reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
ja zaszłam miesiąc po odstawieniu, brałam Novynette. równie dobrze Twój organizm może się oczyszcza. ja wiem, że czekanie jest trudne, ale musisz poczekać. testy robione w złym momencie tylko pogarszają sprawę (ja chodziłam wściekła jak osa, bez kija nie podchodź). jeśli bardzo chcesz zrobić test, wybierz ten o największej czułości, możesz pójść na beta HCG. ja bym poczekała troszkę. wiesz, mi dopiero chyba z 7 test pokazał 2 kreski, a byłam w 5 tygodniu ciąży.
 
nie robię , boje się ujrzeć 1 kreski. Poczekam do środy to będzie tydzień jak mi się miesiączka spóźnia. Dziś rano mi było niedobrze, ciągło mnie do wymiotów ale nie zwymiotowałam, ciągle mi się odbija jakbym wypiła hektolitry coli ;/ i ciągnie mnie brzuch na dole, jak na okres. A Ty Marto jakie miałaś pierwsze objawy ?
 
Katarzyno najlepiej idź zrób test z krwi betaHCG i będziesz miała 100% pewność czy jesteż czy nie w ciąży. Bardzo wiele objawów ciązowych może występować kiedy niekoniecznie jesteś w ciąży. Nie dobieraj sobie do głowy. Mi dopiero teraz zaczynają stopy puchnąć bo woda zatrzymuje mi się w organiźmie. Ja na początku czułam się jak przed okresem. Po objawach nikt nie napisze Ci że jesteś w ciąży.
 
nie robię , boje się ujrzeć 1 kreski. Poczekam do środy to będzie tydzień jak mi się miesiączka spóźnia. Dziś rano mi było niedobrze, ciągło mnie do wymiotów ale nie zwymiotowałam, ciągle mi się odbija jakbym wypiła hektolitry coli ;/ i ciągnie mnie brzuch na dole, jak na okres. A Ty Marto jakie miałaś pierwsze objawy ?

ja ciągle spałam, miałam w brzuchu uczucie balonika, piersi mnie strasznie bolaly no i nie bardzo mogłam jeść, bo mi zaraz rosło... bolało mnie też w dole brzucha, bardziej z lewej strony.
 
Ja w ciąże zaszłam w pierwszym miesiącu od odstawienia tabletek, i mogę powiedzieć że od razu miałam mdłości, bolał mi żołądek i piersi. Miesiączka się spóźniała ale testy wychodziły że ciąży nie ma, stwierdziłam więc ze znów rozregulował okres,więc dolegliwości zwaliłam na grypę , umówiłam się do ginekologa, ale coś mnie nie dawało mi spokoju więc zrobiłam test z krwi, i wyszło że to 6 tydzień ciąży, wszystko potwierdził ginekolog.
Moja grypa dojrzewa już we mnie 14 tydzień:)
A dodam jeszcze że brzuch bolał mnie cały czas jak na okres:)
Katarzynko najlepiej zrób test z krwi da Ci 100% pewności :)
 
Ostatnia edycja:
Dostałam miesiączke w czwartek, która trwała dwa dni. Czwartek i piątek obficie, normalnie. a od soboty brązowe plamienia. Głowie się czy to od odstawienia tabl. taka jakaś reakcja ? apetyt mam naprawdę za dwóch . Tłumaczę go sobie po prostu świętami:) Piersi mam wrażliwe i duże. Czy jeżeli zrobię w środę zwykły test to nie będzie za wcześnie?
 
Dostałam miesiączke w czwartek, która trwała dwa dni. Czwartek i piątek obficie, normalnie. a od soboty brązowe plamienia. Głowie się czy to od odstawienia tabl. taka jakaś reakcja ? apetyt mam naprawdę za dwóch . Tłumaczę go sobie po prostu świętami:) Piersi mam wrażliwe i duże. Czy jeżeli zrobię w środę zwykły test to nie będzie za wcześnie?


Witaj,

test możesz zrobic, bo skoro już było jakieś krwawienie to test na pewno wykaże. Rozumiem, że byś bardzo chciała, ja miałam to samo. Ale staraliśmy sie prawie 3 lata, czego Tobie oczywiście nie życzę i nawet jak test mi pokazał dwie kreski (a robiłam go w dniu spodziewanej miesiaczki), to nie wierzyłam, bo nie chciałam się znów rozczarowac. Moje objawy były następujące: mocno wyczulona byłam na zapachy, akurat na wakacjach byliśmy i czułam po prostu wszystko, apetyt naprawdę większy niż zwykle przed miesiączą i na tych wakacjach przybrałam 1,5 kilo w jeden tydzień (wcześniej raczej ciężko było mi przytyc) czułam kłucie w szyjce macicy, oprócz normalnego bólu jak przed miesiączką, powiększone piersi, ale naprawdę była róźnica niż zwykle, widział to nawet mój mąż, co chwilę biegałam siusiu, dziwne było że w nocy. No i na zdjęciach potem widziałam zmiany w wyglądzie, tzn na twarzy bardzo się zmieniłam, niby przytyłam niby nie, ale byłam jakaś inna i każdy kto mnie znał pytał czy przypadkiem nie jestem w ciąży. Ale pamiętaj, że ile kobiet tyle różnych objawów ciąży. Nie sugeruj się za bardzo. Życzę Ci szybkiego zafasolkowania, bez stresów, badan itd. Powodzenia :)
 
reklama
ja przytyłam 6kg i mam drugi podbródek, mój facet mi docina z tego powodu. SŁUCHAJCIE! Coś mi się dzieje z sutkami, pokazałam siostrze która jest w ciąży i mówi że na początku miała takie same. Sutki mi sinieją i w środku te dziurki są białe.... a na brodawce mam takie krosty wyczytałam, że to gruczoły mlekowe.. siostra jak zobaczyła wysłała mnie po test i jedna kreska. zrobiłam go popołudniu, nie mam pojęcia czy to za wcześnie test zrobiony czy po prostu trzeba rano... :((
 
Do góry