reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie...ale pusto:szok::szok::szok::szok::szok:

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia...rocznica udana:-p:-p

Misia co do lusterka to w BF są na pewno, my kupilismy na allegro....:tak:

Sylwialublin jednak nie spotkamy się...my mamy w Lublinie....

Moja lala niedawno wstała więc szykujemy się na spacerek z Maltanka i Hubciem....

Miłego dzionka
 
reklama
Madzieńka - byście całe życie byli tak szczęśliwi jak na początku i mogli liczyć na siebie w każdej sytuacji. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

Sylwialublin - fantastyczne fotki!

Marta - gdzieś są nasze fotki ze spotkania???

Fogia, Karlita - nie macie litości! Jak nie fasolka to czereśnie a tu ani tego ani tego:(

U nas odrobinę lepiej, choć noc znów do tyłu. Co godzinę dawałam Kajowi po łyżeczce wody, jak poszedł do łazienki to usnął na podłodze bo nie miał siły wrócić, dobrze, że nie spałam bo akurat karmiłam, słyszałam jak idzie do łazienki... Sasha koło drugiej obudził się rozpalony na picie i usnął dopiero po czopku. Dziś się nie wyśpię bo mamy wizytę w nowej szkole Kaja i ubezpieczenie samochodu muszę zapłacić bo jutro mi się kończy a ponieważ Hubert jest dopisany tylko do mojego ubezpieczenia nie może załatwić tego za mnie. Dobrze, że obiad wczoraj ugotował.
 
Dawno się nie widzieliśmy z nimi wiec stare informacje mam :) to fajnie wiedzieć że nie pojedzie :) nio to kup czasu jeszcze... Ale zleci wam szybciutko :)
Dziewczyny a wy macie jakieś galerie swoich pociech ??
 
super wyglądacie:tak::tak::tak::tak::tak:

nie wiecie, gdzie w Lublinie można kupić lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie??


my kupiliśmy na allegro bo mąż szukał w cmt ale nie mieli .... SUPER SIĘ SPRAWDZA zaraz wyślę Ci namiary na pw :)

Obżeram się czereśniami, nie mogłam im się oprzeć mimo, że cena szokująca - prawie 11zł za kilogram. :szok:
też kupiłam czereśnie ale już mi odeszła ochota ;) teraz gotuję krupnik mam mega ochotę na niego ;)

maltanka samych radości i dużo dużo miłości :) a jak najmniej trosk :) wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

anaklim mam nadzieję ze niedługo wypoczniecie wszyscy!!

co u nas ??
ja czuję się dobrze o dziwo mnie nie mdli ;)

dzisiaj z Gabi byłam u ortopedy i Pan doktor powiedział że Gabi jest duuuuża ;) i ma duze udka ;) pfff

niestety stópki jej się wykrzywiają na boki przy chodzeniu i .... musieliśmy kupić buty ortopedyczne ... za śliczne to to nie jest .... ale cóż ... jak trzeba to trzeba i 100zł w plecy ;)

do tego dostaliśmy zalecenie basenu!! więc dzisiaj dzwonie i dzwonie na Głęboką i się dodzwonić nie mogę.... pewnie pływają w taki upał ;) heheh jestem ciekawa czy w wakacje są zajęcia ... i kostium ciążowy będę sobie musiała kupić ...


chyba będę musiała tez zapisywać posiłki Gabi ... może za dużo jej daję ?? nie wiem ... muszę pozapisywać wszystko dokładnie i koniec z ciasteczkami ;)

ps czy coś zamawiacie swoim mężom na dzień taty ??
 
witajcie

ja tylko na chwilkę i przeleciałam po postach aby:sorry:

byliśmy z Madzią i Julą na spacerku i jak zwykle było super:tak: teraz mały śpi a ja w necie jak nie ogłoszenia o pracę to mieszkanie i już mnie głowa od tego boli.:confused2:

sundey dzięki kochana;-)

z tego co pamiętam

anaklim zdrówka tam dla was przesyłam dużżżooooo
sylwia bardzo ładne fotki:tak: a synek jaki przystojniak, do mamusi podobny:tak:...hehe my też byliśmy na wystawie sierści
karlitko kochana dobrze że nudności nie ma, a Gabi.... no weź proszę, zobaczysz jak zacznie chodzić to zgubi, ja też się martwiłam że H jest za gruby dopóki nie zaczął chodzić:sorry:

tyle pamiętam:sorry: i zmykam
 
Ostatnia edycja:
Hej heJ :)

Melduję że żyję, piszecie tyle,że nie nadążę, nawet nie będę oszukiwać że czytałam bo nie czytałam. Widziałam przedwczorajszy bodajże wpis Marty - MARTA!- koło Lotosu i pogotowia? Przecież ja tamtędzy minimum 2 razy dziennie przechodzę :DDD No i nie wiedziałam, że Chełm to miasto sexu i biznesu ;) Ja koło budowlanki mieszkam, czyli rzut beretem od Ciebie, na pewno znamy się z widzenia.

Doła mam, nie wiem co mam ze sobą zrobić, szukam jakiejś podyplomówki, chcę coś ze sobą zrobić ale gdzie nie spojrzę d...a
z tyłu :/
Pozdrawiam Was wszystkie, może wieczorem nadrobię
AHOJ
 
reklama
karlitko kochana dobrze że nudności nie ma, a Gabi.... no weź proszę, zobaczysz jak zacznie chodzić to zgubi, ja też się martwiłam że H jest za gruby dopóki nie zaczął chodzić:sorry:

to samo powiedziałam ortopedzie to powiedział że nie zawsze ;) no cóż - basen się przyda - było mi ciężko się zmobilizować to teraz już nie mam wyjścia ;)

no nareszcie Gabi padła matko ale mi dała popalić ....

ale mam pyszny kruuupnik :p
 
Do góry