reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam w ten ostatni wieczorek wakacji :)

Jutro mam wolne z resztą przecież to oczywiste że nie mogłabym opuścić takiego ważnego dnia w życiu Amandy jak początek nowego etapu edukacji jakim jest szkoła:tak:

A plan dnia jest taki że najpierw odstawiam Martynkę do przedszkola gdzieś tak na 7.50 a potem z Amandą idę na 8.00 na msze a następnie na 9.15 idziemy do szkoły:-):-) a później (o ile pogoda dopisze) pojedziemy uczcić ten ważny dzień lodami :rofl2:
Anaconda
powodzenia również Tobie (Wam) życzę ;-) a jak tam wrażenia Majeczki po wycieczce do Farmy Iluzji? podobało jej się?:happy2:
Niezła promocja z tymi kurtkami:szok:
Misia dobrze że Natalia uniknęła wszy:tak: mam nadzieję że u Amandy w szkole żadnej takiej plagi nie będzie:dry:
Współczuję problemów z kręgosłupem:-(
Fajnie że już niebawem będziecie mieli autko:-)
Pochodzi Krzysio trochę w pieluszce i bioderka szybko ulegną poprawie:tak:
u mnie obie dziewuszki miały te pieluszki ortopedyczne :sorry2: i w przypadku Amandy już bez usg widzieliśmy że jest coś nie tak z bioderkiem (bodajże lewym) bo nóżki nie zginała tylko miała ją prostą na szczęście pół roku noszenia pieluch ortopedycznych (miała ich dwie) przyniosło wyczekiwaną poprawę:tak:
Maltanka to dobrze że brzuszkowa dzidzia już dobiła do 3kilo:tak: oby poród odbył się szybko i bezboleśnie w dniu w który Ci najbardziej pasuje :-)
 
reklama
Witajcie 1 września
Jak fajnie ze dziecko ma już z kim się bawic:-D ucieszona Gabi juz w przedszkolu zaraz po nia trzeba będzie iść, a ja czekam na ekipę która miała mi wymieniać termostaty mieli być o 109 i co? gdzie ta niem punktualnośc swoja drogą to nie ma nic wspólnefo z rzeczywistością ludzie sa tu b. niesłowni. Moje samopoczucie całkiem dobrze biorąc pod uwagę że calą sobote była na nogach zwiedzaliśmy Strasburg i w domu dopiero na 22 czułąm taka wyprawę ale warto było miasto cudne, mnóstwo w nim atrakcji
Ja dziś mam jeszcze spotkanie z koleżanką na plazu takze po zupce ruszamy do zabawy, jak u Was mija ten dzien ?

Anaconda jak miło że idziesz dziś do szkoły, Ty też odświetnie byłaś ubrana?

Aluśka i jak lody wypaliły, jak Amanda zapatruje się na szkołę koleżanki?

Misia super że wszy na razie nie chcą do Natalki sie wdzierać , jakoś ją strzeżesz specjalnie? Oby kręgosłup dał Ci juz odetchnać

Maltanka co u Was trzymasz sie w dwupaku,? Jakieś skurcze sie odzywają?

Elza jak tam Twoj słodziak nie boi sie tego katarka wraz z odkurzaczem? \Ja sie zastanawiałąm ale odkurzacz mnie przeraza przy takim maluszku:-(
 
Cześć.. w końcu mogę coś napisać... Natalka dzielnie nosi implancik na uszku nie chce go zdejmować, więc juz jeden maly sukcesik, teraz czekamy na kolejny mały sukcesik czyli wyraźny znak że coś tym uszkeim usłyszy....
Pierwszy dzien w przedszkolu zaliczony i udany, Natalka nie chciała wyjść z przedszkola...
Czekam na WASZE pierwsze wrażenia z 1 wrzesnia... :-D:tak::-D:tak::-D
 
Witam się w ten ponury dzień... coś do nas nie doszło słoneczko od madzienki...pewnie wysłała pocztą polską :p u nas pierwszy dzień w przedszkolu a dokładnie w zerówce bez problemu chociaż Czarujący mówił że się go boi bo będzie nowa pani a on podsłyszał rozmowę i usłyszał że ta pani krzyczy @_@

Normatywna super że Natalka dzielnie nosi implant trzymam kciuki żeby zaczęła słyszeć na to uszko... dobrze że jej się podoba w przedszkolu
Talia nie przemęczaj się... punktualnoś to też nie jest mocna strona polaków... kiedy będziesz miała usg połówkowe????

