic nie dają. u mnie wszystko wskazywało chłopca a jest dziewczynka.
teraz się cieszę, już się nie mogę doczekać kiedy się urodzi.
Maran dzisiaj mam wizytę wieczorem, jak tylko będę miałam zdjęcia to wrzucę na grupę, brzusio swoje też.
ogólnie po świetach się przeziebiłam i załapałam wirusowe zapalenie spojówek od tygodnia walczę z tym paskudztwem, musi samo miną, a jedno oko mam takie fioletowo żółte jakby z pięści dostała:)
wszystko się mnie czepia, boli mnie krzyż, wieczorem ciężko mi się z boku na bok przekręcić. żylaki w pachwinach mi też doskwierają prawie od samego początku.ciężka ta ciąża.niby 8 kg na plusie, najmniej ze wszystkich moich ciąż, ale już zdrowie nie to samo.
szkoda, że nam się nie udało spełnić marzenia, wiecej dzieci nie planujemy:(

pozdrawiam Was wszystkie, czytam regularnie, ale już z dystansem, forum mnie strasznie nakręciło,,,ja już nie wierzę, w to planowanie.
a co u Pirani????
 
reklama
Do góry