reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pannamyszka gratulacje oby rosła pieknie !!! Kciuki zaciśnięte !!
Niska bo 10 dc wiec spoko :) ja miałam tak samo a kolejne co raz większe :)


Anuff 13?? Czyli zupełnie sam początek , trzymam rownież kciuki :)
 
reklama
Anufifi, PannaMyszka Moje wielkie gratulacje :-) Trzymam kciuki za piekny przyrost bety:tak:
Nareszcie powrócił czas dobrych informacji :-)

A u mnie cyrk na kolach z cyklem:eek: Okres mial byc wczoraj a tu ani sladu @, Ból jak na @ byl przedwczoraj i wczoraj a dzis 0 objawów:szok:
Juz nie mam sil do tych moich cykli,jak nie cykle bezowulacyjne to zawsze cos musi byc nie tak...:angry: Mam nadzieje ze jutro juz przyjdzie.
 
CZeść dziewczyny , dawno mnie nie było ...musiałam troche przestac sie nakręcać .
Chciałam się wam pochwalić ze wczoraj ujrzałam po 6 latach wymarzone dwie kreseczki i beta ponad 13 ....nie planowałam juz płci w ostatnim czasie , przy moich wynikach zależało mi poprostu na dzieciątku . Bardzo jestem szczęsliwa .
Musiałam wam dac znać ,
Pozdrawiam

Gratulacje!!


Mam luteine, 2x2 pod język, dzwoniłam do mojego lekarza, wizyta 6 lipca...nadal ciężko mi uwierzyć!
 
Panna myszka - zakwaszalas sie cos ? :)

Brałam Castangus 2 tabletki dziennie, represha nie użyłam nawet bo ph miałam 4,0-4,5, przed staraniami sylk wielkości ziarna grochu, przed <3 oboje gorąca kąpiel, po <3 dałam jeszcze odrobinę sylku. Starania 2 dni przed owu, dieta+ suplementacja, starałam się pilnować jonów.
Teraz w zasadzie już mi wszystko jedno, ogromnie kocham już tego kropka malutkiego :tak::tak:
 
Panna myszka mam przeczucie ze rośnie pod Twoim sercem piękna ccóreczka:-) tym bardziej ze dużo zrobilas żeby spełnić swoje marzenie. Ja diety nie stosuje ale pomidorów jem mnóstwo i staram się solic potrawy a to w diecie chlopczykowej wskazane. Suplementy biorę w sumie tylko ja. Mojemu D od czasu do czasu wcisne b-complex kwas foliowy cynk i arginine. Okres dostalam 18 czerwca teraz powinien być ok 17-18 lipca i pod koniec lipca starania.
Marzycielka mój cykl tez robi co chce tyle ze to po odstawieniu tabletek.
 
Panna myszka nie dziwie ci sie ja jus pragnę tego małego kropka niezależne od płci :) pytałam o zakwaszanie bo ja w tym cyklu w ogole sie nie zakwaszalam :) wiec liczę na owocny finał :D
 
reklama
Anuffi ogromniaste gratulacje zdrowej i spokojnej ciazy.
Panna myszka to teraz spokojnie czekaj do wizyty juz bez nerwow. Cudowne wiadomosci, wiec teraz musza sie posypac same dobre informacje:-)
 
Do góry