reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie

Dawno mnie tu nie było, ale każdy dzień jak codzień, albo czasu brak.

madzieńka zaciskam kciuki za serduszko Lenki, samo szysko się ladnie unormuje.:tak: To co od dziś jesteś młodą mamą:-D?
sunady Spełnienia marzeń dla Maksia i samych adosnych dni:tak: rozumiem co czyjesz jak Julka kończyła 6 lat tez i się smutno zrobiło, ze czas tak gna i juz niedługo nie bedzie małą dziewcznyką:-( właściwie to juz od dawna ma swoje zdanie i swoje humorki:-p
anaconda nie ciesz sie tak z urlopu, bo zanim zaczniesz cokolwiek to juz bedzie po urlopie:-p Maję coraz cęzej bedzie gdziekolwiek wysłac jeśli tam nie ma koleżanek, :sorry:
Witam nową mamę, zapraszamy do pisania:tak:
 
reklama
Hej kochane kobitki... ja nadal w dwupaku... jeszcze tydzień... zaczynam się stresować :-!
Madzienka no nareszcie jesteś... fajnie że Julcia chce do babci jejku chciałabym Czarka tak podrzucić na wieś ale on się nie da... w ogóle ostatnio obie babcie są be...;-) nie wiem czy to taki etap..
Anaconda udanego urlopu... jakieś konkretne plany???
Sunday buziak urodzinowy dla Maksia... 6 lat to już taki poważny wiek... no i udanego wyjazdu.... oby samochód nie popsuł Wam planów
Codinciola witaj na forum pisz co u Ciebie? udzielaj sie a poznasz fantastyczne osoby... chłopczyk czy dziewczynka...z jakiej części Lublina jesteś??? Ja pierwszego porodu się nie bałam a wręcz nie mogłam się go doczekać gorzej jest teraz :p
Onamama gratuluje córci... jak ma na imię pokaż jakąś fotke
 
Witajcie....my dziś mieliśmy w planach wypad do H2O ale niestety wodny plac zabaw na czas budowy kompleksu jest zamknięty...
Jutro tez mamy w planach pluskanko....
Dzisiaj zaliczyliśmy szczepienie, w serduszku Lenki nic się nie dzieje i póki rozwija się dobrze, obserwujemy, nawet kardiolg uważa że jest super rozwinięta....ale czujnym trzeba być....
Jula dziś pojechała z babcią na działkę...na jak długo to się okaże w planach ma dwa tygodnie:szok:Lenka mimo jej braku kilka godzin już jej szuka i woła....

Anaconda, Eliza moja chętnie pojechała ale kiedy będzie chciała wracać okaże się, pewnie nastąpi to jak babcia będzie kazała jej coś jeść a ona nie będzie miała na to ochoty:-p

Elizka zaciskaj nogi bo ja muszę Cię jeszcze zobaczyć....

Sienio ja jestem wiecznie młodą mamą;-)
Codinciola witaj napisz więcej o sobie...porody każda ma za soba więc pytaj, pisz pomożemy, wesprzemy!!!

Sunday buziak dla Maksia...tort minam...a jak imprezka, przeżyłaś???podziwiam ogarnąć w domu gromadę....
udanego urlopu, trzymam kciuki za autko że nie robiło przykrych niespodzianek...

Maltanka wyjechaliście???


u kogo padało...u nas póki co postraszyło ale felin podobno zaznał deszczu dziś....
miłego wieczorku
 
To i ja zaglądam na chwilkę, Maja czyta książkę to mam chwilę spokoju :-D:-D:tak::tak:
Sienio właśnie się tego obawiam że zanim się na dobre rozkręcę to urlop się skończy :-:)-( a co do Mai to właśnie takie argumenty mi podaje, że u babci się nudzi bo tam nie ma żadnych koleżanek, dobrze chociaż że w Radomiu ma kilka dziewczynek w swoim wieku to zamierzam ją tam w sierpniu podrzucić :tak::tak:
Elza no widzisz, a jednak dotrwałaś :-D:-D:-p:-p poczekaj przyjdzie czas że Czarującego będziesz mogła gdzieś "podrzucić" ;-);-):-p:-p
Codinciola witaj i się rozgość, z nami na pewno będzie Ci przyjemniej spędzić ten czas oczekiwania i napisz z której części Lublina jesteś :tak::tak:
Madzienka żebyś się nie zdziwiła że będziesz na Julcię czekać 2 tyg :-D:-D był czas, że Maja też chętnie jeździła do teściowej i chciała zostawać na dłużej :tak::tak: a teraz czyżby się na niej poznała? ;-):-p (świnia jestem prawda :-p:-p)
Motylla no to kciuki trzymam żeby Twój zapał do ćwiczeń szybko nie minął :tak::tak:

 
Anaconda nawet mnie nie strasz, u niej w głowie cały czas siedzi Lenka, która jest z mamą, a po takich wczasach kto ja do pionu ustawi:eek:

Eliza oj tak, zakochana w siostrze, na szczęście zasnęła ładnie bez obecności Julci...
 
