reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie
My chodziliśmy do 2 w nocy nie wiem chyba małego coś brzuszek bolał. Teraz nadrabia i śpi.

Madzienka tak na Jaczewskiego,ale ja nie byłam na położnictwie tylko u swojego lekarza na ginekologii. Piotrek też praktycznie na bloku był i widział małego jak go wywozili z sali.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie gdzie nasze słoneczko i co tutaj tak pusto....

Maltanka nadcięli Ci szwy....kiedy idziesz na zdejmowanie...??

Mandziulka jak nastrój przed jutrzejszym dniem????Gotowi do przygody ze żłobkiem??

miłego dnia wszystkim...
 
cześć
Czas ciągle goni rano sniadano z moimi kolezankami potem obiadek teraz małe zakupy i zaraz pędzę po Gabi a potem zwiedzam druga porodówke, prawdopodobnie w tym szpit bede rodzic no i chciałabym pozyskać położna bo mi już przysługują jej usługi;-)
W czwartek umówiłam sobie wizyte w sprawie tych ruchów, mam niepokój o to wszystko wiec idę.
W nocy dziś mało co spałam jestem zakatarzona i katar i mysli spać nie dają:no::no::no:

Justyna super że urodziny takie udane i Michałek nie moze przestac cieszyć się prezentami:-D dzięki za gratki!! A Ty?

Maltanka jak sie w ogóle czujesz teraz masz siły? Jak Twój Maluszek, karmisz piersią? Hubert chodzi do przedszkola?

Madzienka słoneczko będzie:-):-)

Elza karmienie na życzenie, dajesz radę zorganizować sobie dzień??

Anaconda
no widzę że aby piknik się udał to i mżawka nie straszna:happy2:
 
Maltanka ja też miałam taki szew...tylko mi przed wyjściem do domu przecieli go w kilku miejscach, dzięki temu nie ciągnął mnie i wcale go nie czułam...
powodzenia jutro, choć to ściąganie jak dla mnie było wcale niewyczuwalne:tak:

Talia zwiedzaj i decyduj...fainie że możecie poznać różne porodówki....
a Ty znasz niebiecki, jak z nimi porozumiewasz się???

my właśnie wróciłyśmy...i zaraz ruszamy na basen...
wyjazd z Czechowa w stronę warszawskich stoi....:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Witam :-):-)
My już od dawna w domu i niedługo na basen się wybieramy :tak::tak: spać mi się chce ale to normalka przy moich porannych pobudkach :sorry2::sorry2:
Justyna no właśnie jak wizyta u alergolog, na co Michaś uczulony? :confused::confused:
okien nie umyłam bo miałam mega lenia w tyłku ;-);-)
Madzienka my już w niedzielę zauważyliśmy że wyjazd z Czechowa w stronę Warszawy zablokowany i dziwiliśmy się czemu :baffled::baffled: Julcia ponosi jeszcze troszkę okularki i wzrok się polepszy :tak::tak: najważniejsze że chce nosić :tak::tak:
Maltanka super że już w domku :tak::tak: jak się odnajdujesz w roli podwójnej mamuśki? :confused::confused: no właśnie a jak Hubert, chodzi do przedszkola? :confused::confused:
Talia oby lekarz rozwiał Twoje obawy odnośnie ruchów maleństwa :tak::tak: super masz z tą możliwością zwiedzania porodówek :tak::tak:
Zmykam od kompa bo to już prawie 16.30 :szok::szok:
 
hej
Maltanka-gratki. Ja mialam nacięty szew z jednej i z drugiej strony-przy węzełkach, zeby nie ciągnął. Ty miałaś planowaną cc?
Justyna- jak tam po wizycie?
Anaconda-gdzie na basen chodzicie?
my po laryngologu z Jasiem i na ten katar ma zyrtec i bactroban,..no nie wiem, moze co pomoze. ae w sumie teraz wszyscy jestesm zakatarzeni. Dla Hani dostalam wezwanie na szczepienie- tylko kiedy pojs jak ona wiecznie zasmarkana.

