reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marzycielka to ja tak samo cykl mi sie zaczal w sobote a owu moze bedzie cos kolo 3 lipca. Postaram sie zadzialac 0+12 choc nie wiem czy uda mi sie wylapac najwyzej bedzie 0+20. Nie wiem tylko na ile ta metoda sie sprawdza bo roznie pisza...jak sie nie uda to start 23-24 lipca z odstepem max. 2 dni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magic podobno ta metoda jest bardzo skuteczna tylko dlatego chyba tak trudno w nia trafic bo komorka jajowa wedlug teorii jest gotowa do zaplodnienia przez okolo 24 h ale nie zawsze tak jest, moze i byc tylko przez pare godzin.
 
Dziewczyny....zrobiłam rano test, bo jutro dzień ojca, miałam nadzieję że będę miała dla T. prezent, wyszedł negatywny ( 23 dc) po jakiś 2 minutach wyrzuciłam do kosza, trochę mi się smutno zrobiło, ale pomyslałam że to pierwszy cykl, będa następne.
Byłam na zdjęciach, wróciłam, coś mnie tknęło i wyjęłam ten test z kosza....i jest 2 kreska blada....to znaczy że pozytyw??

Edit. Zrobiłam teraz z moczu popołudniowego i jedna kreska....kurcze, aż wybuchnęłam płaczem jak zobaczyłam tą drugą bladą, a teraz zrobiłam kolejny i jedna kreska...
Testy różnych firm, niby-pozytyw pretest, ten drugi bobotest
. 11651299_1021231181230224_1451120290_n.jpg
 

Załączniki

  • 11651299_1021231181230224_1451120290_n.jpg
    11651299_1021231181230224_1451120290_n.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
Panna myszka na tym co wstawilas zdjecie jest kreska, bladzioch co prawda ale jest &&&&& kciuki trzymam a powiedz ile dni po owulacji jestes?
 
Panna myszka na tym co wstawilas zdjecie jest kreska, bladzioch co prawda ale jest &&&&& kciuki trzymam a powiedz ile dni po owulacji jestes?

9 dni po owulacji jestem, z synkiem wyszedł mi po 10 dniach.
Tylko w ulotce napisane jest, żeby nie brać pod uwagę testu po czasie (powyżej 5 minut) a ja jakoś po 2 już wyrzuciłam i dopiero po 6 godzinach wyjęłam.
Martwi mnie też ten 2 test z popołudniowego negatywny....
Jutro rano na bank beta....

Proszę trzymajcie kciuki &&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
No nie wiem już teraz nic..... ta krecha zbladła, teraz jest prawie niewidoczna, dobrze że zdjęcie zrobiłam. Żałuję że nie poczekałam te 5 minut. tylko od razu wywaliłam go do kosza....
 
Do góry