reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie....coś ostatnio nie mogłam się zebrać na pisanie...dzisiaj dzień w biegu, rano klub mamy i malucha, później szybkie spanko lenki, odebranie Julci i znowu Fika tym razem urodzinowo..
co do wróżki zębuszki...to moje dziecko zostało wyedukowane przez bezzębnych kolegów i koleżanki i oznajmiło nam ze wróżka zębuszka zostawia piątaka za ząbka...mi to jak najbardziej pasuje;-)


Normatywna trzymamy mocno mocno....

Maltanka jedziecie gdzieś???

Anaconda zdróweczka dla Majeczki....mówisz że pogoda ma się trochę po 14 popsuć:sorry:
ruszasz do mamy na urlop???czy do teściówki???:-p

Elizka wypadł jej na dole, jedyneczka....ale to było przeżycie...tydzień się ruszał i w końcu wypadł
ja tez lubię LuxMed, a jeszcze ten na Koncertowej - rewelacja, dobrze ze nasza pediatra jest właśnie w tym, jeszcze ginkę mogliby mi przenieść...
Czarek już na wakacjach???
My ruszamy w sobote, w planach cały tydzień ale od pogody będzie zależało kiedy wrócimy do domu:tak:

Talia super takie zajęcia...

Antuanaet boskiego masz tego szefa....a ile pracownik bardziej efektywny jak i szef ma takie podejście

Sunday kiedy ruszacie w góry...oby autko sprawiło się dobrze....

spokojnego wieczorku!!!
 
reklama
Witam się i wpadłam na chwilkę na forum....
To już jutro, jedziemy do Kajetan a pojutrze jak dobrze wszystko pójdzie operacja uszka.... A więc wszystkie ciocie prosimy TRZYMAJCIE KCIUKI i nie puszczajcie dopóki nie wrócimy :tak: miłego tygodnia życze bo nei wiem czy będe miała dostęp tam do neta....papapa
&&&&&& mocno trzymam:tak:
 
Witam przy porannej kawce :-):-)
Ja mam dzisiaj wolne więc wszystko na luzie :tak::tak:
Musimy tylko z Mają po południu dentystę odwiedzić i zrobić przegląd ząbków :tak::tak:
Poza tym drobne zakupy no i siedzenie w domu :sorry::sorry: chociaż po Mai rumieniu już śladu nie ma :no::no:
Normatywna kciuki mocno zaciśnięte za jutrzejszą operację :tak::tak:
Madzienka ja mam nadzieję że pogoda będzie bajeczna od 14.07 :-D:-D a gdzie wyląduję to stawiam na "spontan" ;-);-):-D:-D
Maltanka musisz Hubertowi zorganizować jakieś atrakcje :tak::tak:
Zmykam szykować jakieś śniadanko, miłego dnia :-):-)
 
Witajcie
My chyba dzisiaj tylko zrobimy sobie spacerek do sklepu, bo Hubert wstał i coś narzeka na brzuszek, ma lekką biegunkę, mam nadzieję, że szybko mu przejdzie.

normatywna
trzymamy kciuki
madzienka intensywny dzień mieliście, co do wyjazdu to stawiamy na spontan tak jak anaconda:-D Hubert chciał nad morze, ale trochę daleko, a mi wypada jeszcze wizyta u lekarza wtedy kiedy P będzie miał wolne, może w góry na kilka dni wyskoczymy, bo mimo, że się dobrze czuję to jednak na całodniowe wycieczki po górach nie bardzo, a znowu siedzieć tydzień czasu w pensjonacie, bez sensu, mnie to nosi więc nie wysiedzę, zobaczymy

anaconda to cos mi się nie chce wierzyć, że to rumień:sorry: bo to zaczyna się od zaczerwienionych policzków i przechodzi stopniowo na ramiona i nogi na końcu i trwa tak ta wysypka co najmniej 5 dni:sorry:
 
Madzienka ja co prawda nie byłam jeszcze w luxmedzie na koncertowej tylko zawsze na radziwiłłowskiej a system ten sam i szybko wszystko idzie... super że Julcia zadowolona z wróżki zębuszki
Czarek już na wakacjach tylko że to dla niego będą dość nudne wakacje :-(

Anaconda no proszę masz wolne i ładna pogoda jakieś zmiany zaszły... dobrze że Mai rumień już zniknął powodzenia na kontroli
Normatywna kciuki zaciśnięte nie martw się będzie dobrze musi być...
 
