reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Mamy Karmiącej

Doxa, jeszcze leci, ale ciekawe jak długo. Ze dwie tarty, przyprawiony obiadek mocniej itp... i pójdzie w górę ;)
 
reklama
Oli jeszcze na nic nie protestował, ale Wet. zabronił kawki, Małgoś mnie straszy abym serów pleśniowych nie jadła ... jeszcze trochę i wrócę do diety pooperacyjnej :(
 
ja pleśniowe staram się jeść zlbo zapieczone na tarcie (te tarty mnie zgubią, znowu była wczoraj, mój Tata się załapał) albo w sosie. Ale u kogos czasem sobiepozwalam na odrobinę.
 
A ja jem te sery, może nie często, ale zdarza mi się i jak na razie nic nie było!

A czemu tatry Cię zgubią ... to chyba nie jest bardziej kaloryczne danie niż przeciętny obiad?
 
NIe jestem taka pewna, mąka... ja zamiast śmietany najczęściej daję jogurt. Ale może, musze gdzieś poszukać, albo spytam taką koleżankę, która od jakis 8 lat się odchudza ;) Ona na pewno wie.
 
Magdusiek, a ile tam jest mąki ... toż to cieniutkie ciasto wychodzi ... więcej w chlebie czy makaronie zjadasz mąki niż w tarcie, no i jeszcze jogurcik ... no i chyba całej nie zjadasz :laugh: ;)

Zależy jeszcze co do środka ładujesz ;)
 
reklama
Masz rację, do środka to ładuję głównie warzywa, bo ja nie przepadam za mięsem. Teraz robiłam z białą mozarelą i tgrochę pleśniowego było, ale i tak głownie pomidory i papryka i inne takie.
Jakbym zjadła całą to chyba bym pękła i pół mnie by gdzieś w Twoich okolicach wylądowało, taki byłby huk. Jej się chyba nie da zjeśc całej ;)
 
Do góry