reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzięki bardzo no wlasnie nie biore nic i mnie zoladek kluje co jakiś czas bo te leki odstawiłam przed ciaza kurcze brzuch już mnie boli 2 godziny jeden tepy bol nieustający jak na okres brałam nospe i nic eh wykoncze się w tej ciąży chyba :oo2: a wlasnie mam pytanie jak było u was z cera w ciąży z chłopcami czy się pogarszala krostki bolace albo drobne zgadujemy po siostry cerze co będzie miała bo strasznie jej teraz wychodzą takie bolace :confused:
 
reklama
Airfix a Ty masz chłopca ? no wlasnie roznie się słyszy niektórzy mowia ze z synem mieli gorsza bo ze testosteron do krwi matki przenika nie wiem jak to jest
 
anufifi teraz zerknelam na twoje badania estradiolu ty masz 29,35 a ja jak sbie rok temu robiłam to miałam estradiol 225 wysoki
 
reklama
Ja się zawsze w ciąży super czułam teraz też. Tyle że teraz się urobilam bo otwieralam z siostrą studio urody i efekt taki ze teraz muszę leżeć ale to już końcówka a cała ciąża super
 
Do góry