reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

:zawstydzona/y:
Jestem....żyję :sorry:
Nie mam wytłumaczenia dla siebie :confused2:

Naju czy dobrze doczytałam,że Maciek ma ospę?

Jest tyle stron do nadrobienia,że na bank nie dam rady :no:
Ale teraz wybaczcie bo chyba muszę kogoś po kątach porozstawiać :cool:
 
reklama
anineczka, jeśli już rozstawiłaś młode pokolenie po kątach to sama też karnie odstój chwilę za tę nieobecność:-D wracaj tu do nas i pisz co u ciebie!!

a młody ma ospę w miniaturze. kilkanaście krost i szaleje po domu:-p

posprzątałam wszystko, aż lśni. cilit kamień i rdza skuteczny jak w reklamie. super. teraz jeszcze tylko odkurzanie i wolne popołudnie:-D
 
Witam :-):-)
Przeziębienie znowu mnie rozkłada, nigdy wcześniej tak często nie chorowałam jak tej zimy, już sama na siebie jestem zła:wściekła/y::wściekła/y:
Maja śpi a ja z kawą do komputera zasiadłam, zima też już mnie przytłacza, na dodatek znowu dzwoniła teściowa z żalami ile to ona roboty ma, dlaczego nie zadzwoni do swojego syna tylko mi nerwy psuje, czy mam jej bezczelnie powiedzieć że mnie to nie obchodzi żeby się ode mnie odczepiła :sorry::sorry: To nie moja wina ze sama chce w domku jednorodzinnym mieszkać i wszystko to ogarnąć zamiast sprzedać to w cholerę i kupić mieszkanie w bloku:crazy::crazy::crazy: ach następny temat rzeka ...
Atfk faktycznie lekarz konował, a złamany grosz jej się nie należy za taką poradę, i znowu wychodzi na jaw jak to u nas w Polsce z lekarzami jest :crazy::crazy:


Joanna, ja tam z tych szczęśliwych co nie oglądają tv, poza programami w rodzaju national geografic, history i tvn style;-) wiadomości traktuję selektywnie, słucham tylko tego, co mi do pracy potrzebne. odcinam się od tego paskudnego świata. mam świadomość, że jest zły, ale nie mam chęci o tym słuchać. co nie znaczy że spycham temat. po prostu nie chcę sobie dokładać. za to problem wychowania bardzo mnie dręczy. bo też nie wiem, co robić. bo co z tego, że ja dobrze wychowam syna, jak trafi na 'kolegów' idiotów. boję się i tyle. bo świat dookoła jest bardzo okrutny, a nas jeszcze jak na złość karmią obrazkami z reklam, gdzie wszyscy są szczęśliwi i bezpieczni. obłęd jakiś. wieczorami często opowiadam Maćkowi jak było w moim dzieciństwie i czasem wydaje mi się, że mówię o innym, nierealnym życiu.

Ja też się staram mało wiadomości oglądać bo zaraz mi się ciśnienie podnosi jak popatrzę co to na świecie się dzieje. Nieraz to się śmieję że mój móżdżek jest za malutki bo nie może tego wszystkiego zrozumieć :confused2::confused2:
A co do wychowania dzieci to mam takie same obawy jak i wy, Maja pójdzie do szkoły i nie wiadomo na jakie towarzystwo trafi, a wiem że w wieku szkolnym łatwo ulega się wpływom innych, zresztą sama po sobie wiem że nie zawsze postępowałam tak jakby mama tego chciała:-:)-:)-(
 
Tak wiem Naju :zawstydzona/y::-D

Widzę,że u Ciebie porządki wiosenne pełną parą :-)
Fajno.Ja też zaraz pójdę polatac na mopie tylko mi się akurat nic nie chce.
I o dziwo bo przecie wiosnę już mamy u nas :sorry:
Piękne przebiśniegi,krokusy i już zalążki listków na drzewach.


anaconda zdróweczka kochana.
Powiedz Maja ma codziennie drzemki??
O losiu ja już od 2 lat nie namówiłam Antkowego na drzemkę,ba! Matt już nie śpi od miesiąca.:no::confused2:

No nic,dopiję kawcie i lecę na mopa. :tak:
 
Helooo witajcie

Atfk co to za lekarz świadectwo za świnke sobie chyba kupił trafiaja sie neistety tacy wrrr

Joanna ja to kiedys w ogóle nie ogladałam wiadomości teraz czasem na tvn faktów ale słucham chyab podobnie jak Naja wyryfkowo a i mam nieraz myśli jak Anaconda ze mój mózg tego nei obejmuje co sie dzieje w okół nas
moje juz chodzą do przedszkola i dziwne rzeczy nieraz opowiadaja wiec boje sie co to bedzie w szkole

