reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy pink oszukuje ?

Klaudia12348

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2019
Postów
115
Hej dziewczyny mam pytanie zrobiłam dwa dni temu test ciążowy pink płytkowy i dziś wieczorem znów tej samej marki powtórzyłam jak myślicie te testy przekłamują bo ja już syracilam nadzieje na kolejna ciąże a tu taki zong i nie wiem czy ona jest prawdziwa tyle się mówi teraz o tych kreskach fabrycznych …
 

Załączniki

  • 6290DD24-B8D0-4C90-97F9-1B3E7C788BAB.jpeg
    6290DD24-B8D0-4C90-97F9-1B3E7C788BAB.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 412
  • 0F6EE41A-2AD9-40F0-8CBF-CC2CE7ACAA43.jpeg
    0F6EE41A-2AD9-40F0-8CBF-CC2CE7ACAA43.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 156
reklama
Jakiś cień tam widać, ale nie wiem na ile to ten fabryczny a na ile nie. A gdzie kupowałaś test? Ja jak kupiłam na szybko w markecie w czasie zakupów to wyszedł mi negatywny, dopiero taki sam z apteki coś pokazał. Przypuszczam że ten pierwszy mógł być źle przechowywany. Ja nie do końca ufam tym testom.
 
bie wiem już sama kreska odrazu się pojawiła choć często wychodzą mi kreski fabryczne a ciąży nie ma
 
reklama
Do góry