reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilator IPL

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
11 168
Polecacie? Odradzacie?

Pomału przymierzam się do zakupu i chciałabym poznać Wasze opinie?
Na co zwrócić uwagę?
Jaka będzie różnica pomiędzy takim za 300zł a takim za 3000zł (bo chyba mniej więcej jest taka rozpiętość cen).
W razie możliwości - polecicie jakieś konkretne modele?
 
reklama
Ja mam Philipsa lumea, kupiony parę lat temu za 2000 zł, więc pewnie teraz są nowsze modele, może z jakimiś bajerami lub o lepszej mocy. Mój to taki średniak, bo robiłam przez parę miesięcy skrupulatnie co 2 tyg kurację laserem i efekt byl mocno średni. Warto wspomnieć że do tego typu urządzeń najlepiej mieć jasną skórę, i ciemne włosy. No i minusem jest to że przed trzeba się dokładnie wydepilować, inaczej włoski się palą, więc lekko szczypie i śmierdzi. No i ja się bałam o oczy 🙄 dostałam w zestawie pierdyliard różnych nakładek na różne części ciała, ale uzywalam tylko do nóg. Chyba sprzedam te cholerstwo 🤔 już parę lat leży nieużywane, ciekawe czy jeszcze się nadaje...
 
Polecam. Posiadam Braun i jestem bardzo zadowolona. Używam od niedawna i widzę różnicę. Włoski odrastają zdecydowanie wolniej a w niektórych miejscach ich brak. Depilacja nie jest bolesna, czuje jedynie ciepło a samo urządzenie jest niewielkie, zgrabne i bardzo poręczne. Dzięki końcówkom o różnej szerokości bez problemu dopasowuje je do depilacji pach czy bikini.
 
Braun Silk-expert Pro 5 IPL 5237

Zabiegi robię sobie co 1 tydz (parę razy co 2 tyg bo jakoś zabrakło chęci 😝) i wtedy odrost mam jak po 3 dniach kiedyś bez
O, ciekawe. Może ja robiłam za rzadko? Ja robiłam co 3 lub 2 tyg, ponieważ w instrukcji jest ze co 3 tyg, Ale sugerując się opiniami innych dziewczyn zaczelam stosować co 2 tyg.
 
U mnie zaleca się przez pierwsze 4 do 12 tyg serie co tydzień a później już w razie potrzeby. Jestem po jakiś 5 seriach i widzę dużą różnicę (a włosy normalnie rosły mi z prędkością światła 🤦) Kupiłam z polecenia koleżanek i siostry. Wszystkie zadowolone a poczta pantoflową to w sumie najlepsze polecenie 😉
 
U mnie zaleca się przez pierwsze 4 do 12 tyg serie co tydzień a później już w razie potrzeby. Jestem po jakiś 5 seriach i widzę dużą różnicę (a włosy normalnie rosły mi z prędkością światła 🤦) Kupiłam z polecenia koleżanek i siostry. Wszystkie zadowolone a poczta pantoflową to w sumie najlepsze polecenie 😉
Kiedy ja kupowałam depilator na rynku był tylko Braun i philips, i ten drugi wygrywał, więc wybór padł na niego...
A może mam zbyt jasne włosy 🤔 tzn jestem glondynką, e na nogach mam dosc ciemne i GRUBE chaszcze
 
reklama
Moja siostra jest jasną blondynką (ja ciemną) Ma też jaśniejsza niż ja karnację i Braun daje radę.
Może różnica zależy właśnie od ilości zabiegów i impulsów imitowanych w czasie "strzału"
 
reklama
Do góry