Pora na kawkę, więc witam się z Wami z kubkiem pachnącej kawusi:-)

U nas wczoraj intensywny dzień...najpierw zaliczyliśmy ortopedę, później szybko do domku na obiadek a następnie wizyta u pulmonolog.
Dzisiaj też biegam a to się pakuję a to jeszcze ciasto mi się zamarzyło więc już biszkopcik siedzi w piekarniku:tak:a popołudniu pluskanko:-)


Normatywna
kciuki mocno zaciśnięte!

Eliza a gdzie Cz spędza takie nudne wakacje?

Maltanka super że tak dobrze się czujesz że nawet wakacje planujecie:-)
Zdrówka dla Huberta!

Sunday co tam z Waszym autkiem?

Motylla jak zdrówko chłopaków?

Anaconda i jak po wizycie u dentysty? U nas kontrola we wrześniu, ale myślę że jeszcze w wakacje to załatwimy żeby było z głowy:tak:

Madzienka zabiegana jesteś ostatnio:-)
 
My już wróciliśmy ze sklepu,po drodze znaleźliśmy wielkie kałuże:-D na dworze ciepło nawet więc da się spacerować,

No i naszlo mnie na ciasto,ale to jutro bo nie chce mi się już wsiadać w samochód i jechać na targ za owocami

A no coś się Madzienka nam zabiegała ostatnio trzeba ją przywołać do porządku :p

Eliza dlaczego nudne wakacja?

Justyna a co wy tak w środku tygodnia wyjeżdzacie?jakie ciasto robisz?
 
Jestem jestem...ale ja zwykle miałam coś do zrobienia...

Elizka ten na radziwiłowskiej nie umywa się do koncertowej...ale obys nigdy nie musiała tego sprawdzać i korzystać z opieki lekarzy

Maltanka powoli Was przygotowuję, bo z działki na pewno będę zaglądała rzadziej...
jak brzuszek Huberta...zdróweczka...

Anaconda jaka ładną pogodę nam załatwiłaś...no no ktoś zdjął urok z twoich dni wolnych;-)
powodzenia na wizycie u dentysty

Justyna powodzenia na wizycie, udanego pluskania i szerokiej drogi
a jak twoje zdróweczko???

Normatywna trzymamy!!!
 
Hej
Fajnie że wszędzie pogoda sie poprawia, u nas już dziś gorąco:cool2:
ja dziś zaczęłam dzień wspólnym śniadaniem z koleżankami:-) potem juz w domu ale mój mąż zaskoczył mnie miłym akcentem i przywiózł na lunch baklawę uwielbiam ją:laugh2:ucieszył mnie ogromnie

Madzienka na długo ruszacie na działkę, P ma wolne? fajnie że ta wróżka bardziej po kieszeni nie szarpnie:-D

Justyna udanego weekendu
Maltanka ja byłam w górach w ciaży i tylko dolina strążyska była do przejscia;-) jak poszłam wyzej to sie szybko sie wycofałam, ciekawa jestem gdzie sie wybierzecie, jak tam Hubcio? uatrakcyjniasz mu czas? Jakie to ciasto dziś jadłaś?

Anaconda to Ty juz masz umowę przedłużoną??? niech rumień znika szybko i Maja cieszy sie wakacjami w pełni

Normatywna ja też trzymam kciuki
 
reklama
My wybraliśmy się na spacer,ale coś wietrznie się zrobiło, zaszliśmy jeszcze na chwilę na działkę i nazbierałam sobie moreli :)

Madzienka a kiedy lecicie na wakacje?

Talia my zazwyczaj jeździliśmy w Tatry, większość szlaków już przeszliśmy,ale w ciąży to bardziej oko nacieszyć niż chodzić, na chodzenie wrzesień najlepszy podobno, mnie zawsze wkurzały te tłumy ludzi,ps.o baklawe to i ja bym zjadła
 
Do góry