reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Hejka Dziewczyny co tu taka cisza?????
Ide dzisiaj na podgląd jajeczek, jak wszystko dobrze pójdzie to w tym tygodniu będzie IUI :-) heh ciesze się!
buziaki kochane i odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!

Będzie dobrze!!!!! Powodzenia!!

Ja czekam na rezultaty naszych staranek i zapraszam to malentwo, zeby sie nareszcie wtulilo we mnie he he

Asienka trzymam kciuki!!!

trzymam kciuki, żeby sie udało&&&&&&&&&&&&

A ja jestem teraz na etapie wyczekiwania owulki, hehehe
 
reklama
i co tam z tego podgladu wyniklo. Asienka czekamy na wiesci

No hejka:-)
Więc tak, jutro o 19 mam się zgłosić do kliniki na IUI
Na jednym jajniku wyhodowałam 4 jajeczka a na drugim żadnego, lekarz śmiał się że mam pęcherzyki jak do in-vitro, wszystkie tej samej wielkości:-)
Koszt 500zł no i powiedział mi jeszcze że założy mi jeszcze jakiś żelowy korek:baffled:?
heh jutro do boju!!!
Buziaki Kochane!!!
 
hejka Dziewczyny
ja już po inseminacji, sam zabieg ok, ale po zabiegu jakieś 25 min pózniej dostałam takich boleści(skurcze macicy) że myślałam że umre z bólu wystraszyłam wszystkich mój mąż był tak wystraszony że droge powrotną do szpitala w ekspresowym tempie przebyliśmy. Lekarze nie wiedzieli co się dzieje dostałam dożylnie ketanol+coś jeszcze przeciwbólowego i dalej bolało dwie nospy dożylnie i dalej miałam masakre ból nie do wytrzymania:no: aż w końcu lekarz zdecydował o jakimś zastrzyku po którym prawie odleciałam i po jakimś czasie dopiero przestało mnie boleć i zostawili mnie na noc w szpitalu.Ehhh masakra. Prawdopodobnie jestem na coś uczulona. I do tego jestem książkowym przykładem skutków ubocznych po inseminacji
Już nawet nie mam nadzieji że za dwa tygodnie zobacze dwie kreseczki:no: chociaż lekarz mówił że to niczemu nie przeszkadza....
szkoda gadać a tak się cieszyłam na IUI i pewnie już nie będe mogła podchodzić więcej do zabiegu...
 
reklama
Do góry