reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta Styczniowych Mamuś..czyli gotujemy, kucharzymy i rozpieszczamy nasze brzuszki:)

reklama
Marika : jedno ciasto francuskie na podwójną pierś. Byle nie za grube mięsko bo się nie dopiecze. Tak, podaje tylko z sałatka bo jest bardzo syte. Moja 3 osobowa rodzinka jest najedzona az brzuchy bolą ;-)
 
Elama mnie również zainspirowała lecz ja wprowadziłam delikatne modyfikacje ;)
zamiast sera dałam szpinak a w 2 połowe ciasta zawinęłam łososia :) do tego był sosik koperkowo czosnkowy! I było pysznie :)
 
przepis na 3 bita
(wersja po mojemu z głowy)-polecam bo bardzo pyszne i szybkie!!!!

-herbatniki(ile to zależy od blachy ja zazwyczaj kupuję ok 10paczek-najplepsze krakusa)
-masa karmelowa(ja kupuję puszkę 400g-taką gotową już)
-budyń waniliowy lub śmietankowy(ja robię z 2lub 3 opakowań-dodaję do tego cukier waniliowy)
-margaryna(ja daje Kasia)
-śmietana 30%(ja kupuje z piątnicy )
-gorzka czekolada(może być mleczna )



i układam kolejno warstwy
1.herbatniki
2.masa budyniowa(ugotowany,ostudzony budyń utrzeć z margaryną)
3.herbatniki
4.karmel z puszki
5.herbatniki
6.ubita na sztywno śmietana
7.potarkowana czekolada



Smacznego:)))
 
mmm:) naczytalam sie tych waszych przepisow i zglodnialam:p od paru dni mam wilczy apetyt:) wciagnelabym wszystko co mam pod reka:) a szczegolnie mam ochote na mieso...:D
 
reklama
Do góry