reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są szanse na ciążę w tym cyklu?

Dołączył(a)
11 Grudzień 2023
Postów
12
Dzień dobry, mam już jedną córeczkę udało mi zajść w ciążę w pierwszym cyklu starań. Ostatnio podjęliśmy decyzję, że staramy się o drugie dziecko. Mąż pracuje za granicą w systemie rotacyjnym 2 tygodnie jest w pracy i 3 tygodnie w domu. Cykle mam jak w zegarku, trwają 28 dni. Kalendarzyk pokazywał mi owulacje 14 dnia cyklu czyli 3 grudnia. Test owulacyjny o godzinie 12, 3 grudnia wyszedł negatywnie aczkolwiek po godzinie 15 czułam już ból owulacyjny. Do stosunku doszło około godziny 24, 3 grudnia. Rano 4 grudnia mąż już wyjeżdżał do pracy. O godzinie 10 wykonałam test owulacyjny, który wyszedł pozytywny czyli owulacja mogła nastąpić w ciągu dwóch dni. Przez to, że mąż wyjechał już nie mogliśmy więcej się starać. Czy jest szansa na ciążę w tym cyklu? Nie wiem czy to ważne, ale 8 grudnia na wizycie ginekolog potwierdził owulację z lewego jajnika.
 
reklama
Zgubilam szklaną kulę 🤷‍♀️
dopóki nie ma okresu to szanse zawsze są. A czy się uda, to zobaczysz jak zrobisz betę.
 
reklama
Do góry