a i jeszcze prośba- napialiśmy projrkty wybudowania placu zabaw przy przedszolu Hani, bo jest 1 huśtawka. Jak ktoś może to proszę o głos:))


Serdecznie proszę o udział w głosowaniu na projekty M-230 i M-231 w ramach budżetu obywatelskiego miasta Lublin na rok 2015. Projekt M-230 dotyczy placu zabaw przy przedszkolu nr 64 (do którego chodzi Hania).. Opis projektu można znaleźć na stronie https://obywatelski.lublin.eu/256-m-230-budowa-placu-zabaw-przy-przedszkolu-nr-64-skrzacik Projekt M-231 dotyczy zakupu i zainstalowania kamery w pobliżu przedszkola https://obywatelski.lublin.eu/257-m-231-wideomonitoring-otoczenia-przedszkola-64
Aby oddać głos trzeba zalogować się na stronie Głosowanie podając swoje dane. Następnie spośród małych projektów należy wybrać projekty nr M-230 i M-231. Później można wybrać duży projekt. Na koniec trzeba oddać swój głos i wylogować się.
Głosy można oddawać także osobiście w wyznaczonych punktach. https://obywatelski.lublin.eu/287-punkty-do-glosowania

Głosowanie trwa do 7 października 2014r. Uprawnieni do głosowania są wszyscy mieszkańcy Lublina, którzy ukończyli 16 lat.
Prosimy o rozpropagowanie inicjatywy wśród rodziny i znajomych i z góry dziękujemy za każdy oddany głos:)

no nic lece dzieci kąpać i się wygrzewac
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)

Maltanka fajnie ze już w domku jesteście oby małego już więcej brzuszek nie bolał:sorry2:
Ładne imię dla niego wybraliście:tak:
Madzienka źle mnie zrozumiałam i nie potrzebnie się denerwujesz:dry: zapewne źle sprecyzowałam swoją wypowiedź ale tak to jest ze słowem pisanym że w różny sposób możemy go odebrać:confused:
Jak sama też stwierdziłaś wszy kojarzyły Ci się z brudem tylko Cię fryzjerka uświadomiła że jest inaczej to powiedzmy że ja jestem na tym etapie przed uświadomieniem;-) ale do sedna jeśli chodzi o przedszkole prywatne to na prawdę wcale nie chodziło mi o to że Was dezynfekują raczej o to że jest tam jakiś "prestiż" mniejsze grupy dzieci no i jeśli kogoś stać na takie przedszkole to też dba o higienę swoją jak również i o dziecka a uwierz mi na słowo w państwowych jest różnie :no:
Amanda akurat miała tą "przyjemność" chodzić do przedszkola z dziewczyną której rodzice z higieną byli na bakier...nie dość ze sami mieli gdzieś mycie się to jeszcze to biedne dziecko tez było zaniedbane (Justyna wiesz o kogo chodzi):baffled:
Na szczęście epidemii wszy nie było ale załóżmy że by się zdarzyła to była by to walka z wiatrakami :baffled:
Teraz lepiej to napisałam czy nadal odbierzesz to jako atak?
Anaconda pamiętasz jak rozmawialiśmy o nauce w pierwszej klasie...jak lecą z tematami :dry:
U Amandy już czytają na oceny:sorry2:
 
Justyna tak się najadłam że w poniedziałek bez śniadania do pracy pojechałam;-):-):-D
Martynka od wczoraj jak tylko wraca z przedszkola to mówi że chce do Michałka tak jej się spodobało:tak:
Jak tam po wizycie u alergologa co wam wyszło?:confused:
Kainkas oby leki szybko Jasiowi pomogły:tak:
 
reklama
Talia fajnie że możecie sobie zwiedzać i wybierać porodówkę. Mały jest na "cycu" jak na razie a Hubert tak chodzi do przedszkola

Anaconda powoli się wdrażamy, Hubert chodzi do przedszkola to w dzień tylko jeden jest do ogarniecia,nie ukrywam teraz P więcej robi w domu niż ja

Kainkas w sumie można powiedzieć że miałam planowaną
 
Do góry