reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to objawy wczesnej ciąży?

Dołączył(a)
11 Styczeń 2023
Postów
5
Z chłopakiem uprawialiśmy petting i trochę preejakulatu dostało się na wibrator, wytarłam to tylko chusteczką suchą i tyle, nie mieliśmy zabezpieczenia.
A dziwne objawy które mam (przed okresem nigdy takich nie miałam)

Zaczerwienie wokół sutków
Bolące i wrażliwe piersi
Rozmiar piersi troszkę się zwiększył
Senność i zmęczenie
Ból mięśni i głowy
Omdlenia po wstaniu
Ciągle wzdęty brzuch
Czasem rozrywający ból w brzuchu a niekiedy dziwne uczucie, nie zbyt przyjemne
Białe upławy
Zaparcia
Delikatny dyskomfort w pochwie
Brak sił
 
reklama
Część z twoich objawów pasuje także do nowotworu mózgu (omdlenia, ból głowy), część do nowotworu jelit (wzdjecia, zaparcia, ból brzucha), a część do przepracowania ( senność, zmęczenie, brak sił).


Jesteś przed okresem, czyli do zapłodnienia doszłoby niecałe 14 dni temu i obawiam się, ze tak szybko nie przychodzą objawy ciąży.

p.s. ale te omdlenia po wstaniu to bym na serio skonsultowała, bo brzmi nie za dobrze.
 
Pytasz nas, opisując objawy czy jestes w ciąży. Trzeba zrobić test, kiedy powinnas miec @ ? Objawy twoje mogą mowic wszystko i nic
No niby powinien być za dwa dni, patrząc na kalendarz. Mam ogólnie bardzo obfite i długo trwające miesiączki a ostatnio miałam bardzo krótko około 2 dni, i plamienie było małe i też nie czerwone a brązowe co mnie zdziwiło
 
No niby powinien być za dwa dni, patrząc na kalendarz. Mam ogólnie bardzo obfite i długo trwające miesiączki a ostatnio miałam bardzo krótko około 2 dni, i plamienie było małe i też nie czerwone a brązowe co mnie zdziwiło
Ale wiesz, że możesz zrobić po prostu test o czułości 10 za 10zł i będziesz miała odpowiedź ? Ewentualnie podejść na betę do lab, wtedy 100% pewność co do wyniku.
 
reklama
Do góry