reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

asienka:no to całe szczęście, że już po wszystkim, wtajemnicz mnie co Ci teraz będą robic:)?
wikula: a Ty też już za chwilę masz sądną chwilę?
 
reklama
już po sądnym dniu...@ przylazła...
w styczniu ma mieć laparo...a tak strasznie chciałam tego uniknąć...:(((((((
wikulaa laparo nic strasznego trzy małe nacięcia, ty możesz miec jeszcze mniej nacięc bo nic nie masz wycinane tylko pewnie chca zobaczyć co tam słychać w srodku?
Tuszka pewnie że Cię wtajemnicze:-) na początku grudnia będe miała inseminacje czyli podadzą nasienie mojej małżowiny(te najlepsze, najsilniejsze) w najbliższym czasie owulacyjnym przez cewnik aby ominąć wszystkie przeszkody jakie czychają na nie.
Wiec jest szansa że moze się uda zajśc w ciąże a jak nie teraz to będe próbować dalej aż mnie depresja nie dopadnie!
AniaSm dzięki:-) ja też zawsze dobrze reagowałam na CLO więc mam nadzieje że i tym razem tak będzie:tak:
 
tuszka u mnie nie jest tak latwo. jestem za granica. leczylam sie prywatnie. Moj lekarz napisal mi list z sugestia, ze powinnam isc na laparo. Poszlam z tym listem do rodzinnego, tam skierowano mnie do szpitala na usg (nie wierza mojemu lekarzowi) i dopiero z wynikami spowrotem do rodzinnego i on zdecydowal, ze moze mnie umowic do gina a ten dopiero moze wydac decyzje o laparo. problem w tym, ze do gina dostalam termin dopiero na styczen!!! Mam nadzieje, ze do tego czasu bede juz zafasolkowana. Do Polski jade w maju i jesli do tej pory nie bede w ciazy lub nie bede miala laparo tutaj, to zrobie ja w maju w Polsce. Ach ten system:no:
 
dodam, ze nie mam tak bolesnych ani tez ofitych @. Wiec mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Badania na droznosc tez jeszcze nie mialam ech. Zobacze co powie tutejszy specjalista he he.

Asienka - trzymam kciuki i mam nadzieje, ze Ci sie uda i bedziesz miala wspanialy prezent gwiazdkowy.
 
Ostatnia edycja:
lusia7: ja tez zagranica:)moze moge jakos pomóc?
wikula: to dobrze, ze bedziesz miala laparo, naprawdę! bedziesz wiedziała na czym stoisz, zobaczysz, potem wszystko będzie lepiej, obiecuję:-)! trzymam kciuki
 
dodam, ze nie mam tak bolesnych ani tez ofitych @. Wiec mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Badania na droznosc tez jeszcze nie mialam ech. Zobacze co powie tutejszy specjalista he he.

Asienka - trzymam kciuki i mam nadzieje, ze Ci sie uda i bedziesz miala wspanialy prezent gwiazdkowy.

Lusia endometrioza ma to do siębie że może żadnych oznak nie dawać że jest, są kobiety które mają trzeci stopień i zadnych boleści a są takie które mają pierwszy i duzo oznak że coś się dzieje złego więc to cholerstwo jest strasznie podstepne i nieprzewidywalne.
Kochana ale życze Ci abyś jak najszybciej zaszła w ciąże i cieszyła się fasolką:tak:
Heh może razem będziemy miały prezent gwiazdkowy;-) buziaki
 
Wikulaa masz jeszcze jeden cykl przed soba wiec moze Twoj organizm sie wystraszy i akurat zajdziesz.

Tuszka ja jestem w UK i cierpliwie musze czekac na termin. Glowa muru nie przebije.

A apropo mojej endo, to mam cicha nadzieje, ze tam jest spokoj i tabletami mimo wszystko sie podleczyla. Staram sie w ten sposob o tym myslec:cool2:

W tym tyg. kolejne starania. Dzisiaj bede parzyla swojemu kawusie na wieczor :-)
 
reklama
Wikulaa masz jeszcze jeden cykl przed soba wiec moze Twoj organizm sie wystraszy i akurat zajdziesz.

Tuszka ja jestem w UK i cierpliwie musze czekac na termin. Glowa muru nie przebije.

A apropo mojej endo, to mam cicha nadzieje, ze tam jest spokoj i tabletami mimo wszystko sie podleczyla. Staram sie w ten sposob o tym myslec:cool2:

W tym tyg. kolejne starania. Dzisiaj bede parzyla swojemu kawusie na wieczor :-)

Lusia dobrze że tak do tego podchodzisz:tak:
Kawusie??? o co chodzi z tą kawą jak możesz napisac:zawstydzona/y:
 
Do góry