reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam. Pranie się pierze , chłopaki oglądają bajkę , więc mam czas na bb.:-)
Anaconda Mieszkamy boczna pogodnej sasiedzi na prawdę różni ale większość starych ludzi tu mieszka. Jeden sąsiad to jak popije to zaczyna klnac , aż u nas słychać :no: Dzieci już się zaklimatyzowały, a że ja od narodzin mieszkałam w domu z podwórkiem to nie wiem czy do końca się przyzwyczaje do mieszkania w bloku.
sundaytort super :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie, my już w domku, dziś odwiedziłyśmy z Beatką i Mają słoneczny wrotków - dzieki za towarzystwo i powiem Wam jestem zachwycona tym wodnym placem zabaw...byłyśmy raniutko więc i leżaczki na nas czekały...czuję się wypoczęta i opalona, Lenka śpi...a zaraz ruszamy na przedstawienie do Family Cafe....
Julka póki co z babcią na działce nadal, ale dziś podobno był już kryzys
:-p


Sunday przymierzam się do wymiany...o tym Core coś słyszałam ale nie wiem czy dobre czy źle, zapytam dziewczyn z salonu jak będę przy okazji...a jaki chciałabyc???
jak urodzinki, chałupka w całości...torcik super...a Maksio jak duży chłopak

Elizka na Jaczewskiego dziecka nie wypiszą bez fotelika...no i ubranko...
jak testy Czarusia???

Motylla super że chłopaki zaklimatyzowali się w nowym miejscu...

miłego popołudnia...
 
Madzienka Anaconda super że wypad udany mi też się tam podoba
Madzienka tak wiem że fotelik i ubranko tylko o to mi chodzi jakie ubranko znaczy się ile warstw czy bodziak z krótkim rękawem kaftanik i śpiochy wystarczą...
Sunday super torciki fajnie że imprezy udane teraz odpoczywaj
My dzisiaj byliśmy na testach ale nic mu nie wyszło... pewnie trzeba będzie zrobić bardziej rozszerzone... a jutro nas czeka okulista
 
Hejka :-):-)
Dopiero teraz udało mi się zasiąść do kompa :tak::tak:
Rano jak już Madzia pisała wybrałyśmy się na Wrotków i jestem zachwycona tym miejscem :tak::tak:
Madziu to był super pomysł i koniecznie musimy go powtórzyć :tak::tak:
I jak na szczęście nam pogoda dopisała a jak już wracałyśmy to zaczęło się chmurzyć :-D:-D:tak::tak:
A jutro wyruszam na Radom i tak sobie myślę żeby zostać do niedzieli :tak::tak:
Elza myślę że takie ubranko wystarczy no chyba ze się popsuje pogoda :sorry::sorry:
Motylla Ty masz sentyment do domku z ogródkiem tak jak ja u teściowej do bloku i jak widać nie udało mi się przekonać :-p:-p a na którym piętrze mieszkacie?
Sunday super torcik a z Maksia faktycznie duży chłopak :tak::tak: a na Wrotków bo dzisiejszym pobycie to nawet bym się autobusem wybrała więc Monika zabieraj jakąś koleżankę i jedźcie :tak::tak:
 
Elizka hahaha...ja uważam tez ze wystarczy, gdyby okazało się że lato che nas opuścić to przykryjesz go kocykiem...

Anaconda raz jeszcze dzięki za dziś i udanego wypadu do radomia, wracaj szybko:tak:
byłaś w sklepie, ja czekam aż Lenka zaśnie i piję Twoje zdrowie...

spokojnych nocek...
 
hej hej a co tutaj tak pusto...wszystkie opalcie ciałka...nas dzisiaj pogoda zrobiła w jajo i zamiast na basen pojechałyśmy na shopping...i po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu że na wyprzedaże jeździ się w środku tygodnia...
ale wiecie co w sklepach już są czapki, buty, sweterki jesienne...a ja chcę jeszcze lato a nie jesień
później zaliczyłyśmy spacerek po osiedlu i teraz Lenka zasypia a ja pije kawkę kto się dołączy???


Anaconda twingusia nie widziałam, to pewnie już w drodze, szczęśliwej podróży...widziałaś że zlikwidowali ten komis Smerfusia....