Anineczka witaj po przerwie

Beatka ahh ta twoje teściowa to zdeczko natrętna jest i upierdliwa wspólczuje

my po wizycie u lekarza stosunkowo zdrowi ale lepiej jak by poniedziałek posiedziały jeszcze w domku i doszły do siebie
ja tez sie lepeij czuje
mebelki oszlifowane pierwsza warstwa połozona wieczorem 2 bedzie zobaczymy czy będzie trzeba 3 raz ale wygląda już całkeim inaczejjjjjjjjj
pochwalę sie jak bedzie gotowe :pPP
miałam iśc tylko w niedziele na chwilkę do pracy a tu zadzwonili z pytaniem czy chce na weekend na zatowarowanie sklepu iśc ja bardzo chetnei sie zgodziłam bo u nas w sklepie taki bezruch i godziny nam ucinają wiec w ten weekend moze nawet 25 h sobie dobije co mnei bardzo cieszy
no to chyba tyle co u mnei i musze postarac sie odgruzowac duży pokój bo wsio z pokoju dzieci jest u nas mąz się śmieje ze to by było zdjecie roku jaki tu bałagan jest hehehhehe
 
agatulka, niezły pomysł z tym weekendem w pracy, zwłaszcza, jeśli się nie przemęczysz. jeśli oczywiście na tyle dobrze się czujesz. i koniecznie wklej fotki tego co robicie w domu!

anaconda, ale masz z teściową. trochę ja rozumiem, że nie chce iść do bloku, ale jeśli nie radzi sobie to może warto by pomyślała o zmianach. tylko czy ją ktoś przekona.. eh. i nie myślałam, że Maja jeszcze śpi w dzień! rany, może to przestało jeszcze zanim dwa lat skończyło:sorry: dobrze masz.

wiesz, ja też święta w średniej nie byłam. ale mimo wszystko człowiek myślał. wydaje mi się, że dziś za bardzo rodzice myślą za dzieci i nie uczą ich samodzielności i ponoszenia konsekwencji za własne decyzje. za bardzo trzymamy za rączkę, w myśl poradników dla rodziców idealnych. zresztą w przypływie rozpaczy na 'wychowaniu' wrzuciłam taki wątek, liczę, że ktoś się tam wypowie. bo naprawdę nie wiem jak to będzie..:no:

anineczka, kurcze, nie szczuj ta wiosną! na fali depresji końca zimy co roku walczę z tęsknotą za Irlandią. zawsze mam wrażenie, ze lada chwila kupię bilet i tyle mnie w Pl widzieli:sorry:

Maciek gra z babcią w warcaby, dla mnie nie ma miejsca, więc wpadłam na chwilę na forum. nie ma jak uzależnienie;-) ale coś słyszę spory o zasady.. nie wiecie jak dziecko nauczyć przegrywać? idę na interwencję.
 
witam dziękuję za miłe przyjęcie,
coś o mnie
mieszkam na wsi ale spokoju to ja tu nie mam, ponieważ mieszkam nad dość ruchliwą drogą i jak tiry jeżdzą to aż okna się trzęsą
mam dwie córki, Iga lat zaraz 8 chodzi do pierwszej klasy, Justyna lat 5 jest ze mną w domu, ja nie pracuję a mój mąż jest w trakcie zmiany pracy i co chwila jeżdzi na jakieś rozmowy
to narazie tyle
widzę że u was choróbska panują życzę zdrówka
my teraz mamy ferie, tylko pogoda się zepsuła nie dość że błoto to jeszcze zaczęło padać
 
kirja, w jakiej części Pl mieszkasz? u nas właśnie też zaczął deszcz padać. aż dziwne, zapomniałam jak to wygląda:-D życzę szczęścia twojemu mężowi w poszukiwaniach pracy, bo to na tym wątku wielu z nas nieobcy temat niestety. uroki polskiej rzeczywistości:-p mam nadzieję, że zadomowisz się u nas. nieskromnie powiem że to wyjątkowo dobre towarzystwo:tak::-D

my już po kolacji, czas się wyprać, książka i spać. mam nadzieję, że dziś nie zasnę z młodym, bo choć raz chciałam popracować. wpadłam właśnie sprawdzić wiadomości zza wschodniej granicy, ale że dziecię skończyło bajkę oglądać dokończę wieczorem. zmykam.
 
Ostatnia edycja:
mieszkam w pólnocnej części w woj pomorskim
a ty dlaczego tęsknisz za Irlandią, tam wiecznie wiosna albo jesień, oni chyba nie mają lata, a my czasem mamy
ja też zmykam zrobić dziewczynom kolację
 
reklama
Zagladam co u Was:-)

Aniu i Anineczko po zoltej kartce sie nalezy:tak::-D;-)
Kirja witaj!:-)
Naju ja dzis tez mam wene na wiosenne porzadki:tak:
Gosiu mam nadzieje ze tam tez bedziesz miala internet.
Muminka, Joanna, Iwona co u Was?

Trzymajcie mocnooo kciuki...a jak sie uda to napisze o co chodzilo!

Pozdrawiam!:-):-):-)
 
Do góry