reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

MUSIA- my ze Szczesliwa sie nie klucilysmy;-)jedna z dziewczyn miala przerost formy nad treścia i grupa zostala zamknieta....

co do mojej wagi t tak jak pisalam stoi od kilku dni-b przed @ sie zatrzymuje woda i w trakcie tez ,ale licze ze za 2 dni wroce do ostatniej wagi jaka mialam :tak:

ciesze sie ze rybka smakuje :)


WIKULA- jak tam chlebek ??:rofl2:
 
reklama
mama mowie ze z agnieszka sie poklucilyscie ... a co do wagi to pewnie spadnie ci po @. Mi leciec zaczela ta waga po @ i zatrzymala sie na 60.4 :)
 
MUSIA- no tak,z Agnieszka...;/

a Ty nie szalej kobieto-dopiera zaczelas dietke a juz masz prawie 5 kg mniej :0 :)
zazdroszcze!!!ja jestem od 10sierpnia i zobacz jak niewiele mi zeszlo w porownaniu z Toba :)
 
Dziewczyny chlebek rewelacja!!! Ja robiłąm go z serka homo bo nie miałam serka granulowanego i wyszedł ekstra, aaa i przyprawiałam tylko pieprzem i solą:))
lecę Czas honoru oglądać i zjeść drugą kromeczkę:))
 
witam sie z rana;) mi waga stoi już ponad tydz to pewnie przez te akcje w moim organizmie... dziś 3 dzień @ postanowiłam być bardziej rygorystyczna dla siebie i musze się ogarnąć bo na za dużo sobie pozwalałam ostatnio...
 
czesc :)
BAFINKA- mam to samo,za duzo mam ostatnio prince polo-kilka dni bylo raz dziennie(w ciągu tyg chyba ze 3 razy zjadlam ,ale ja tam mam ochote na slodkie przed @ ;//)

dzis mam 4 d.c. waga nadal stoi na 64,7 jak jutro nie zacznie spadac to....tymbardziej ,ze ja juz po @ od wczoraj nie mam i woda powinna schodzic...

ja juz po owsiance i dopijam kawke .


lilith,maćku,wikula,bunia,loree,boozqowa,musia milego dnia i prosze sie meldować :))
 
ja niby dużo nie grzesze słodkim choć kocham slodycze... ale za to owsiankę robiłam z 4 czasem 5 łyżek otrębów i tego rodzaju grzechy były... od dzis pełny rygor.... na śniadanie owsianka i serek grani...
 
Cześć kochane:-) Ja ostatnio trochę zabiegana. Ale co najważniejsze, dziś 4 dzień na P i waga pokazuje mniej o 7,3 kg;-) Ale niedługo będzie @ więc zacznie się wzrost... Z tym, że po @ ładnie od razu spada wiec też motywuje by spadło jak najwięcej;-)
Pogoda cudna, ale chłodno, termometr pokazuje -2 stopnie. Czekamy az się ociepli i ruszamy z Majutą na spacer.

Muszę Was nadrobić bo produkujecie tyle, że masakra;-) Ale to dobrze;-)

Mama- ty się nie martw, że nam szybko leci, ja miałam spory nadbagaż kg więc inaczej te kilogramy spadają. Ile ja bym dała by ważyć 64 kg... Zazdroszczę Ci i to strasznie!!!
 
reklama
Hello!!
Moja waga też dzisiaj stoi.,..ale jutro mam nadzieję zobaczyć niższe cyferki:))
A ja na śniadanko zjadłąm dwie kromeczki tego chlebka co wczoraj piekłam z białym serkiem i wędlinką. Nawet nie wiedziałam, że można się tak najeść dwoma kanapkami, ten chlebek jest mega sycący:)
 
Do góry