Chlopaki spia... Cwiczenia zaliczone i mam chwilke na bb:tak:
Cześć, jestem nowa na forum. Jestem w mojej perwszej ciąży, termin mam na 28.08 sierpnia i zaczyna mnie ogarniać stres przedporodowy. Tym bardziej, że jestem sama, bo mąż za granicą w pracy. Czy są na forum jakieś dziewczyny w podobnej sytuacji? Boję się strasznie porodu i chciałąm o tym z jakimiś przyjaznymi duszyczkami porozmawiać.
Witaj:-)


Jula dziś pojechała z babcią na działkę...na jak długo to się okaże w planach ma dwa tygodnie:szok:Lenka mimo jej braku kilka godzin już jej szuka i woła....



u kogo padało...u nas póki co postraszyło ale felin podobno zaznał deszczu dziś....
miłego wieczorku
U nas tak samo bylo jak dziadkowie zabrali Krystka nad jezioro, to Radek pytal sie o niego i chcial do brata:-).Krystek wytrzymal dzien bo byla tam ciotka mojego W. z mezem i nie przypadli mu do gustu . Na bronowicach myslalam, ze cos popada ale tylko niebo sie zachmurzylo i zagrzmialo i tyle bylo z deszczu.


Motylla no to kciuki trzymam żeby Twój zapał do ćwiczeń szybko nie minął :tak::tak:

Ja tez mam taka nadzieje :tak:
 
Madzienka ja po "sezonie" zawsze musiałam Majkę doprowadzać do pionu więc Ty po 2 tyg dasz radę na pewno ;-);-):-p:-p:-D
Elza chyba jedynie ubranko wyjściowe i fotelik :tak::tak::tak:
Motylla jak Ci się mieszka na Bronowicach, na jakiej ulicy mieszkasz? Już przyzwyczaiłaś się na dobre? Jakie masz sąsiedztwo?
Zmykam spać bo jutro rano pobudka :tak::tak:
 
reklama
Witajcie. Ja już na nogach przy kawce, bo jak na dobrą żonkę przystało zrobiłam kanapeczki mężulkowi do pracy :tak: a niech ma- jeszcze 4 dni i ma urlop :tak:
Wczoraj byłam taka zmęczona, aż zasnąć mi było trudno. Było głośna,gwarno ale najważniejsze że wszyscy wyszli uśmiechnięci :tak: Dzisiaj idziemy do "rewizytę" :-D

Ostatnio ktoś pisał o telefonie, że wymienia? Jaki wzięłyście? Ja jestem właśnie na etapie zmian, ale na ten co mi się marzy niestety portfel nie pozwala nawet w abonamencie:-( I W namawia mnie na Samsunga Core? Ktoś coś wie o nim??? Będę wdzięczna na porady :-)


Motylla sama robiłam - niestety widać,bo krzywo pokrojony biszkopt:baffled: ale smaczny był :tak:

anaconda właśnie Ty na urlopie już!!!!:-D Mówisz z własnego doświadczenia? Ja już bym się wzięła, ale niestety nie stać mnie...:eek:

sienio eee... to mój też ma humorki...ojj ma... :baffled: Ale jeszcze nadzieja ze mną, bo synkiem mamusinym dalej jest:-p

elza trzymam za Ciebie kciuki i wyczekuje już zmiany suwaczka u Ciebie :tak:

Madzienka a gdzie na basen idziecie? Ja bym się wybrała na Wrotków, ale nie mam auta... :baffled:

Justyna jak po weekendzie? Żyjesz?

mandziula widziałam na FB fotki, długo się jedzie pociągiem? Myślę, żeby się wybrać w te wakacje, zawsze jeździmy samochodem a pociągiem to zupełnie inna atrakcja :tak:

A tu torcik z wczorajszego dnia i prawie cała banda :-p

DSC02899.jpgDSC02903.jpg
 

Załączniki

  • DSC02899.jpg
    DSC02899.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC02903.jpg
    DSC02903.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 33
Do góry