reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

no widzisz a ja właśnie wtedy zwolniłam się z pracy i pojechałam do NO do mojego męża i nawet miałam zacząć pracować dorywczo u jego szefa no i byłam chyba ze 3 razy a potem już siedziałam w domku :)
może akurat jak znajdziesz prace to się okaze że zafasolkowałaś :) trzymam kciuki :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny te "nowe" i te "stare" :-D
Wikulaa przykro mi, ale się nie poddawaj :tak:
natychmiast mam przestać myśleć o tym, że chcę dziecka, mam po prostu cieszyć się życiem...
No i ma rację ;-) Życzę Ci szybkiego znalezienia dobrej pracy. Myśl sobie często, że wstajesz rano do pracy zadowolona i odbierasz wypłatę szczęśliwa :tak:
AmiaSm śliniaczki-fartuszki kupiłam i są super :tak:Chociaż widzę, że Hanusia już rozumie, że jedzenie trzeba jeść, a nie pluć :-D:-D i brudzi coraz mniej. Czas mija jak oszalały: niedawno się urodziła, a już jutro skończy pół roczku :szok: W ogóle, to taki z niej mały słodziak i śmieszek :tak:
 
wikulaa tez trzymam kciuki za znalezienie pracy i nie tylko!!!


Dzisiaj moje jajeczko bedzie zaplodnione. Taaak i widze to oczami wyobrazni (robie, to co doradzalyscie) i z Wasza pomoca moze sie tym razem uda he he
 
Ostatnia edycja:
Wikulaa bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się! Zawsze musi przyjść to lepsze, po deszczu wychodzi słońce. Życzę Ci, abyś szybko znalazła pracę no i wiesz, czego Ci jeszcze życzę ... W życiu często dobre rzeczy spadają na nas niespodziewanie i w dużej ilości. I w Twoim przypadku też tak będzie!!!
 
Cześć Dziewczyny te "nowe" i te "stare" :-D
Wikulaa przykro mi, ale się nie poddawaj :tak:

No i ma rację ;-) Życzę Ci szybkiego znalezienia dobrej pracy. Myśl sobie często, że wstajesz rano do pracy zadowolona i odbierasz wypłatę szczęśliwa :tak:
AmiaSm śliniaczki-fartuszki kupiłam i są super :tak:Chociaż widzę, że Hanusia już rozumie, że jedzenie trzeba jeść, a nie pluć :-D:-D i brudzi coraz mniej. Czas mija jak oszalały: niedawno się urodziła, a już jutro skończy pół roczku :szok: W ogóle, to taki z niej mały słodziak i śmieszek :tak:
super że spełniają swoją rolę :) , ale ten czas mija , mój za tydzień skończy roczek :)) , a no i może twoja królewna będzie mieć inaczej bo mój to czasem jak je to się nie pobrudzi no chyba że na koniec sobie buzie w rękaw wytrze heheh ;)
 
Hejka Dziewczyny co tu taka cisza?????
Ide dzisiaj na podgląd jajeczek, jak wszystko dobrze pójdzie to w tym tygodniu będzie IUI :-) heh ciesze się!
buziaki kochane i odezwijcie się!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ja czekam na rezultaty naszych staranek i zapraszam to malentwo, zeby sie nareszcie wtulilo we mnie he he

Asienka trzymam kciuki!!!
 
Do góry