reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Cześć
Ja dziś odwiedziłąm praktyk,ę i okazało sie ze dzwonili i pisali maile ale nic nie doszło, bezskutecznie mnie inf nawet kobieta w komputerze mi pokazyała kiedy to było, b dziwne ale jutro mam u nich wizyt e a w poiatek gdzie indziej zobaczymy co będzie, ja liczę ze płec zobaczę i powazne usg mi zrobią. Gabi została zakwalifikowana do dzieci którę chodzą na taki spec kurs dla tych przygotowujacych się do szkoły cieszę sie bo mówia ze dobrze sobie radzi z jezykiem i ja wzięli mimo ze rocznikiem jeszcze nie szkolna za rok, poza tym w przedszk ma kurs dla obcokrajowców z niem wiec będzie się szkolić już na całego:-)

Madzienka ale fajne robisz te bransoletki, :) Masz jak przy dziewczynkach? Dobrze ze Wy wytrwale na basen chodzicie i nie ma znaczenia ze na różne

Anaconda
początki sa cieżkie w szkole, ale przynajmniej Maja może zjeść obiad i jest zaopiekowana w świetlicy napisze dla ciekawości ze tygodniowa swietlica w amerykańskiej szkole kosztuje 80$

Elza tak juz jest z tymi szczepieniami są straszne po to niby oszczędzają dzieciom tych cierpień podajac np 4 w 1, ale ja sie boję tego szoku

Mandziula powodzenia dla Was, zeby roziwśnicy Zosi podpasowali

Misia na pewno będzie dobrze że Stas juz mama dwójki wiec masz duzo doswiadczenia , dobrze ze Stasio z natury spokojny i zyczę uciechy z samochodu
 
reklama
Witam po nieobecnosci. U nas chorobowo, do piatku mamy antybiotyk i kontrole, wiec kisimy sie w domu i napewno nastepny tydzien tez bedziemy siedziec w domu... Troche mnie nie bylo a tu takie wiesci Talia: Ogromne gratulacje:tak:

Witam my dzisiaj się szczepiliśmy ale mały płakał :'(
I jak NIkos po szczepieniu?
Mandziula: To trzymam kciuki za zlobek Zosi:tak:
 
hej

tak wpadam do Was i znikam, no ale czasu brak

Elza-jeśli mogę coś podpowiedzieć, to te refundoe=wane szczepionki są ok poza krztuścem- tam są żywe pełnokomórkowe bakterie, one dają często powikłania. Ja Jasia- za rada znajomej pediatry- szczepilam na 3 wkłucia ale ten krztusiec kupowalam , zeby był acelularny -Infanrix DPT-a . To jestszczepionka bezkomórkowa, ta stara pełnokonórkowa to tylko w Polsce stosowana, wszędzie już wycofana. Szczepienia.info - Twoje centrum informacyjne o szczepieniach

-----------------

o doczytałam, ze już Wy po szczepieniu:)


a ja przedłużyłam sobie jednak wolne, jestem do lutego na urlopie rodzicielskim, szef powiedział zebym została no to zostałam:)) Jaś ok, zaczyna raczkować. Byłam ostatnio u neurologa bo miał drenia podczas zasypiania i jedzenia, ale powiedziała ze nie ma się czego czepić, rozwija się idealnie a takie drzenia mogą się zdarzyć. wazne, zeby po zmianie pozycji, dotyku ustawały. Powiedziaal, ze traktuje go jako 6miesieczne dziecko bo urdził sie w 37tc.

Hanię zapisałam na balet w ddk:) w pn piersze zajecia, ciekawe czy jej sie spodoba

ide Was doczytać, jeśli mały pozwoli

życzę miłego dnia, oby się wypogodziło


------------

Misia-gratulacje:))

Madziula- kciukasy za zlobek Zosi. Mam nadzieję, ze my od wzresnia sie dostaniemy, a teraz w marcu będę musiała niani szukać, ale po cichu liczę na babcie nianię, która do Hani przychodziła.

Dostałam odtatnio 1 wypłatę 60%, trochę biednie no ale co zrobić...tzren=ba pomyśleć, zeby jakoś dorobić???? tyle, ze przy dzieciach to raczej cieżko:p
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, piękna pogoda za oknem...zapraszam na kawkę i ciasteczko...
20140911_125714.jpg
ja dziś ruszam na pokazowe zajęcia jumpingu, no zobaczymy czy przeżyje i dam radę wrócić do domu:-D

Motylla zdróweczka dla Was....

Kainkas super że mały zdrowo rośnie...

Talia na baseny chodzimy różne, bo to nasz taki wybór ale do tych samych instruktorów...czas na bransoletki mam jak śpią królewny...przecieram szlaki dla Juleczki i później pokazuje jej jak to robić...

miłego dnia
 

Załączniki

  • 20140911_125714.jpg
    20140911_125714.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 27
Witam ale pogoda wstrętna... madzienka ale pyszne ciacho... i kawusia ... a ja dzisiaj wypiłam kawkę u atali....
Niki po szczepieniu trzyma się dzielnie ma lekki stan podgorączkowy
motylla zdrówka
Madzienka i jak jumpingu???? dałaś radę
Kanikas fakt 60% da się odczuć dlatego ja odrazu wziełam 80%
 
