reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix ja też przy testach owulacyjnych i ciążowych czekam dłużej. Odnośnie plamień to po duphastonie mam lepiej. Moja 2 faza niby 13 dni, tylko plamienia już od 10 miałam, potem @ i znowu plamienia do 8 dnia cyklu a już w 11 owulację mam. Listę mam już od wcześniejszej wizyty, jakoś lekarza wtedy to nie interesowało. Ja jakoś nie jestem pozytywnie nastawiona na wizytę, może mnie pozytywnie zaskoczy. W końcu musi nam się udać. Coraz bliżej starań.

Panna Myszka, Anuffi gratuluję :) Spokojnych 9 miesięcy.

Marzycielka86 też tak czasami mam z @. Potem po jednym dniu przychodzi :)

Panna Myszka jednak szybko się udało :) Fajny prezent na dzień ojca :)

92Tynka to będziemy się praktycznie starać w tym samym czasie :) Ja z mężem bierzemy tyle suplementów, że nam bokami wychodzi ;).

Concinella to kciuki zaciskam :D

STARACZKI 2015

Starających się: 1
Oczekujących na starania: 5

W ciąży:1


W OCZEKIWANIU NA STARANIA

LIPIEC

92Tynka starania od lipca (1 cykl starań)
misia88 starania od ok 15 lipca (1cykl starań)
Elisse ok. 18 lipca (7 cykl starań)
Marzycielka 86 18 lipiec (1 cykl starań)
Magic_87 @ ok. 23 lipca (1 cykl starań)


W CIĄŻY

Maran-atha starania o chłopca termin 05.10.2015r.
Panna Myszka (1 cykl starań)
 
reklama
PannaMyszka Gratuluje!!!! Niech Beta pięknie przyrasta
Anufifi a wiesz ze wczoraj myślałam o Tobie? Takie miałam przeczucie. Miałam napisać PW wczoraj rano ale walczę z migrena od 3 dni. Wielkie, wielkie gratulacje !!!!

Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki, nam tez się uda [emoji2] lipiec się zbliża [emoji57]
 
Elisse Ty chyba pisałas do mnie jak przygotowania, powoli kompletuję wyprawkę troche ciuszków już mam, zostanie mi dokupienie rzeczy do szpitala , takie drobne rzeczy dla małej no i oczywiście z większych to wózek i kołyska.
Mój synuś bardzo się cieszy, ostatnio zwolnił pólke i mówi ze to na ubranka dla dzidziusia, no rozczulił mnie
 
Airfix napisz miprosze,bo wiem ze Ty tez bylas na stymulacji Clo i ciekawi mnie czy Tobie tez okres sie spozniał po nim? Bo u mnie chyba ten Clo znowu rozregulowal cykle,przeciez jak odstawialm luteine to na 3 dzie okres sie pojawial a dzis juz 5 i nic:szok: Czytałam ze to mozliwe,ale czy po luteinie tez?
 
Maggie synek widać bardzo się stara :) Już masz jakiś wózek na oku? Kupowanie takich rzeczy, to sama przyjemność :D


Marzycielka86 też bym na Twoim miejscu już chciała dostać w końcu ten okres. Może jutro już się pojawi.


Patka śliczna mała :)
 
Patka Gratulacje ślicznej córy, mam nadzieję że i ja za 16 tygodni będę mogła wstawić zdjęcie mojej :D

Marzycielka kurcze, ja nie wiem jak to jest, u mnie odkąd skończyłam 11 lat okres pojawia się jak w zegarku co 29 dni, raz tylko mi się spóźnił 3 tygodnie, ale wtedy to miałam ogromny stres w życiu, nie jadłam, nawet po luteinie nie chciał wrócić. Trzymam kciuki && żeby szybko przyszła @@@ i za kolejny cykl też trzymam!

Ja po luteinie czuję się o wiele lepiej, brzuch przestał boleć, piersi się powiększyły, sutki zmieniły kolor, pojawiły się mdłości, temp. ciągle wysoka a ja się trochę uspokoiłam. Jutro jadę skontrolować betę. Niestety pracy mam bardzo dużo, i tak chyba będzie do końca lipca....
Od początku trzymam dietę, bo w pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciążową i cholestazę, może dzięki diecie uda się to obejść?
 
reklama
Patka Ależ cudna Niunia [emoji7]
Marzycielko Ja głownie tak po 3-5 dniach dostawałam @ po luteinie, może lada dzień sie pojawi. U mnie trzeci dzień temp niska , wczoraj wzięłam ostatni duphaston i mam nadzieje ze dziś lub jutro dostanę @, bo ten cykl trwa juz stanowczo za długo
 
Do góry