Aluśka jak tam po rozpoczęciu roku??? plan lekcji zadowalający????

Misia jak dzieciaczki... Krzyś daje popalić czy raczej jest spokojny????
Jak kręgosłup????
Anaconda a jak tam Maja cieszy się z powrotu do szkoły????

katarek sprawdza się rewelacyjnie na prawdę polecam nie ma co się bać talia!!!!
 
Witam :-):-)
Pierwszy dzień maratonu zaliczony czyli praca, szkoła, dom obiad i Mai lekcje :tak::tak: oj tak już mają dzisiaj zadane napisać opowiadanie z wakacji :tak::tak: poza tym spać mi się chce strasznie, jakoś w nocy wcale spać nie mogłam a nad ranem ciężko było się dobudzić :tak::tak:
U nas w szkole na razie masakra, z racji tego że jest dużo pierwszych klas mają problem z ilością sal, plan lekcji dawany jest tylko na następny dzień z zaznaczeniem że może być jeszcze zmieniany, no i jest walka i ich zeszłoroczna salę bo chcą nam ją odebrać :tak::tak: poza tym 9.09 zebranie i wtedy dowiemy się czegoś więcej :tak::tak:
Aluśka no to było do przewidzenia że wczoraj wzięłaś sobie wolne :tak::tak: a jak Amandzi wrażenia po dzisiejszym dniu, dostali już książki? Słyszałyście jaka to głupota z tymi darmowymi książkami, są własnością szkoły i mają się z nich uczyć 3 roczniki :sorry2::sorry2:
Talia osobiście bardzo nie lubię niepunktualnych osób więc zapewne też bym się złościła na Twoim miejscu, super że Gabi chętnie powróciła do przedszkola a Ty dobrze się czujesz :tak::tak:
Elza Maja zachwycona z powrotu do szkoły, wręcz mi miała dzisiaj za złe że po nią za wcześnie przyjechałam :-D:-D kiedy mi pokażesz Nikosia? :confused::confused: jakie Czarek ma książki w zerówce? :confused::confused:
Normatywna trzymam kciuki za szybkie "sukcesiki" :tak::tak: no i super że Natalce podoba się przedszkole :tak::tak:
Ooo i Maję tak wymęczył pierwszy dzień w szkole że właśnie zasnęła :szok::szok:
 
Witam w czwartkowy poranek :-):-)
Maja już w szkole a ja mam wolny dzień i czekam na wizytę teściowej bo ma dzisiaj kardiologa :sorry::sorry:
A Maja tak się rozszalała, że wraca ze szkoły rzuca plecak i biegnie na plac zabaw na całe popołudnia :szok::szok: wczoraj to dopiero wróciła jak się ściemniać zaczynało :szok::szok: no a na dzisiaj koleżankę sobie zaprosiła do domu :tak::tak:
Nie wiem za co się zabrać mam tyle planów na dzisiaj :tak::tak:
Madzienka jak tam po wakacjach, pokaż te piękne słoneczne widoki :tak::tak: kiedy Jula wraca do przedszkola? :confused::confused:
Sienio, Aluśka jak tam Wasze pannice i ich wrażenia ze szkoły? :confused::confused:
Maltanka a Ty jak się czujesz, poród tuż tuż? :confused::confused:
 
Witam się i ja w piękny słoneczny dzień aczkolwiek chłodny... jesień już jest bardzo blisko T_T ja dzisiaj zaliczyłam z małym laboratorium na chodźki i kurcze baba najpierw wbiła mu się w rączkę ale krew nie poleciała dopiero z główki się udało :'( biedny tak płakał

Anaconda to mówisz że dzisiaj fajny dzień z teściową się zapowiada... dobrze niech Maja korzysta jeszcze póki ładna pogoda... jeszcze się osiedzi w domu....

Madzienka jak tam po powrocie... szaro i ponuro co???

