reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam się wieczornie... i pytam czemu moje dziecko nie chce spać... no coś mu się porobiło i wcale nie śpi... w ciągu dnia to łącznie z godz może 1,5 a w nocy budzi się co 2 godz... masakra 囧

Sienio gratuluje prawka... jaki samochód chcecie kupić???? Powiedz mi kto jest dyr w szkole Julci???? I czy do klasy z nią chodzi jakiś Alex???

Madzienka a wiesz że ostatnio myślałam o Tobie... gdy mówili o tym nowym afrykarium w wrocławiu i tak sobie pomyślałam że już planujesz wycieczkę tam a tu P na fb straszy Cię rekinem ;-)

Justyna i co tam w przedszkolu u Michała wyjaśniłas sytuacje z biciem????

Normatywna mam nadzieję że Natalcia jednak nie ma tego przerostu migdałów... trzymam kciuki za badanie... a skierowanie na rehabilitacje mieliśmy bo mały układał się w banana i do tej pory leży tylko na plecach na brzuchu niechce a na boku nie umie

Anaconda kurcze chłopaki robili przekręty dla kogoś jakaś dziwna sytuacja... byłam wczoraj na zakupach ale Ciebie nie widziałam...
 
reklama
Elizka kto Ci odczarował Nikosia....kiedy się spotkamy...
wycieczkę oczywiście już zaplanowałam i od razu Paweł pokazał mi co może nas spotkać ale nie daje się i nie zrezygnuję!!!!

Anaconda co to za afery tam u Was...widzę że teraz każdy kombinuje żeby choć trochę na boku ukręcić...

spokojnych nocek...
 
Witam

Eliza Dyr nazywa Się Lucjan Miciuk ale są jeszcze 4 wicedyr. Alexa Julka nie ma w klasie, wszystkie dzieci były nowe, jak narazie ich rodzice wydają się całkiem ok :-) a samochod jakikolwiek byle szybko :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam. Lot zarezerwowany, paszporty chłopaków gotowe do odbioru, tylko spakować bagaże, zrobić odprawe i czekać na wylot:-).
Witam...

a u nas w Piątek Natalcia miała pasowanie na Przedszkolaka ja i tata popłakaliśmy się ze szczęścia :)
Niestety dziś szczęście się skończyło bo u Natalki podejrzenie przertostu migdałków gardłowych :( zobaczymy co dalej za tydzień kontrola jak leki nie pomogą to do dr. Brody niestety prywatnie trzeba będzie się wybrać i na badanie fibroskopii :-(
.
Brawa dla przedszkolaka :tak: Oby leki pomogły na migdałki:tak:
Ja się pochwalę, że mam już prawo jazdy :-D i czekam z niecierpliwością na własne auto :-) tylko im P dłużej szuka tym bardziej zastanawiam się czy szuka dla mnie czy dla siebie.
Gratulacje :tak:

Witam się wieczornie... i pytam czemu moje dziecko nie chce spać... no coś mu się porobiło i wcale nie śpi... w ciągu dnia to łącznie z godz może 1,5 a w nocy budzi się co 2 godz... masakra
.
Oby kłopoty ze spaniem Nikosia szybko zniknęły.:tak:
 
Dzień dobry...kolejny dzień ze słoneczkiem, tylko dziś coś wieje...zdradziecka ta pogoda...
My już po zakupach jemy śniadanko i gdzieś na plac ruszymy...:tak:

Motylla super, kiedy dokładnie lecicie??udanego wypadu....

Sienio tak chodziła z nami Malec, o ta pytasz???

Elizka myśle że po niedzieli nam sie uda...może w pon na klub mamy i maluszka do Fiki wpadniesz???
Sienio a może i Ty na kawkę???masz niedaleko...my mamy w planach wybrać się

miłego dzionka!!!
 
Madzienka na kawę chętnie, o której się wybieracie? Tak o nią pytałam, Motylek świetnie przygotował ją do szkoły, podobno płynnie czyta, wszystko wie na angielskim, także Madziu w pierwszej klasie będziesz miała labe :-)
motylla to zostaje życzyć udanego wypadu :-)polecam wybrać się do Muzem Historii Naturalnej przy Cromwell Rd, wstęp za darmo, a jest rewelacyjne i jakbyście się zdecydowali to zarezerwuj na to cały dzień, bo jest ogromne, byłam chyba 6 godz a i tak wszystkiego nie obejrzałam. Koniecznie się tam wybierzcie !!!
 
Sienio te spotkania zaczynają się o 10...miło słyszeć takie dobre opinie...ale Julcia M to tez pracowita dziewczynka:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Motylla super że sprawy wylotowe dopięte na ostatni guzik:tak:

Sienio serdeczne gratulacje zdania egzaminu:-)

Normatywna oby antybiotyk zadziałał na te boczne migdałki! Na kawę zapraszam:tak:i mam biznes do Ciebie:-p

Alicja jeszcze raz wszystkiego najlepszego na dalszej wspólnej drodze życia:happy::happy:

Eliza i o której Nikoś zasnął? Pewnie to kolejny skok rozwojowy.

Madzienka oj to prawda dzisiaj zdradziecka pogoda i chłodniejszy dzień niż wczoraj
Dwa wtorki nie widziałam was na basenie:-p przeniosłaś Lenkę na Podzamcze?

Talia jak tam Twoje samopoczucie?

Anaconda szkoda tych chłopaków z pracy:-(


Co do pobitego oka Michała, to rozmawiałam z panią i ona nie widziała tej sytuacji, Michał nie skarżył się jej. I jak ona mówi pewnie poszło o jakąś zabawkę.
 
reklama
Dzień dobry !

Justyna tłumaczenie Pani mnie rozbroilo...oby sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła.

Kurczę zaczyna mi przeszkadzać to siedzenie w domu, do wczoraj miałam jakieś zajęcia i notoryczny brak czasu, a od wczoraj nic. Nie wierzę, że to pisze...
 
Do góry