reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to napewno chłopiec?

Dołączył(a)
20 Kwiecień 2023
Postów
4
Cześć dziewczyny, powiedzcie czy jest tutaj cień szansy na dziewczynkę? W 12+1 z wyrostka była dziewczynka, w 16 tyg też raczej dziewczynka, a na ostatniej wizycie w 20+1 tyg dostałam takie zdjęcia 🙄 czy to może być rączka między nogami lub pępowina? Na tym zdjęciu nie do końca chyba jak chłopiec 😏
 
reklama
Tutaj zdjęcie 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-04-20-21-45-25-589_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-04-20-21-45-25-589_com.miui.gallery.jpg
    251,1 KB · Wyświetleń: 407
Dlatego nie ma co się sugerować tym, co jest w 12tc, bo wtedy to loteria. Mój lekarz w 1 ciąży powiedział wprost, że to zgadywanka z 50% szansą na trafienie.
 
reklama
Wygląda na chłopca. U nas też na prenatalnych wyglądał maluch na dziewczynkę, a 3 tygodnie później już na 80% chłopak, ostatnio potwierdzone na 100% i zdjęcie podobne 😜 Wiem, że jak się przyzwyczailiście do dziewczynki to trzeba trochę czasu by się przestawić. Mimo, że ja wcześniej wolałam dziewczynkę, to teraz jestem zakochana w tej myśli, że noszę synka pod sercem ❤️
 
Do góry