Sunday jak tam dzieciaki po wakacjach rozrabiają

Sienio jak tam Julcia w szkole i jakie twoje wrażenia...

Marzenka Mandziula jak wasze dzieciaki????

Maltanka gotowa????

A reszta dziewczyn to co zapomniała już o bb... halo meldować się i to JUŻ!!!!!!!!!
 
Witajcie
U nas powoli leci, jest mi już mega ciężko i mam dość. Jeszcze daję radę Huberta wozić do przedszkola, ale jak długo to nie wiem. W środę wizyta więc zobaczymy co się tam dzieje.

anaconda nie wiem czy tak blisko, bo nic się nie dzieje jeszcze, żadnych skurczy, a już chciałabym być po:sorry:

eliza
biedny, a po co zaliczałaś laboratorium? ps. nie nie jestem gotowa tzn. torba spakowana chyba, ale zaczynam się bać:sorry:
 
Cześć
U nas dziś pochmurno, ale ja zaliczyłam śniadanko z koleżankami i miło mi było. Gabi w przedszkolu na popołudnie a ja z mężem pojechałam oglądać miszkanie, prawdopodobnie zmienimy te które teraz mamy, niestety wkurza nas ze jest w nim mało światła i przy drugim dziecku będzie nam za zimno, a chcąc grzać na maksa to słono dopłacimy potem za gaz,

Eliza moje usg połówkowe miało się odbyć jutro w Poznaniu ale chyba nie pojedziemy Z miał zacząć studia podyplomowe ale grupa się nie zebrała, tu wizyte mam we wtorek i nie wiem do konca co lekarz bedzie na niej robił:-( Mieliscie przejścia w laboratorium, a czego robiłaś krew Nikosiowi?

Maltanka musisz cierpliwie czekacna poród moja koleżanka miała termin na 16 VIII a urodziła dopiero wczoraj:laugh2: ale wszystko dobrze i nawet 4kg udało się naturalnie, ja tez suie martwie koncówka jak to bedzie przy Gabrysi dawać radę

Anaconda ale masz dziecko towarzyskie, moja Gabi też strasznie pragnie dzieciecego towarzystwa wszystkich chce do domu zapaszać:laugh2:

Jak tam początki roku u reszty!?
 
reklama
Witam witam i od razu przepraszam za swoja nieobecność....na telefonie ciężko mi forum czytac a kompa praktycznie nie wlaczam ale jak już mni wywolalyscie to jestem...

Tali Ogromne Gratulacje!!!!!!

U nas ok dzieciaki a w szczególności B miał caly sierpień wolne i praktycznie caly ten czas ze mna wiec twardo stal na stanowisku ze on nie idzie do pzedszkoa....ale jak poszdl to się swietnie odnalazł na pewno nie bez znaczenia jet to ze predszkole znal i wiedział która będzie sala jego...Mati był na gorze w eszlym roku a teraz zerowka jest na dol i wiec są przez sciane....jest już normalnie jak po niego idziemy to od razu leci i odbiera Matiego take rewelacja...


Ja znowu uciekam na tydzień do Wrocławiu i pozniei znowu dni i później znowu 3dni itd. itd........ale teraz jedziemy od wtorku wiec nie musze startować w warszawy tylko skorzystam z oferty lubelskiej boloty tu sa ograniczone i nie codziennie....a szkoda,.

No i jak już tu jestem to najprawdopodobniej jutro podpisujemy przedwstępną umowę sprzedaży mieszkania yupi!!!! Także jak się nic nie dzieje to nic ale jak się zacznie to wszystko naraz....:-)ale dobrze...

Madzienka zdawaj rlacje z wakacji chociaż dzięki face mam wrazenie jakbym tam była z Wami:-D
Anaconda Mati po przedskolu nawet do domu nie wchodzi:-pjak teciowka zostaje jeszcze u swojej kochanej synowej:-D
Elza i jak Cz poubil Panią...biedny Nikos...
Sienio powodzenia w szkole i w poszukiwaniu nowej pracy...


Pozdrawiam wszystkich do których się nie odniosłam ale już nie wiem kto o czym pisal....
 
Do góry