Elizka jak wizyta u okulisty...??
 
Ostatnia edycja:
hej
Oj dawno pisałam wczoraj powstał post ale że z przerwami to mi go wcięło.
U nas trochę zamieszania troche pogoda była przygnębiajaca i dopiero od 3 dni ładnie. Gabi zasmarkana była 2 dni w domu dziś juz poszłą do przedszkola bo bardzo mnie prosiła.
My na dniu niepodległosci nie byliśmy bo sił nam brakło po basenowaniu.
W weekend zapowiadają straszne upały a my mamy wyjazd do kuzynki Z która mieszka 1,5 h od nas i juz sie boje jak ja w ten upał będę podróżować.
Wyjazd do Pl nadal nie wiemy kiedy podejrzewam ze z końcem lipca dopiero:crazy: samochód jeszcze nie gotowy i papiery też nie wysla przed nim wiec czekamy. Ale mnie juz strasznie się chce do PL. Mam parę spraw nawet z fryzjerem czekam już od dłuzszego czasu zeby sie tu nie rujnować:laugh2:

Madzienka
schoping udany? jakies letnie ciuszki kupione. Ty to gromadzisz na Turcje... Lenka lubi takie buszowanie po sklepach?

Elza oj jak to dobrze ze tak spokojnie czekasz juz tak bliziutko, bedziesz słać zdjecia i cieszyc sie tym szczęściem po raz 2:tak:

Motylla fajnie ze powolutku wszyscy się oswajają z noym mieszkaniem, blok ma swoje plusy

Anaconda miłego odpoczynku w Radomiu

Sunday na jak długo jedziecie w góry? już plan ostateczny powstał gdzie będziecie chodzić? Jak Maks się zaptruje na aktywne wakacje? Brawo za tort!!!
 
Witam się z kawką,

My dzisiaj zaliczyliśmy basen na Łabędziej i przy okazji na targu zaopatrzyliśmy się w owoce. Obiad mi się piecze, M bawi się więc chwila oddechu dla mnie:tak:.


Talia Gabi przez wakacje uczęszcza do przedszkola?

Anaconda udanego pobytu u mamy:tak:

Sunday żyję, żyję;-)ale ledwo:baffled:
Torcik pyszności:-)
A jak kotka, przeżyła?

Madzienka fajnie że zakupy zaliczone... co tam upolowałaś?

Eliza u nas też na testach nic nie wyszło, ale będziemy je powtarzać, już w innej przychodni.
 
hej, dzięki wielkie za zainteresowanie moją skromną osobą. Tak więc jestem z Lublina z dziesiątej. W sumie tak naprawde mieszkam z mężem od pażdziernika 2013 roku w Dublinie, ale zdecydowałam się przylecieć do Polski na poród (wiele osób uważa, że to nie był dobry pomysł i że w irlandii jest lepsza opieka lekarska). Ja zdecydowałam się na taki krok ze względu na to, że mój angielski jest jeszcze na dość słabym poziomie dlatego lepiej będę się czuła psychicznie wiedząc dokłandie co się wokół mnie dzieje i co kto do mnie mówi. Poza tym licze troche na rady i pomoc ze strony rodziców. Oczekujemy dziewczynki, imię już wybrane, ubranka uprane i uprasowane w zasadzie wszystko czeka, byle tylko mój mąż zdążył przylecieć na poród bo nie wyobrażam sobie tego bez niego. No i po porodzie w miarę jak to będzie możliwe chcę jak najszybcije wrócić do Dublina, męczy mnie życie w rozłące i tylko rozmowy na skypie. Także mam nadzieje jak najszybciej bedziemy mogli stworzyć pełną szczesliwa rodzinke.
 
reklama
Witam. Dzis z chlopakami pojechalismy autobusem na chodzki do dsk, zapisac Radka na wizyte do alergologa i mamy wizyte na 7 pazdziernika.
Madzienka;Anaconda: Super ze wypad na słoneczny wrotków udany:tak:
Anaconda: Mieszkamy na parterze:tak: Udanego odpoczynku u mamy zycze:-)
 
Do góry