reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

U nas ok, jeszcze ferwor przewyjazdowych zakupów. pogoda sliczna, wiec popoludniu wezmiemy dzieci na dzialke. Zdrowa, dalej bez @ :-(
Dzis bedzie facet, ktory zrobi nam prąd w domu, ale narazie to tylko wstepne rozmowy.
Cieszę się już na wyjazd z PL!!!!!!!!!!!!!!!!! Buzka!
 
reklama
ja pizzę wolę samorobną chociaż ostatnio coś zakalec mi wychodził ale mam nowe przepisy i wypróbuję może nawet dziś tak mi smaka narobiliście
 
iwonka, nareszcie się ujawniłaś:tak: pisz co u was.

gosiu, trochę ci zazdroszczę tego wyjazdu, a zarazem podziwiam że decydujecie się na USA. jak dla mnie stanowczo za daleko:-D

kirja, nigdy nawet nie próbowałam robić pizzy w domu. moja mama kiedyś produkowała, ale jak na mój gust ciasto było za grube i potem odpuściła. jak masz fajne przepisy wrzuć na forum:tak:

skończyłam pisać tekst do druku, temat niespodzianka dla naczelnego, nie wiem czy weźmie. ale może.. jeszcze raz muszę sczytać i wysyłam. poza tym wybrałam się na zakupy, po owoce, bo młody wszystko wyjadł. wiosna czai się w powietrzu i powolutku wszystko się topi, a jednak wiatr dziś zimny. nie mniej odrobina słońca dobrze mi zrobiła. Maciek codziennie pyta rano czy juz wiosna przyszła i niezmiennie jest rozczarowany, że świat ciągle biały.. a ja się pocieszam że 'ta zima kiedyś musi minąć..':-D
 
Witajcie!
Moj dzis slodki jak miod:szok::confused2::-D Poobiadkowalismy, pospacerowalismy i teraz tatus Macieja usypia...i pewno sam sie uspi:-D

Gosiu rzucacie sie na gleboka wode i czekaja Was duze zmiany. Powodzenia!
Mozi witaj, dawno Cie nie czytalam;-)
Iwonko po jednej:tak: flaszce, ale wczesniej wypil 2 piwa:cool: U nas w przedszkolu starszaki juz nie lezakuja, wiec sie nie nauczy:no:
Naju ja tez z utesknieniem czekam na wiosne:-)
Muminka a tabletki z imbirem na nudnosci Ci nie pomagaja? Wspolczuje! Mnie wlasciwie nie meczylo przy zadnej ciazy

Pozdrawiam!:happy::-)
 
Witam:-):-):-)
Mi dopiero teraz udało się zasiąść do komputera. Maja dzisiaj w dzień nie spała więc mam cichą nadzieję że o godz.20 padnie:-p:-p, muszę ją odzwyczaić od późnego kładzenia do łóżka bo jak jutro na kontroli będzie wszystko ok to mała we wtorek do przedszkola idzie, a co za tym idzie poranne wstawanie się kłania:tak::tak:
Ja też już z utęsknieniem czekam na wiosnę i za oknem dzisiaj faktycznie ciepło było ale co z tego skoro na ziemi pełno brudnego śniegu zalega:sorry::sorry::crazy::crazy:
Nasza mama też często sama pizze robiła ale my z siostrą się śmiałyśmy że to był tort pizzowy bo ciasto też grube było :-D:-D:-D
 
Ja też nie lubie grubego ciasta w pizzy,jak samemu robic to tylko z gotowego ciasta francuskiego.Ley ono w chlodni w sklepach, zawiniete w pergamin i w rulon,jest one surowe cieniusieńkie , rozwiuja sie to na blache robi soso wedlug przepisu na opakowaniu, olej ,ketchup,lub koncentrat ,bazylia i cos tam,kladzie sie na pizze co sie lubi i cop sie ma w lodwoce i do piekarnika.Palce lizac! A jak nie ma czasu ,polecam wlasnie gotowce Ristorante na cienkim ciescie.My jak robimy pizze sami dajemy,sos,ser,wedline,pieczarki ,cebule ...
Ups ale to chyba nie ten watek ;-)

A w końcu byliśmy jeszcze dzisiaj w muzeum archeologicznym w Palacu kultury i nauki,Dziewczynki były zachwycone :-) Były tam szkielety dinozaurów i nie tylko....Super dzień zresztą .
Na wiosne też czekam,a Vanesska to już wogóle ! Ale podali w tv że cały tydzień odwilż wiec śnieg powinien stopnieć bo pod koniec tyg ma być nawet 10 stopni :-)
Słodkich snów.!
 
Witam.My wstaliśmy rano ale nie poszlismy do przedszkola bo coś Vanesska pokasłuje.Zatrzymam ja w domu kilka dni i pod leczę zanim sie rozwinie choroba. Klaudia ma oparzyła sobie dłoń jak byliśmy u teściow ,byla z ciocia w pokoju i złapała za rozgrzaną żarówke w lampce i dziś ma dwa pecherze.....ech.A ja wstałam z bolem głowy.
 
Witam w poniedziałkowy ranek:-):-):-)
Za oknem piękne słońce takie piękne że zaraz rolety będę musiała zaciągnąć:tak::tak:
Rano chodzili i ogłaszali że całe popołudnie ma nie być wody bo jakaś awaria jest:sorry::sorry: tak więc dzisiaj dzień brudaska będzie :-p:-p:-p
Zaraz po śniadaniu idziemy na kontrolę i ciekawe czy jutro Maja pójdzie już do przedszkola czy jeszcze w domu zostanie:sorry::sorry::sorry:
Iwonka oj to się Klaudusi wypadek zdarzył :szok::szok::szok:
 
reklama
Witam.My wstaliśmy rano ale nie poszlismy do przedszkola bo coś Vanesska pokasłuje.Zatrzymam ja w domu kilka dni i pod leczę zanim sie rozwinie choroba. Klaudia ma oparzyła sobie dłoń jak byliśmy u teściow ,byla z ciocia w pokoju i złapała za rozgrzaną żarówke w lampce i dziś ma dwa pecherze.....ech.A ja wstałam z bolem głowy.
Duży przytulasek :**********************

U nas bez zmian, nerwowka i podniecenie (?) zw. z wyjazdem. Jeszcze czeka nas sroda do odwajchowania :eek: Boję się, bo od tego zalezy poniedziałkowy lot.
Buziam mocno :*********
 
Do góry