Witam :-):-)
Całe szczęście że dzisiaj ostatni dzień do pracy i weekend wolny :tak::tak: może jakoś dam radę to przetrwać ;-):-D
Wczoraj byliśmy na piwku z ludźmi z pracy, oj takie wypady są potrzebne co jakiś czas :tak::tak: no i dzisiaj trochę głowa mnie boli :-p:-p i chyba pierwszy raz cieszę się że mam drugą zmianę :-D;-):-p
Elza byłam w pracy tylko od poniedziałku mamy wagówkę więc siedzę cały czas na magazynie i ważę :-D:-D:tak::tak: i jak Nikoś dzisiaj po szczepieniu, już nie ma stanu podgorączkowego :confused2::confused2:
Motylla zdrówka podsyłam chłopakom :tak::tak: Twój Radzio poszedł już do przedszkola tak? Jak mu się podoba?
Madzienka w przyszłym tyg mam środę wolną więc możemy się wstępnie umawiać ;-):tak::-) u nas też szał z "gumeczkami" :tak::tak: chyba nie ma dziewczynki w Mai klasie żeby nie robiła z nich bransoletek :tak::tak:
Kto prowadzi ten jumping bo z tego co widziałam na fejsie to mama koleżanki Mai z przedszkola i trener Mai z gimnastyki artystycznej :baffled::baffled:
Kainkas to chyba dobrze że sobie przedłużyłaś pobyt w domu ;-):-) kciuki zaciśnięte żeby jasiem zajęła się babcia opiekunka :tak::tak:
A ja zdecydowałam żeby zapisać Maję na prywatny angielski, kosztuje to trochę ale jakoś zaciśniemy pasa :tak::tak: w końcu znajomość angielskiego to przyszłość :-D:-D:-p:-p no i Maja chce chodzić na tańce i też się zastanawiamy żeby ją zapisać :confused::confused:
Dobra zmykam szykować jakiś obiad, miłego dnia :-):-)

 
Witajcie
U nas jakoś leci. Hubert chodzi do przedszkola, planujemy powrót na basen.
Kompletuję ostatnią wyprawkę i już mnie wszystko wkurza:wściekła/y: Do terminu mam zamiar pochodzić, zwłaszcza, że nic się nie dzieje, no i mój gin. wraca dopiero w piątek za tydzień, także w sobotę mam wizytę i zobaczymy co dalej.


misia
dasz radę nawet jak M wróci do pracy

mandziula trzymam kciuki za żłobek Zosi, a ja już w sumie mogłabym pójść

sienio a jak się Julce podoba szkoła, aż strach pomyśleć, że nas to czeka w przyszłym roku

madzienka nie zastanawiałam się nad powrotem do pracy, jeszcze nie urodziłam, wiem na pewno, że nie zostawię dziecka niańce, ani nie puszczę do żłobka, no chyba, że będziemy pod ścianą

anaconda o to weekend szykuje się wolny. ps. z angielskim to dobry pomysł, w szkole się tak nie nauczy co dodatkowo na zajęciach
 
Witajcie, no taka pogodę to rozumiem...my dziś od rana na dworze, zbierałyśmy kasztany, zwiedzając po kolei place zabaw....
Jutro mamy urodziny Julci psiapsiółki więc wielki dzień, a w niedzielę planujemy jakąś wycieczkę...ale gdzie to się jeszcze okaże...trzeba korzystać z pogody!!!!
wczoraj byłam na jumpingu...rewelacja, początkowo myślałam że pokicamy jak Julka w Bugi ale technika ciut inna, i po zejściu dziwne uczucie...w niedziele zaczynam moje ukochane rowerki i muszę rozplanować grafik czy dam radę pogodzić trampolinę z rowerami i Pawła wyjazdami do rzeszowa
:tak:

Anaconda to super, jesteśmy wstępnie umówione na środę....
u nas bransoletki to istne szaleństwo w przedszkolu...z resztą w domu też...mnie oczywiście wciągnęły i co wieczór jaką inna staram się zrobić...
Jumping prowadzi Asia i Mariusz, tak nazywają się instruktorzy...

Maltanka domyślam sie ze to jeszcze kupa czasu, Ty masz już umowę na czas nieokreślony??czyli jeszcze rok bedzie szansa na wspólne spacerki...??

Elizka super...aczkolwiek miałam wrażenie że ona podskoczyła już dwa razy a ja dopiero raz:laugh2:
jak Nikoś dziś po szczepieniu???

miłego dnia
 
Hej
pogoda cudna, zaraz wybywamy na pac zabaw:)
Madzienka-własnie zamierzm kupić Hani te gumki, mówisz że wsciąga?;-)
Eliza- i jak Nikos? a ja miałm wrócić od wrzesnia i dlatego tak wziełam ten macierzyński a teraz rodzicielski. Ale szzerze, to brakuje mi pracy i kontaktu z ludzmi z pracy, ale z drugiej strony brakszkoda małego...ehhh tak źźle i tak niedobrze
Anaconda- jak chce, to ją zapisz. Na pewno się przyda. U nas ddk ma spora ofertę za marne grosze takze fajnie:)

Maltanka-obys dotrwała do terminu:tak: tak jak chcesz:)
 
reklama
Witam. Krystek ogalda bajke na youtubie.... Radek spi... a ja sobie zrobilam przerwe w sprzataniu:cool:.
Witam :-):-)
Motylla zdrówka podsyłam chłopakom :tak::tak: Twój Radzio poszedł już do przedszkola tak? Jak mu się podoba?
Radek od 1 wrzesnia jest razem z Krystiankiem przedszkolakiem, tylko w roznych grupach. Pierwsze dni bardzo dzielnie zniosl rozstanie ze mna, mozna powiedziec ze olal matke:-D i poszedl sie bawic do swojej sali. Zobaczymy jak bedzie po chorobie:confused:

Nie wiem co jeszcze mialam pisac jakas nieprzytomna jestem...
 
Do góry