reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maran niestety w pracy musialam powiedziec aby kogos na moje miejsce mogli znalesc a jak juz jeden wie to cala firma wie, zreszta dlugo bym nie ukryla bo juz co nieco widac:-)
 
reklama
Heyka dziewczyny ale tu cisza.

Panna myszka ale suwaczek u Ciebie szybko pomyka, kiedy masz nastepne podgladanko?

Maran dzisiaj Twoja mama przyjezdza, takze juz na spokojnie malenka moze przygotowywac sie do wyjscia z brzuszka, moja kolezanka wczoraj urodzila synka ponad 4500g takze spory chlopczyk:-)
 
Maran-atha Czy mała siedzi grzecznie w brzuszku i czeka na babcię?

Magic87 To chyba ta pogoda nie nastraja dlatego cisza taka. Ja ten cykl ryzykuje z Femara do stymulacji,albo się uda albo nie. Udało mi się załatwić sobie kolejną wizytę u hematologa bardzo szybko bo zaraz na początku października,nie kazali mi 10miesiecy czekać i mam nadzieję ze wreszcie coś się wyjaśni u mnie co to mi się przyplatalo.
 
Airfix super ze sie udalo z umowieniem wizyty. Jak ja kochana trzymam kciuki za ciebie.
Panna myszka fajnue ze znow bedziesz podgladala maluszka.

Siedze i czekam na meza. Jeszcze ok 40 min i bedzie w domu. Niewidzielismy sie prawie 3 m. Robilam testy w tym cyklu i najprawdopodobniej owu byla wczoraj.
 
ania_g21 a Ty celujesz w jakas konkretna plec? Czy zdajesz sie na los? :)
Airfix stosujesz testy owulacyjne? jak tak to od kiedy zaczynasz je wykonywac? :)

u mnie 7 d.c, mysle ze jeszcze 2 dni i zaczne robic testy owu. Według lekarza owu po CLO powinna wystapic miedzy 12 a 16 dniem cyklu, dlatego też będziemy działać ostrożnie (na dziewczynke) do 12/13 dnia cyklu.
 
Paulina Ja tak od 11-12dc zaczynam testować bo u mnie owulacja między 15-18dc jest. Również starania zaczynam od 11dc chyba bo żeby chociaż co 2dni potem się starać
 
reklama
Ja mam w planach codzienne serduszkowanie, ale i tak nie wiadomo czy wogóle owulacja raczy przyjść ech..

Wogóle ostatnio w moje ręce wpadły dwie książki: "Planowanie płci dziecka" Hazel Chesterman-Philips i książka Karola Wójcika "Chłopiec czy dziewczynka". W obu egzemplarzach są historie osób, które starały się o dziecko konkretnej płci i dość często im się udało (pytanie czy to przypadek czy faktycznie efekt porad zawartych w ksiazce). Czytała któraś z Was?
Jak tak to jakie opinie? :)
 
Do góry