reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depresja

dziekuje,bo ja to zaraz najczarniejsze mysli :tak:wiecie co,wzielam dzis 8 tabletke ,w dzien bylo nieciekawie,ale teraz jakby lepiej sie czuje :-Dfajnie by bylo jakbym jutro wstala i czula sie tak samo...co do butelki ,to bede odstawiac malymi kroczkami .tak bedzie dla nas najlepiej...
 
reklama
dzis czuje sie duzo lepiej :-) ugotowalam obiad,sprzatam,az T sie dziwi co sie stalo...stwierdzil,ze po mojej minie widac,ze jest lepiej :-D
 
Dziewczyny czy leki na depresje moze przepisać zwykły lekarz rodzinny czy musi to byc psychiatra, bo niestety do specjalisty to kolejki okropne i daleko też dosyć mam. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam.
 
Dziewczyny czy leki na depresje moze przepisać zwykły lekarz rodzinny czy musi to byc psychiatra, bo niestety do specjalisty to kolejki okropne i daleko też dosyć mam. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam.
Depresje stwierdza specjalista,domowy może przepisać jedynie łagodne leki na uspokojenie
 
ja mieszam w uk i tutaj leki antydepresyjne daje lekarz ogolny :) a w Polsce to chyba psychiatra,bo moja mama ma gleboka depresje i poszla do psychiatry,tez sie bala,ze ciezko sie dopchac,bo tak jej mowiono,ale od razu sie dostala :)
 
reklama
czesc
ada04 ja bylam bliska odstawienia malego od piersi,ale poradzilam sie lekarzy,doradcy laktacyjnego itp i jednak nie taki diabel straszny ...wczoraj rozmawialam z health visitor i powiedziala mi,ze jej przyjaciolka miala depresje i brala leki w czasie ciazy i karmienia piersia(antydepresyjne) i wszystko jest ok.ja przestalam brac leki w czasie ciazy,wg lekarza to byl blad...mojej mamy znajoma ma schizofrenie i odstawienie lekow jest zabronione.brala cala ciaze i karmila piersia.corka jest juz duza i zdrowa,malo tego wybitnie uzdolniona ;) ja proponuje wizyte u lekarza (dobrego)ktory Ci byc moze cos przepisze....mysle,ze warto sie dowiedziec,moze nie musisz sie tak meczyc;) jesli masz jakies pytania jest fajne forum gazeta.pl .ja akurat radzilam sie doradcy laktacyjnego.ja szukalam pomocy wszedzie.znalazlam ulotke ze szpitala ,gdzie byli specjalici od depresji poporodowej i duzo mi to pomoglo.zycze powodzenia
 
Do góry