reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie
Myślę, że Maltanka teraz nie ma czasu, pewnie ma maluszka, bo inaczej by się odezwała.
Talia super, że dane Ci będzie rodzić w takich luksusach :-) u nas niestety jeszcze kilkadziesiąt lat minie zanim doczekamy się takich warunków. Niby nie to jest najważniejsze, ale...
Anaconda i jak test Majeczki, ja byłam ostatnio na/lekcji pokazowej Early Stage i bardzo mi się podobało, tyle, że niestety w naszej szkole nie wypali chyba, bo przyszło 3 dzieci, a żeby utworzyli grupę musi być min 5. Podobno jest też u nas z tego Juniora, ale jakoś przegapilam.
Sunday fajnie, że macieAtakich zgranych rodziców, ja "moich" jeszcze nie znam, ale już mi się rzuciły w oczy matki, które już czwarty tydzień codziennie mają do nauczycielki mnóstwo spraw, aż mi jej żal :p

Ja dalej na zwolnieniu choruje, ale mi coraz lepiej i trzeba będzie wrócić do pracy na kilka dni.
 
reklama
hej,
u mnie lepiej...na tyle,że włączyłam kompa....wczorajsza gorączka to podejrzewam,że od piersi...bo i ze Stasiem i Natalką było tak samo:tak:a że Krzyś się przestawił i śpi około 7 h w nocy (tylko czasem zasypia dopiero o 3:dry: a potem wstaje 10-11:confused:) to efekt był:sorry2:
Natalka jeszcze ma trochę kataru ale dziś we dwie z Krzysiem wyszłyśmy na spacer...bo wygląda,że nic już z tego nie powinno się rozwinąć:blink:a jutro ruszy do przedszkola:tak:Staś pokichał, trochę go zatkało ale kataru dziś nie było...Krzyś podobnie więc może się uda;-)
ja też pisałam do maltanki i cisza:-(
Talia super, że będziesz miała takie luksusy:tak:
sienio zdrówka ale praca nie zając...;-)
Anaconda i jak test Majki???
 
Witajcie

Maltanka ogromne gratulacje, witamy maluszka na Świecie!!! Jak się czujesz?
Misia chciałoby się powiedzieć, że się wysypiasz skoro Krzyś śpi tak długo, ale pewnie pozostała dwójka dba, aby mama była na pełnych obrotach :-p Trzymaj się Marciu!

Miłego dnia dziewczynki :-)
 
Witam z rana :-):-)
Oj jakie już są mroźne wieczory i poranki, wczoraj jak wracałam o 21 z pracy to były tylko 4st.C :szok::szok: nie znoszę takich temperatur :no::no:
Zapomniałam Wam napisać odnośnie angielskiego że nie było tego testu gdyż tą początkową grupę prowadzi inna pani i wszyscy razem stwierdziliśmy że bez sensu byłoby sprawdzać Maję przez nią skoro chodziłaby do innej pani, a ta druga grupa zaczyna zajęcia od 1.10 i wtedy mamy iść na ten test - do tej pani, która tam uczy - mam nadzieję że napisałam to jakoś składnie i że wiecie o co mi chodzi :-D:-D
Jacek zdołał wziąć sobie wolne na sobotę więc piknik spędzamy rodzinnie i kompletnie a potem wyruszamy na weekend do Radomia :tak::tak::tak:
Maltanka ogromne gratulacje, wracajcie szybko do domu :tak::tak:
Misia super że gorączka odpuściła :tak::tak: dobrze że dzieciaczki zdrowieją i nie dają się jesiennym katarom :tak::tak:
Talia super że w tak dobrych warunkach będziesz rodziła, tylko smutne że my jesteśmy tak daleko od takiego poziomu opieki zdrowotnej :-:)-(
Sienio ja tu kombinuję żeby na jakieś zwolnienie pójść bo lenia jakiegoś mam ostatnio ;-):-p Jak Julce podoba się szkoła?:confused2:
Elza dzięki za informacje odnośnie Pliszczyna ale już się nie stresuję bo nie będę kierowcą :tak::-p;-)
Madzienka oj czasem to super jak się ma dziadków "pod nosem" :tak::tak: niby moja teściowa też w każdej chwili gotowa do pomocy ale zaraz noclegi u nas rozkłada wiec dalej komentować nie będę ...:-p:-p;-);-):-D:-D
Zmykam robić śniadanie bo czas ucieka. Miłego dnia :-)

 
maltanka Gratulacje!!! Dorodny maluszek! Daj znać jak Hubcio?

Witajcie. Koniec tygodnia zbliża się już, jutro jadę z dzieciakami do Motycza, Maksio - mały uczeń zabiera się z nami :tak:
Dzisiaj byliśmy u dentysty, nie obyło się bez płaczu, dość długo było jak na wizyty Maksia, ale na szczęście zęby ok, tylko lakowane miał stałe. Jedynka rusza się porządnie, więc chyba wróżka przyleci :-D Ja tak się zdenerwowałam jak Maksio zaczął płakać, że mało im nie padłam, mroczki przed oczami, uszy zatkane więc trzeba było siadać :eek: Za duże obroty chyba ostatnio i już nie wyrabiam :eek:


misia zdróweczka, oby gorączka nie wróciła.

anaconda ojj tak, niby o czymś rozmawiamy, potem pytam o to a tu cisza... ale na przerwie górują niestety...:eek:
Super, że Jacek ma wolne i że wspólnie pojedziecie na piknik :tak:

sienio a czemu wracasz tylko na kilka dni do pracy? Coś się szykuje? ;-)

Madzienka widziałam bilbordy na mieście z "ptakami", moi wybierają się na urodziny Kinder niespodzianki:-)

talia drzwi otwarte porodówki? Nieźle, tylko pozazdrościć:-)

elza widziałam fotkę Twojego maluszka na FB, ale słodziak Ci rośnie :tak:
 
Witam. Dzieciaki jeszcze spia,wiec mam chwilke. Przeswietlenie na szczescie nie wykazalo u Radka zadnych zmian w plucach ale w oskrzelach i dostalismy antybiotyk, niestety Krystek tez choruje. Dzisiaj ma przyjechac moj brat popilnowac Krystka bo musze pojechac do laboratorium z Radkiem. W pon kolejna kontrola i moze do tego czasu wykuruja sie do konca,
Maltanka; Gratuluje:tak:
Talia: Fajnie, ze w takiej przyjaznej atmosferze bedziesz mogla rodzic:tak:
Sunday: Udanej wycieczki :tak:
Justyna: Co u Ciebie?
 
reklama
Witam :-):-)
Właśnie jestem w trakcie gotowania obiadu :tak::tak:
Maja poszła na godz.8 do szkoły więc od rana prasowałam a teraz gotuję :tak::tak:
Całe szczęście ze to mój ostatni dzień do pracy bo jakoś mi się dłuży i dłuży :sorry2::sorry2:
Madzienka no mi też nie na rękę to nocowanie ;-):tak::-D:-p
Sunday udanej wycieczki :tak::tak: a czemu Maksio płakał - miał borowanie? :confused::confused:
Motylla zdrówka dla chłopaków i całe szczęście że płucka Radzia w normie :tak::tak:
Miłego dnia :-)
 
Do góry