reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PannaMyszka a myślałam, że testy owu to w miarę mi pomogą określić owulację a tu taki psikus. Właśnie takie spostrzeżenia są najcenniejsze, że można się tu dowiedzieć, że to wszystko to chyba jedna wielka loteria :-) Ale czekamy do wtorku i trzymam kciuki bardzo bardzo mocno za dziewczynkę :)

aga30+ może jakieś rady na dziewczynkę? jakieś spostrzeżenia? :) starałaś się o córkę czy poporstu tak samo wyszło? :)
 
reklama
Paulina obie są z wpadki kalendarzyk sie nie sprawdził :) ale wychodzi że do 4 dni po okresie albo 4 dni przed okresem na pewno nie w owulację. Teraz przy planowaniu dziecka będę próbować w owulację w synka :)
 
Aga30+ ech skąd ja to znam z tą pracą ja od sierpnia nie pracuje i chciałabym podjąć nową ale z drugiej strony głupio byłoby pójść do nowego miejsca a za miesiąc, czy dwa zajść w ciąże. Daje sobie czas do grudnia, jak stymulacje nie przyniosą efektu to odpuszczam na minimum rok starania i idę do pracy Cieżki temat także Cię rozumiem :)
 
Wlasnie kończyła mi się umowa w jednej pracy wiec zaczęłam starania przed podjęciem następnej ale w między czasie wykluła się nowa i musialam przerwać starania bo mi na niej bardzo zależy i mi głupio tak zachodzić odrazu w ciążę. Umowę mam na dwa lata na zastępstwo i chcę się wszczelić tak aby przedłużyć macierzyńskim te dwa lata eh kombinuje trochę z tym.
 
hejka kochane zaczynam starania w przyszłym miesiącu i tak wypada ze w dni płodne będę miała pelnie księżyca czyli sprzyja na chłopczyka tylko nie pamiętam jak to było na chłopca musze szukac jonow dodatnich ? bo y sa ujemne ?:baffled:
 
reklama
Oj jak gwarno sie zrobilo:-) super.

Panna myszka &&& za wizyte cosik mi sie zdaje ze w brzuszku u Ciebie zamieszkuje mala lalunia. Ja rowniez do dziewczynki mam wybrane imie do chlopca niestety bedzie glowkowanie, ale to najmniejszy problem.

Elisse jak tam Twoja malutka w przedszkolu, przyzwyczaila sie? Moj szedl dzisiaj pierwszy raz po 2 tyg, nie chcial isc ale nie plakal, podobno sie bawil. Zobaczymy jak jutro.

Ciekawe co u Tynki slychac dawno sie nie odzywala
 
Do góry