reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuuska, testy:Domowe Laboratorium kupiłam dopiero dzisiaj w aptece bo owulacji spodziewałam się ok 13 dnia c. Temperatura mi wzrosła wczoraj do 37 i dzisiaj się utrzymuje na tym poziomie. Chyba ten Castagnus mi pomieszał, ciekawe czy on tylko przyspieszy owulację czy jeszcze mi skróci cykl, czego bym bardzo nie chciała.
 
reklama
Ana Ty mnie nawet nie denerwuj...bo Nuuśka będzie trzymać a ja będę kopać po doopie...a kopa to ja mam !!!
Rano idę na 7 do pracy...zaglądne wcześniej ... jeśli nie zobaczę posta od Ciebie to łyknę jedynie wytłumaczenie ,że zaspałaś !!!

Nuuśka a co na to nasi faceci że my się tak kochamy...heeee???:-D:-D:-D
Wiesz nie obraziłabym się jakbyśmy kiedyś pozwoliły naszym laseczką się pobawić razem...co Ty na to ??? Twoja Myszka ma niedługo urodzinki...robicie imprezkę ???

Anette mi Castagnus wydłużył cykl o 2 dni...owulkę też przesunął !!! Byłam pewna że będę mieć cykl bezowulacyjny bo długo tempka nie rosła...a jednak nie...mam wszystko jak na razie ok.
 
Dorcia, ja po prostu nie wiem czy dalej brać Castagnus, bo skoro przyspieszył owulację to pewnie skróci mi cykl a mam już i tak krótkie bo 26 dniowe. Muszę chyba zmienić gina, echhhh...
 
Ana cierpliwa jesteś kobieta. Ja bym tyle nie wytrzymała.

Nuska to cudownie, nowy cykl rozpoczęty trzymamy kciuki i podwójne niebieskie fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Meggie
oj tak dobrze mam z tym spaniem małego. Muszę napisać, że od narodzin był mało problemowy. A już po 6 -mcu to bajka. Przesypia noce. Pewnie gdybym była bardzo umęczona to tak szybko bym się nie zdecydowała na trzecie.
A drzemki przedszkolne właśnie to do siebie mają, że potem dzieci w domu póxno chodzą spać. Kuba czasem spal w przedszkolu i potem też grasował, ale z reguły to nie spał tylko leżał. Już niedługo starania?? Fajnie też bym chciała...

Dziś mi przyszedł termometr. Mąż już mine zrobił, że następny kurier przyjechał, ale jak mu powiedziałam, że to dla dobra sprawy to nic nie mówił. Zamówiłam też testy owu. No i się zacznie
:-D

Dobrej nocy
 
Annette wiesz co, te testy sa chyba raczej w porzadku, ja zamawiam na allegro w wiekszej ilosci ( okolo 30sztuk ) masz za podobna cene, a z niebieskimi i zielonymi koncowkami obcykane sa i godne polecenia :tak: Co do Castagnusa, jak Ci pisalam tyle ile kobiet- tyle opinii. Bralam 3 miesiace, i nie moge narzekac, na prawde. PMS zniknal, tempki sie ladnie wyrownaly i widoczne byly II fazy. Cyklu mi nie wydluzyl, owulacji tez nie przesunal. Z tym ze to preparat typowo dziewczynkowy, nawet badania pokazaly ze wiekszosc kobiet ktore biorac Castagnus zaszly w ciaze rodzily dziewczynki :) Ja bym wziela na Twoim miejscu do kocna miesiaca na pewno, a potem zadecydowala co dalej. Nie ma chyba nic gorszego jak tak z nienacka odstawic, moglabys sobie bardzo namieszac w cyklu :/

