reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam. Jeszcze Radek nie poszedł do przedszkola. Dzisiaj idziemy na 13.45 do lekarza bo Radek jest chory i strasznie marudny. Może po wizycie coś więcej skrobne.
 
reklama
Dzień dobry:tak:

Amanda w szkole a Martynka jest zajęta oglądaniem Truskawkowego ciastka:tak: .....no dobra tak dlugo pisałałam posta że już miała dość bajki i poszła się "bawić" w strojnisie modnisie;-)
Jakoś nie za bardzo chce brać ten antybiotyk.... strasznie się krzywi.... ale na szczęście argument że jak nie chce pić to Pani dr przypisze zastrzyki na razie skutkuje:dry:

Kasiu dzięki za życzenia zdrówka:-).... Tobie również życzę szybkiego wykurowania się :sorry2:
Amanda jest póki co bardzo zadowolona... z dziećmi się dogaduje, Panią uważa za fajną więc co najważniejsze jest na plus ;-)
Natalia Normatywnej chodziła do przedszkola potem miła przerwę bo trochę ją coś zaczęło rozkładać a teraz to nie wiem...no wczoraj na pewno nie była bo mieli wizytę w Kajetanach i Natalii nowy program ustawiali:tak:
Paulina zdróweczka Radkowi posyłam :sorry2: daj znać po wizycie:confused:
Anaconda trzymam kciuki za Majeczki test :tak: na pewno sobie z nim poradzi :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam!!!! W kiepskim dość nastroju... mały znowu smarcze na zielono dzisiaj odwiedziliśmy naszą panią dr... na szczęście uszy czyste i osłuchowo też ok... ale jesteśmy na antybiotyku tzn ja muszę brać antybiotyk na zakażenie układu moczowego a mały wyciągnie go ode mnie no chyba że się pojawi gorączka to mam receptę i dla niego...a ja jutro jeszcze mam usg nerek.....

Sienio ja też uwarzam że 6latki nie powinny jeszcze iść do szkoły dlatego zastanawiam się czy nie odroczyć Czarka...
aluśka zdrówka dla Martynki...

Talia jak tam po zebraniu????
Anaconda Jestem pewna że Maja poradzi sobie na teście i nie będziecie musiały rezygnować z zajęć

Madzienka pani Julci da radę ich poprowadzić do końca czy też idzie na zwolnienie????
 
Witajcie...maleństwo moje śpi to ja nadrabiam...

Co do zebrania to nasze zawsze wyglądają podobnie...najpierw spotkanie z dyrekcją i omawianie programu i metod pracy, bo co roku coś nowego:laugh2:wprowadzają, dodatkowo edukacja anglojęzyczna przeszła metamorfozę, a przy tym jak trafią się rodzice zadający pytania to czas leci....

a później formalności, wszelkie zgody, pomysły, trójki, itp. a u nas jeszcze ta ciąża:blink:
co do Pani to jak sobie wyobrażacie doprowadzenie grupy do końca, jeśli rok szkolny trwa 10 miesięcy a ona już jest na pewno w drugim miesiącu:-Dwięc czeka nas zmiana...ale jak to będzie wyglądało czekamy na propozycje dyrekcji i razem z rodzicami mamy zdecydować kto przejmie nasza grupę...wychowawczyni Julci chce pracować jak najdłużej ale życie może za nią zdecydować inaczej!!


Sienio zdróweczka...oj popieram Twoje zdanie....

Elizka i dla Was zdróweczka, a małemu siły żeby antybiotyk nie był potrzebny....

Talia jak zebranie???

Motylla, Aluska i dla Was zdróweczka!!!!!i brawo dla uczennicy!!!!

Anaconda Maja na pewno da radę!!!!

miłego dzionka pora zacząć obiadek szykować...
 
Świetna dziś pogoda i ciepłymi słonecznie, oj mogłoby tak zostać. Nie wiem gdzie mi to lato umknęło:-p W sobotę uroczyste otwarcie szkoły mamy być na 9 w kościele potem do szkoły i te uroczystości mają trwać do 15 chyba.....
Eliza zdrówka dla Was, szkoda takiego maluszka.
Madzienka słuszna uwaga :-D ale od przedszkola prywatnego zawsze wymaga się więcej :D
 
Sorki ale nie nadrabiam... jestem wykonczona, Radek ma podejrzenie zapalenia pluc na razie jestesmy w domu... badanie morfologia i cr juz mamy zrobione, tylko jutro jedziemy na rtg, a pozniej na wizyte.... z tego wszystkiego to plakac mi sie chce...
 
Hej
Ja dziś padnięta, od rana coś bo najpierw cofee morning u męża w pracy z żonkami jakies 100 kobit potem obiad i dziecie w domu potem zakupy i teraz lezałam choć mmiałam w planach jeszcze okna umyć ale już jie dałam rady, zebranie \OK- dotyczyło dodatkowych zajęć dla starszych dzieci głównie rozwijających mowę i prawidłowe mówienie oraz motoryke przed szkoła Gabi 2 lata będzie chodzic 2 razy w tyg w trakcie pobytu w przedszkolu w specjalnej sali, w szoku byłam jak bardzo poważnie to traktuja jak dziecka nie ma to moze odrabiać:szok:

Elza nie dziwie się ze narzekasz, a jak to złapał ten katar:-(? Oby nerki wyszły w porzadku i zaden antybiotyk dodatkowo sie nie przydał a Twoje mleczko działało cuda:-)
Motylla ale sie porobiło, zdrowiejcie!!!!

Sienio tu 6 latki ida do szkoły ale szkoła jest trochę inna rodzicie szkolnych dzieci są bardzo zadowoleni, Wy też przyzwyczaicie sie;-)

Madzienka macie zmiany mimo ze to wciaż to samo przedsszkole, dobrze ze dzieci i rodzicie zgrani to sensowna pania wybierzecie
 
reklama
Hello
sienio dzięki że pytasz Ala dzięki że odpowiadasz bo jakoś do kompa ostanio dorwac się nie mogę :) Zeczywiście ostatnio Natalka zaczęła katarkować i nie chodziła w tym tygodniu do przedszkola ale dziś juz jest OK i chyba jutro ją poślę bo fajne ma jutro zajęcia... i szkoda żeby przegapiła. Wczoraj byliśmy w Kajetanach i zrobili pare badań.. Piny ma wszystkie podpięte czyli 12 i na razie wszystkie działają UFFFF Nerw słuchowy tez się rozkręca bo daje znaki ze odbiera dżwięki więc kolejny sukces jupi .... Wgrano jej nowe programy i teraz co miesiąc nowy program tak przez 3 mies potem już czekamy do stycznia na kolejne programy, w między czasie pojedziemy jeszcze tam na badania logopedyczne. Ale Natalka wykazuje już że coś słyszy przez implant więc mam nadzieję na cud :)
Trzymajcie dalej kciuki chociaż na chwilkę dziennie ;P
Ala i Motylla zdrówka dla dzieciaczków...
Motylla kurcze dopiero co skończyli chorować a tu klops znowu bidulki :zawstydzona/y:
Ala a jak Martynka gorączki już nie ma a gluty i kaszel jeszcze męczą??
Justynka a co u Ciebie przywołuję Cię może coś skrobniesz i ty :-)
Elza ty chudzinko .. ale do twarzy ci w rudym :-)
Madzienka oby fajna Pani się trafiła Julci.... u mojego brata córci w klasie jakaś beznadziejna nauczycielka jest i strasznie dołuje dizeci i moja bratanica przychodzi zapłakana ze szkoły to jakas paranoja :angry:
 
Do góry