reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to normalne?

Gniecha

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2012
Postów
123
Partner ma do mnie pretensje, że zaglądam czasem jemu w monitor, co robi w internecie. Wszystko dlatego, że widzę czasem, że loguje się na portalach randkowych. Jak zwróciłam mu na to uwagę powiedział, że to normalne bo jest facetem i jest ciekawski. Powiedziałam mu, że nie chciałabym, by ta ciekawość doprowadziła do "a ciekawe.. spróbuję" i zniszczyła to, co tak ciężko wspólnie zbudowaliśmy. Jak tylko zwracam mu na takie rzeczy uwagę to jest na mnie zły, że go szpieguję.. że podglądam co robi, co pisze. Widziałam nawet jak szuka ogłoszeń towarzyskich w miejscu, w którym aktualnie mieszkamy "tak z ciekawości".. to rzeczywiście normalne?
 
reklama
nie to nie jest normalne. napewno zapaliłaby mi się lampka ostrzegawcza, że coś jest nie tak. raczej powinien sobie zacząć czytać stronki o tacierzyństwie a nie randkowe.
 
Jak dla mnie nie jest to normalne. Porozmawiaj z nim na powaznie spytaj czemu sie tak zachowuje. A przed ciaza tez tak bylo? ? Nie mowie ze to wina ciazy ale czasem faceta odbija. Najlepiej jest porozmawiac na spokojnie powiedziec mu swoje obawy I zachcic do podzielenia sie jego.
 
Moim zdanie to nie jest normalne,sprobuj z nim porozmawiac na spokojnie o swoich obawach i zobaczysz co Ci powie,pozdrawiam
 
Ja również nie była bym zadowolona widząc żę maż ogląda takie strony z ciekawości hmm a cóż tam takiego ciekawego jest do oglądania chyba nic trzeba nawiązać kontakty by było ciekawie a tym bardziej kiedy zwraca ci uwage że patrzysz więc ma cos do ukrycia że go to denerwuje bądż czujna ale mam takie zdanie jesli sam sie nie upilnuje ty tego nie zrobisz nie upilnujesz go .
 
to nie jest normalne,spędziłam jakiś czas na takich portalach i niestety zawsze to kończy się spotkaniem w realu...bądź uważna
 
ja też uważam że zdecydowanie to nie jest normalne, jak by zaglądał na strony dla "dorosłych chłopców" to jeszcze można pokiwać głową albo jak tam kto lubi ale musi być zgoda obojga, ale to mi wygląda jakby szukał skoku w bok :no: i co będzie dalej? z ciekawości pójdzie na randkę? a ty też masz z ciekawości zaglądać na takie strony? To nie jest normalne niech przegląda strony z "jak zmontować łóżeczko" :wściekła/y:
 
niestety,ale zgadzam sie z poprzedniczkami
gdy zwiazek jest udany i daje zadowolenie,to zadna ze stron nie jest nawet zainteresowana wejsciem na tego typu portale
trudno cos doradzic,skoro juz mezowi mowisz wprost,ze ci sie to nie podoba a on dalej swoje..
 
reklama
no tak, może to i nie jest normalne, ale z facetami nigdy nic nie wiadomo :) poza tym warto się zastanowić czy zaglądając mu przez ramię nie powodujesz że zaczyna się odnosić do ciebie coraz bardziej niechętnie ... faceci nie lubią ingerowania w ich sprawy, kontrolowania, zaglądania przez ramię itp. tacy już są! sama kontrola nic ci nie da, w życiu jest tak że jak będzie chciał coś zrobić to i tak to zrobi bez względu na to jak go będziesz kontrolować ... sama rozmowa (jeśli wygląda typowo) powoduje że facet czuje się atakowany i w obronie sam zaczyna atakować ... facet lubi czuć że masz do niego zaufanie! lepiej powiedz mu "trochę się martwię, ale ufam ci, wiem że mnie nie zawiedziesz" ...facetom trzeba ciągle podkreślać jak ich podziwiamy, niestety kobiety z natury próbują zmieniać swoich facetów, uważają że swoimi radami i rozmowami im pomagają, a faceci tego nie znoszą, mogą się zmienić dla ukochanej kobiety, ale nie wtedy kiedy im ciągle gada co źle robią!!! nie dziwi mnie że wszystkie kobiety mówią ci o swoich obawach, bo myślą tak jak każda kobieta, oceniają mężczyzn tak jak kobiety, ale facet to nie kobieta, nie myśli nie robi tak jak kobieta ... lepiej porozmawiaj z kolegami do których masz zaufanie, czy uważają że to faktycznie jest wśród facetów takie normalne (lepiej zbierz kilka opinii bo jedna to za mało aby wyrobić sobie zdanie) itd. każda rozmowa z facetem na temat twoich obaw podkreśli w nim tylko przekonanie że mu nie ufasz i będzie niezadowolony, zawsze możesz powiedzieć "słuchaj, nie podoba mi się to co robisz, ale wierzę że skoro mówisz że nie ma w tym nic złego, to tak jest, ufam ci" - takie sformułowanie prędzej przekona go do dotrzymania słowa niż rozmowa ... u faceta rozmowa to sygnał że jest jakiś problem i ty chcesz aby podsunął ci rozwiązanie, żeby to szybko zakończyć wymyśli naprędce zapewne najgorsze rozwiązanie co tylko jeszcze bardziej cię zdenerwuje, albo po prostu zbyje cię, że nie masz powodu do zmartwień i dramatyzujesz! jeśli chcesz, możesz sama zacząć bywać na takich portalach, nie kryć się z tym, a gdyby zapytał to mu powiedz, że skoro uważa to za takie normalne to też chciałaś spróbować (w dowcipny sposób z uśmiechem świadczącym o tym że traktujesz to jako zabawę a nie zrobienie mu na złość) .... i pamiętaj o jednej zasadzie ... zwykle jest tak, że im ktoś się więcej tłumaczy, tym bardziej prawdopodobne że jest winny! im mniej się tłumaczy lub prawie wcale tym bardziej prawdopodobne że mówi prawdę :) rozmowa z facetami to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, ale można ich tego nauczyć :)
 
Do góry