reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to objawy wczesnej ciąży?

reklama
No niby powinien być za dwa dni, patrząc na kalendarz. Mam ogólnie bardzo obfite i długo trwające miesiączki a ostatnio miałam bardzo krótko około 2 dni, i plamienie było małe i też nie czerwone a brązowe co mnie zdziwiło

Czasem miesiaczka wyglada inaczej i to nic zlego. Kobiecy organizm to nie zegarek ani maszynka. Ponoc okres zmienia sie raz na kilka lat. Kiedys nie mialas objawow pms, a teraz mozesz miec. Roznie bywa.
 
Poczekam na ten okres te dwa dni chyba
Słuszna decyzja.
A nawet jeśli sie nie pojawi to na luzie- okres ma prawo się spóźnić. Ale by rozwiać twoje obawy gdyby nie przyszedł to zrób sobie test.
Z porannego moczu. Wynik odczytuje się średnio po 3-5minutach- nigdy po godzinie i dłuższym odstępie.
Ale ... to moje zdanie- ja wykluczam u ciebie ciążę.
 
Do góry