reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
A Twoje zarodki miale ile dni i kiedy zrobilas poerwsza bete?

o Poznaniu slyszalam same najgorsze opinie, mój lekarz powiedzial mi wprost: tylko Białystok...
 
Trudno, trzeba bedzie probowac dalej...niedawno poznalam dziewczyne, ktora podchodzila do in vitro 8 razy, 4 razy nieudane, 3 poronienia i w koncu za ósmym razem sie udalo.. Wlasnie w Bocianie. To moze i dla mnie jest szansa chociaz jak okreslil dr M " niezly balagan " mam w brzuchu :(
 
W poznaniu to byla porażka, szkoda gadać. Bociana chwslilabym nawet gdyby się nie udało.

To były 5 dniowe blastocyty. Pierwszą bete zrobiłam 7 d. Po transferze miałam 33
 
Tak, ja tez bede chwalic Bociana mimo ze teraz sie nie powiodlo. Trzeba dojsc troszke psychicznie do siebie i ruszac dalej do boju!! Niestety, młodsza juz nie bede wiec nie ma co siedziec i dumac tylko dzialać..! Gratuluję ciąży i zyczę udanego finiszu :)
 
Ja w czerwcu zrobilam laparoskopie i okazało się, że enfometrioza jest wszędzie lekarka wypalila wszystko co się dało i pod koniec sierpnia zaczęłam stymulacje puki to paskudztwo się jeszcze nie rozroslo. Myślę, że dzięki temu się udało.
 
Niestety początek jest dosyć trudny ponieważ na samym początku trafiłam do szpitala z hiperstymulacja a potem zaczęły się plamienia i muszę leżeć. Nadal nie wierzę, że się udało. Uwierzę chyba dopiero jak urodzę i wszystko będzie dobrze.
 
U mnie to nawet 4 laparoskopie niewiele daly, paskudztwo co chwile powraca... Dodatkowo pojawily sie miesniaki, nawet laparotomia nie rozwiazala problemu. :( a teraz dodatkowo przy stymulacji ni z gruszki ni z pietruszki wyrosla mi torbiel na jajniku!! Mialam punkcje na żywca bo dr Mrugacz stwierdzil, ze trzeba ją jak najszybciej usunac. Zaczelam juz myslec , ze jestem beznadziejnym przypadkoem i nigdy w ciaze nie zajde..!
 
reklama
Nie myśl tak, Pamiętaj, że jesteś w najlepszych rękach i na pewno się uda. To są najlepsi specjaliści. Uszy do góry i do boju.
 
Do góry