Dorcia Moj Ł. powiedzial mi dzis - JAK TO KOBIETA TO KOCHAJ ILE CHCESZ :-D:-D:-D jakby to byl facet, to bylo by kiepsko z Toba :wściekła/y::wściekła/y::-D Smieje sie, ze jak uda sie w koncu zafasolkowac, to ciezko bedzie okreslic dzieki komu sie udalo, bo zolnierze jego ale cala robota to Forum i wszystkie przyszle BB Ciotki :-D
Co do dziewczynek - a skad Ty jestes w ogole Kochana Moja ?? Olusia urodzinki ma w sobote, w zeszlym roku robilismy jej urodzinki, oj byla impreza wlacznie z tym ze dzieciaki ( 9 osob lacznie z Ola) skaczac na Naszym lozku prawie wpadli do sasiadow, a Nasze lozko rozklekotalo sie do reszty, ale ja mam niestety miekkie serducho i dzieciom jak widze, ze szczesliwe, nie potrafie odmowic :) W tym roku, w sobote zabieramy Ole na caly dzien do Wisly. Pochodzimy po powietrzu, zjemy cos dobrego,inny klimat to i wyszaleje sie na pewno.Zabieramy tesciow, po drodze planujemy zachaczyc o Bialke, i jak bedzie pogoda, kolejka wjedziemy na gore Żar.W trakcie na pewno jeszcze wymysli sie jakies atrakcje zeby mloda panna byla na prawde zadowolona. Prezent mamy juz dla Niej kupiony - zamowilismy jej mate taneczna taka dosc rozbudowana ( bedzie szalala razem z Ł. pewnie bo oni to jak dwojka malych dzieci jak sie ich gdzies razem wypusci:wściekła/y:), i zestaw 3 konikow My Little Pony ( zbiera cala kolekcje wlacznie z szalem na lalki Monster High ale dla mnie to takie paskudne ze staram sie omijac szerokim lukiem :wściekła/y:).W niedziele za to zawitamy do mojej Babci, zbierzemy prezenty i do domu :wściekła/y: Swoja droga bosheee do dnia dzisiejszego przerabiamy z moja Babcia to, zeby nie kupowala Oli kazdej jednej pierd**ki jaka chce. Ale do Niej to gorzej niz do sciany bys mowila. Wiem, ze babcie takie sa, a prababcie to juz w ogole, ale kurde czasem mamy juz na Nia takie nerwy ze szkoda gadac. Wszystkie badziewia swiata po weekendzie u babci w domu laduja.Wlacznie z zabawkami dla dzieci od 3lat, albo i jeszcze mniej ; chodzace pieski na baterie, male laleczki, koniki Filly ( to dopiero jest brzydkie) , samochodziki bo mialy ladne nalepki, i gazetki. Gazetki gazetki i gazetki!!Na makulaturze to na bank bysmy juz zbili majatek. I tak srednio raz w miesiacu jak Ola do babci jedzie na weekend my z Ł. w jej pokoj hyc i polowa rzeczy w koszu laduje, a ona uwierz mi nawet nie zauwaza ze cos zniknelo :confused2:Robota glupiego, ale obydwie maja z tego taka radosc, ze co ja moge. Cieszyc sie tylko razem z Nimi i sprzatac co by dziecko w smieciach nie utonelo :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Kusiak oj tak mojego męża ciężko do czegokolwiek przekonać, może dlatego że on był jedynakiem i pewnych rzeczy nie rozumie niestety
Anette a zamiast Castagnusa nie lepiej brać B complex - Piranha polecała go tutaj
Milla co do spania dzieciaczki różne, mój do śpiochów to raczej nigdy nie należał niestety
Nuuuśka to będziesz w moich okolicach w weekend bo ja z bielska :)
Ana kreseczka czy jasna czy ciemna ale jak jest to przecież ciąża :)
 
Ostatnia edycja:
maggie o popatrz :) Jeszcze sie okaze ze my wszystkie niedaleko siebie mieszkamy :) :-)

Ana, Dorcia ide spac a jutro chce zaczac dzien od dobrych wiesci :)

trzymam_za_ciebie_kciuki_0.jpg


PAŹDZIERNIK 2013

Ana87 - termin @ 16.10 (3 cykl starań )

Dorcia - termin @ 23.10 ( 9 cykl starań )
Vviedźma - termin @ 24.10 ( 4 cykl starań )


LISTOPAD 2013

Annette - termin @ 09.11 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.11 ( 10 cykl starań )
zakrecona - termin @
gorgusia - termin @
matik2012 - termin @ ( 6 cykl starań)

krystianmartin - termin @


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


maggie2205 ( koniec 2013)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
 

Załączniki

  • trzymam_za_ciebie_kciuki_0.jpg
    trzymam_za_ciebie_kciuki_0.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
Ja tylko na szybkiego.
Anette jesli testujesz pierwszy cykl ja testowalabym nadal na Twoim miejscu. Jesli ta druga kreska byla blada a pozniej zniknela to nic nie znaczy, tez tak miewalam a pozniej i tak doczekalam sie 2 wyraznych kresek. Dopoki tempka 3 dni z rzedu nie bedzie na wyzszym poziomie co dopiero potwierdzi przebyta owulacje to ja testowalabym nadal 2 razy dziennie.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny wiem, że temat się powtarza. Odnośnie wyników na teście owulacyjnym. Wczoraj wieczorem mój test miał słaba 2 kreskę dzisiaj rano dużo silniejsza (tzn nie z samego rana i nie z porannego) ale nie była ciemniejsza na pewno niż 1. Teraz wieczorem 2 kreska j bardzo blada. Czy to oznacza ze ranny test mógł być pozytywny ? to mój 16 dzień cyklu i jeszcze nie było wzrostu temperatury a ostatnio wzrost nastąpił 19 dc. Nie chce się spieszyć z przytulaniem bo zależało by mi na chłopczyku. Ale z dziewczynki też bym się cieszyła dziękuje za odpowiedz.
 
reklama
dzien dobry wszystkim :)
ja wczoraj mialam wizyte wszystko ok , narzody wszystkie ladnie bylo widac dziecko pomierzone serduszko z badane wiec nie jest zle ale nie wiem ile wazy zapomnialam zaytac;/ jeszcze wczoraj przy okazji zrobli mi test na glukoze ale sie zmienilo rok temu musialam byc nad czo i 3 razy krew pobierana 2 godziny w gabiniece a tu teraz tylko wypic soczek porzeczkowy i po godzinie krew i koniec :) super bo nie musze za 2 tygodnie jechac :)

co do plci wczoraj tak nie bylo ladnie widac jak ostatnio wiec zdjecia nie ma bo tylko siusiaka tak ledwo szlo zobaczyc a jajeczka sie chowaly .:)i jak narazie to lekarka mowi ze duze jest
 
Do góry